HRBATŮV KOSTELEC

S Václavem Havlem se roztrhl pytel

18. 12. 2014 17:39 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Překvapení čekalo na diváky, kteří si přišli zavzpomínat na Václava Havla při příležitosti třetího výročí úmrtí velikána.

Nejprve se při manipulaci s Mistrem otevřela urna a vypadaly Svaté relikvie, poté se kvůli technické poruše na Svatém pytli roztrhl i tento a světlo světa spatřila mistrova hlava.

"Hm. Téměř jako druhý porod," hodnotil situaci čerstvě vykutálený Václav Havel 4D. „Je příjemné zase vidět denní světlo, hm, tam dole, hm, je tma jako v prdeli, že,“ prohlásil a začal se shánět po krabičce cigaret. "Hm. Zvlhly."

Havla si dnes lidé připomínají také například prostřednictvím akce s poklopcem na půl žerdi, která připomíná Havlovo vystoupení na vojenské přehlídce. 

U stodoly chalupy na Hrádečku je dále kromě svíček například zhruba metr vysoká dřevěná plastika člověka s vyřezaným srdcem.

Bývalý ministr se veřejně přiznal. Na schůzi TOP0MEDVĚD se nečekaně probral a prohlásil, že již 35 let jej lékaři udržují v umělém deliriu. „Nemůžu si na to jako stěžovat na to tu kvalitu těch českých lékařů,“ řekl Schwarzenberg.

V padesátých letech se, podle něj, na balzamování chodilo jako na kosmetiku. „Stály se na to fronty,“ vzpomíná Schwarzenberg, "dělali to ambulantně u Apolináře, byli tam skoro všichni; Gottwald, Zeman, Masaryk... Ne každýmu se to ale povedlo."

Schwarzenberg zjevně narážel na bývalého čs. presidenta Gottwalda, který shnil, "a tak ho radši pak už nevystavovali, že vypadal na hovno. Ten Zeman, ten byl prvním, komu to nezkurvili. Tu konzervaci jako. Musí ale brát velký dávky, páč by jinak uhnil. Dyť von má to chlastání předepsaný!"

„Těch konzervovativních politiků je víc,“ pokračoval Schwarzenberg, "třeba tatíček Klaus, to byl původně Masaryk. Oni ho ale zbabrali! Víte, on je to celý omyl, ten Klaus! Vůbec se to nemělo takhle dělat. Masaryka balzamovali pět let mrtvýho a já jim to říkal, ať se na něj vyserou, že už je v prdeli. A vidíte?"

„On barvu nikdy nepřizná, on neřekne, že je zelenej a ne modrej,“ vyjádřil se ještě na Klausovu adresu.

„A ten jeho syn, to je Eva Braunová,“ pověděl už jen pro sebe Schwarzenberg. „Byla to taková kůstka,“ pobafal uznale z fajfky, udělal kouřové kolečko a zaklimbal na pravou stranu. Zdálo se mu o Evě Braunové, zamlada...

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Bohuslav Sobotka 2D zemřel na nákazu ebolou

9. 10. 2014 12:16 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ebola tato zákeřná nemoc, která si jen za minulý rok celosvětově vyžádala přes 3000 obětí, letos opět řádí. Usmrtila již každého 0,0000004tého člověka na Zemi. Spekuluje se, že mezi nimi byl i bývalý premiér Bohuslav Sobotka.

Při bližším ohledání ostatků ministrů po nedávném atentátu se ukázalo, že ne všichni zemřeli kvůli explozi Jiřího X. Měneseda. Bohuslav Sobotka odešel již o minutu dříve, a to na toaletu, kde prý v sedě zemřel na ebolu.

„Projevy vysoké horečky a slovní průjmy provázely tohoto vysokého politika delší dobu,“ sdělil nám psychiatr MUDr. Cynický. Diagnózu potvrzuje nejmenovaný úředník z politikova blízkého okolí: "Musel být několikrát odstaven kvůli přehřívání."

Hlavní hygienik Úřadu Vlády, Vlastislav Štrougal nařídil zlikvidovat veškeré předměty, kterých se mohl Bohuslav Sobotka dotknout. „Preventivně bude spáleno asi padesát kilogramů nějakého kancelářského papíru, většinou s nějakými podpisy,“ upřesnil Štrougal. 

 

Přestože lék proti ebole zatím neexistuje, Ministerstvo zdravotnictví zváží nákup pěti tisíc krucifixů. To mu doporučil kardinál Duka. „Nechali jsme si vypracovat studii, která dokládá, že přítomnost krucifixu sníží riziko nákazy ebolou až o 0,000052 procent,“ říká kardinál. Dodávku krucifixů má zajistit Agrofert, který je však po Babišově smrti pod patronací právě kardinála Duky. Množí se tudíž protestní hlasy, poukazující na možný střet zájmů. „Nenene,“ oponuje Duka, "je to boží přání, a to má prioritu vyšší než soud nejvyšší!"

 

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Jiří X. Měnesed spáchal sebevražedný atentát při oslavách 70. výročí presidenta

30. 9. 2014 15:50 - Zemřeli - Standa Skandál

Jiří X. Měnesed, vůdce Brněnské frakce islámského státu spáchal sebevražedný atentát při oslavách 70. výročí presidenta Miloše Zemana 2D, všichni na místě zemřeli.

Jiří X. Měněsed se dostal na oslavy výročí presidenta v komickém převleku Monsieur Creosota,  v jehož břišním vaku měl ukrytou nálož 50kg TNT. Nálož odpálil přímo v hradní Kulaté jídelně při slavnostním obědě.

Na místě zemřeli:  Bohuslav Sobotka (ČSSD), místopředsedové vlády Andrej Babiš (ANO) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD), šéf Špenátu Milan Štěch (ČSSD), předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, člen bankovní hřady ČNB Jiří Rusnok a další potentáti. Podruhé napůl zemřel napůl milovaný Miloš Zeman.

Budiž jim země lehká.

Aktualizace: Jelikož kardniál Duka byl zasažen úlomky kostí při explozi atentátníka a je hospitalizován v Nemocnici V Homoli, smuteční mši za naše padlé na Hradě odslouží tentokráte Xavier Crement, vicekardinál a autor trilogie Dost bylo kokotů.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz