HRBATŮV KOSTELEC

Architekt Richardo Bofil zemřel

10. 3. 2015 11:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Světoznámý veleúspěšný sebeprosazující se architekt Richardo Bofil dnes odpoledne zemřel na infarkt.

Richardo Bofil Levota začal studovat architekturu v Barceloně a poté pokračoval na École d'Architecture v Ženevě. V roce 1963 založil v Barceloně architektonický ateliér Teller de Arquitectura, který sídlí v bývalé spalovně v Sant Just Desvern.

Tento světoznámý architekt velmi kouřil a několikrát již prodělal srdeční atak. Ráno se na schůzi s developerem velmi rozčílil kvůli dekoracím z nerezu a skla. Dnes večer dostal poslední infarkt. Richardo Bofil Levota se tak nedočká otevření nové budovy, kteoru si pro sebe staví společnost SKANZKA Fucking Group a.s.

Václav Havel, Zdeněk Bakala, Ricardo Bofill

Richardo Bofil se důvěrně znal s Osvoboditelem Václavem Havlem a miliardářem Zdeňkem Bakalalou.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz
R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Zemřel Přemek Podlaha, vůdce Svobodných Zahrádkářů

24. 12. 2014 10:44 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - To, že ve Strašnicích je poslední dobou narváno si všilmi nejen Pražané. Včera zemřel další slavný muž mediální břečky tajný vůdce Svobodných Zahrádkářů - Přemek Podlaha.

Podlaha byl televizním telatům známý už od poloviny 70. let, kdy se zjevoval na obrazovce pravidelně v pořadech Zemědělský magaccen a soutěžní pořad Deset stupňů piva ke zlaté. Jeho slibná kariéra vystoupala až na samotný vrchol k pořadu Receptář, který se nakonec vysílal z několika televizních kanálů. Dle slova samotného zesnulého prý vždy tíhnul k lopatě.

Podlaha to prý vzal  pěkne od podlahy a vstoupil do tajného řádu Svobodných Zahrádkářů, které na podvědomé úrovni působilo přes nevinně vypadající sjednoducící pořad Receptář, který byl defakto mší.

Z kroniky HK: "Svobodní zahrádkáři za jedinou generaci prorostli téměř do všech společenských vrstev. Řídí se doktrínou Okopávání lidských mas, kterou zavedl V. I. Lenin. Členové bratrstva se ve společnosti maskují pěstováním květin na pracovištích nebo viditelným nošením zelených rukavic. Všimněte si také působení Svobodných zahrádkářů skrze televizní obrazovky. Svého času měli dokonce vlastní pořad (jehož moderátorem byl velmistr řádu Podlaha)"

Poslední rozloučení s dematerializovaným bratrem a velmistrem Řádu se uskuteční 3. ledna ve 13:30 ve velké obřadní síni pražského strašnického krematoria v hudebním doprovodu skupiny Víkendoví Žatci (se sekačkami a cirkulárkami).

R.E.K.L.A.M.A

Aktualizace: Podlahu nahradí na mších známý Alexandr Homole.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

S Václavem Havlem se roztrhl pytel

18. 12. 2014 17:39 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Překvapení čekalo na diváky, kteří si přišli zavzpomínat na Václava Havla při příležitosti třetího výročí úmrtí velikána.

Nejprve se při manipulaci s Mistrem otevřela urna a vypadaly Svaté relikvie, poté se kvůli technické poruše na Svatém pytli roztrhl i tento a světlo světa spatřila mistrova hlava.

"Hm. Téměř jako druhý porod," hodnotil situaci čerstvě vykutálený Václav Havel 4D. „Je příjemné zase vidět denní světlo, hm, tam dole, hm, je tma jako v prdeli, že,“ prohlásil a začal se shánět po krabičce cigaret. "Hm. Zvlhly."

Havla si dnes lidé připomínají také například prostřednictvím akce s poklopcem na půl žerdi, která připomíná Havlovo vystoupení na vojenské přehlídce. 

U stodoly chalupy na Hrádečku je dále kromě svíček například zhruba metr vysoká dřevěná plastika člověka s vyřezaným srdcem.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Bývalý ministr se veřejně přiznal. Na schůzi TOP0MEDVĚD se nečekaně probral a prohlásil, že již 35 let jej lékaři udržují v umělém deliriu. „Nemůžu si na to jako stěžovat na to tu kvalitu těch českých lékařů,“ řekl Schwarzenberg.

V padesátých letech se, podle něj, na balzamování chodilo jako na kosmetiku. „Stály se na to fronty,“ vzpomíná Schwarzenberg, "dělali to ambulantně u Apolináře, byli tam skoro všichni; Gottwald, Zeman, Masaryk... Ne každýmu se to ale povedlo."

Schwarzenberg zjevně narážel na bývalého čs. presidenta Gottwalda, který shnil, "a tak ho radši pak už nevystavovali, že vypadal na hovno. Ten Zeman, ten byl prvním, komu to nezkurvili. Tu konzervaci jako. Musí ale brát velký dávky, páč by jinak uhnil. Dyť von má to chlastání předepsaný!"

„Těch konzervovativních politiků je víc,“ pokračoval Schwarzenberg, "třeba tatíček Klaus, to byl původně Masaryk. Oni ho ale zbabrali! Víte, on je to celý omyl, ten Klaus! Vůbec se to nemělo takhle dělat. Masaryka balzamovali pět let mrtvýho a já jim to říkal, ať se na něj vyserou, že už je v prdeli. A vidíte?"

„On barvu nikdy nepřizná, on neřekne, že je zelenej a ne modrej,“ vyjádřil se ještě na Klausovu adresu.

„A ten jeho syn, to je Eva Braunová,“ pověděl už jen pro sebe Schwarzenberg. „Byla to taková kůstka,“ pobafal uznale z fajfky, udělal kouřové kolečko a zaklimbal na pravou stranu. Zdálo se mu o Evě Braunové, zamlada...

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!