HRBATŮV KOSTELEC

Dítě bylo oplodněno těhotnou komunistkou v Sedmihradsku

22. 10. 2022 10:44 - Konspirace - Rostislav Plkát

SEDMIHRADSKO - Svět se ještě nestačil vzpamatovat z českých prezidentů a stojí před další krizí nebetyčných rozměrů. Opilá komunistka ve svém služebním Audi bourala a poté znásilnila hlídku dobrovolných policistů, kteří se na ni vrhli netušíce, že ve voze je nepřipoutané dítě.

Neomarxismus v praxi, shodují se soudruzi vedení Jiřím Pehem. Demonstrují před úřadem Vlády a rozdávají petice o povinném kroužkování ptakomunistů. Některé se podařilo vykroužkovat z prvních míst, „přesto klovou a klovou,“ poznamenává Pehe.

Žádní komunisté by neměli být těhotní, myslí si 91% Čechů.

Dítě je v pořádku, komunistka byla oběšena a potrat zlegalizován. Svět se točí jako dřív.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Na brněnské univerzitě vymysleli výrobu hoven z hoven

20. 1. 2020 15:22 - Technika - Rostislav Plkát

Patent na výrobu hoven z hoven drží tým výzkumníků z brněnské Automatické univerzity společně s mimozemskou Van Der Hoven Universität a Petrem Fialou (ODS). Vynález byl poprvé představen právě na sjezdu ODS tento víkend.

Ano, už ani hovno - stalo se novým titulem hnutí, v něž se ODS transformovala na sjezdu. V nadcházejících komunálně-odpadních volách se hnutí bude ucházet o místo vykonání potřeby ve Vládě. „Svou potřebu konečně vykonáme,“ potvrdil Petr Fiala, "důležité je mít vizi."

ODS ví, na jakou stranu chce jít, a volba vedení to jasně ukázala, řekl předseda Petr Fiala po svém znovuzvolení.

Jak probíhá výroba hoven z hoven?

„No vezmete hovno,“ vysvětluje Fiala, "a vyrobíte z něj hovno. A máte hovno."

Na sjezdu se ukázalo, že vynález lze uplatnit jak zepředu, tak zezadu, ze západu i z východu. "Jsem celej zapatlanej, ale zvládli jsme to! Obhájil jsem předsedu!" vřískal Fiala za pultíkem.

Český vynález změní svět

Průmysl 5.0, který pohltí úplně všechno od Boha až po sociální sítě, bude vyrábět už jenom hovna z hoven, myslí si také vynálezce 3D hovnotisku, Josef Průša.

To sice ANO, ale až v další pětilípce.

 

R.E.K.L.A.M.A