HRBATŮV KOSTELEC

Svobodní zahrádkáři - reálné nebezpečí?

8. 1. 2012 06:38 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

S odchodem Václava Havla se začalo spekulovat o jeho napojení na Svobodné zahrádkáře. Pádné důkazy pro to sice neexistují, avšak celá řada indicií napovídá, že Havel minimálně v první polovině svého života aktivně provozoval zahrádkářskou činnost či se stýkal s vysokými činiteli zahrádkářské lóže. Mezi nejznámější patřila Jiřina Bohdalová (herečka; Havel ji několikrát zmiňuje ve hře Audience) nebo Přemysl Podlaha (moderátor, nyní velmistr lóže).

Řád svobodných zahrádkářů založil roku 1956 Vilém Trčka z Trčky. Jako hlavní cíl si vytyčil ustavení vlastního státu. To se zatím nepodařilo a řád kolonizoval jen zanedbatelné části území ČR (ale i tak má nezanedbatelný vliv).

Činnost svobodných zahrádkářů byla v minulosti vystavena řadě překážek. Nepřeje jim ani současný prezident Klaus, který několikrát prohlásil, že zahrádkářská lóže jsou přežitkem minulosti. Z úst V. Klause ale takové výroky znějí dvojznačně, vezmeme-li v potaz, že sám Klaus bývá považován za šelmu či vtělení antikrista.

Svobodní zahrádkáři, kromě snah o získání nezávislosti, tajně působí na celou společnost. Pomocí rituálu Napojení (při kolektivní meditaci nad záhony dochází ke spojení s Pramatkou) generují vysoce energetické vibrace, které pak vysílají do teplé vody. Jen od roku 1989 se vibrace podílejí až z 23% na nárůstu zmenšování šišinky u předškolních dětí, v důsledku čehož zavládl po revoluci morální marasmus. Není náhodné, že právě Havel mluvil o blbé náladě, která je krycím názvem pro šíření škodlivých vibrací.

Svobodní zahrádkáři za jedinou generaci prorostli téměř do všech společenských vrstev. Řídí se doktrínou Okopávání lidských mas, kterou zavedl V. I. Lenin. Členové bratrstva se ve společnosti maskují pěstováním květin na pracovištích nebo viditelným nošením zelených rukavic. Všimněte si také působení Svobodných zahrádkářů skrze televizní obrazovky. Svého času měli dokonce vlastní pořad (jehož moderátorem byl velmistr řádu Podlaha), ale ani poté z obrazovek nezmizeli úplně. J. Bohdalová, kterou znáte z TV, pokračuje v šíření vibrací a způsobuje současnou krizi. Mnohokrát se již prořekla, že sní o příchodu Velkého trpajzlíka, který má sestoupit z nebes jako řešení problémů veškerenstva.

Tajné obětní trpasličí mše nyní probíhají se zvýšenou intenzitou po celé České republice. Všechno jde tak rychleji do kytek a podle mnohých se i čas zrychluje. Mayové předpověděli, že už koncem roku 2012 má dojít k naprosté transformaci lidstva do kompostu (mylně vykládaném jako 5. dimenze). Na poslední schůzi Svobodných zahrádkářů to potvrdil i Luděk Sobota, který se pak, podle tajných informací, svlékl.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Většina zaměstnanců přiznává, že močí na koberec

27. 10. 2010 06:06 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Podle průzkumu až 80% zaměstnanců českých firem buď denně, nebo alespoň jednou za dva dny močí na koberec pod stůl v kanceláři.

Výsledky byly překvapením jak pro zadavatele, tak pro respondenty. „Ještě nikdy se mne na nic podobného nikdo nezeptal, “ řekl nejmenovaný zaměstnanec, „ale přitom to děláme všichni a jen se o tom taktně mlčí, “ dodal. A má pravdu. Nyní byla jeho slova potvrzena čísly.

Jiří Smotek, ředitel jedné velké firmy, si nechal vypracovat detailní studii močení pod stůl. Říká: "Možná jste si všimli zápachu v některých kancelářích. U nás už to bylo tak nesnesitelné, že jsem se začal intenzivně zabývat původem, až jsem dospěl k šokujícímu vysvětlení: moji zaměstnanci v práci močí pod stůl."

Překvapující prý bylo, že tak nečinil jeden, nýbrž většina jeho zaměstnanců. Jak takové močení probíhá, jsme se zeptali sexuologa Radima Uzla: "Případy močících zaměstnanců nejsou ojedinělé. Zaměstnanec například otevře textový editor a nepozorovaně rozepne kalhoty, ženy odhrnou sukni a pak močí přímo pod sebe, zatímco předstírají, že pracují." Pod takovými zaměstnanci bývá neobvykle mokro, což je mylně vysvětlováno tím, že se potí prací. Tito zaměstnanci se poznají také podle toho, že kolečka jejich židlí za nějakou dobu zreznou, jsou-li kovová. „Dnes se však používají plasty, aby nebyli močící zaměstnanci znevýhodněni, “ říká Uzel.

Státním hygienikem již byly vydány první pokyny, které mají zamezit močení na pracovištích. Zaměstnanci budou v určitých časech kontrolováni, zda namočí minimální tabulkové množství tekutiny. Jestliže namočí méně, je evidentní, že močí pod stůl. Státní hygienik k tomu říká: "Jistěže se to bude obcházet, jako vždycky, alespoň ale nepůjde pod stůl úplně všechno, jako vždycky."

Co však močení způsobuje, zatím vědci nevědí. Sexuologové se přou, zda-li vůbec močení spadá do jejich oblasti či zda nejde spíše o téma pro psychology. "Domníváme se, že je to tím, že většina lidí na svého zaměstnance kálí, ale nejsou schopni akt dotáhnout do konce. Akt tak zůstává pouze v jejich představách, a proto bývá vytěsněn do podvědomí. Zaměstnanec na zaměstnavatele alespoň potají močí, " vysvětluje psycholog Bumbálek. "Když to dělá více než sto zaměstnanců, dostává se močení do kolektivního nevědomí, čímž se šíří jako móda i do dalších firem."

Smotek i Uzel shodně tvrdí, že oni sami nikdy nic podobného nedělali. „Močil jsem pouze do umyvadla, ale přítelkyně si stěžovala, že to v koupelně zapáchá, “ říká Smotek. Uzel prozměnu zkoušel kálet do vany, což je prý mnohem pracnější nežli jít na WC. "Když je to tuhé, musíte použít hrubou sílu. A když na to náhodou zapomenete, neznám nic pracnějšího, než odstraňovat z kanálku týden stará hovna kartáčkem na zuby, " uzavírá Uzel.

R.E.K.L.A.M.A