HRBATŮV KOSTELEC

Šlendrián! Praha nakoupila předražená holubí hnízda!

12. 3. 2015 15:09 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Pražští radní mají opět co řešit. Za předchozího vedení totiž město nakoupilo a nechalo nainstalovat až trojnásobně předražená holubí hnízda

Jedno z předražených holubích hnízd

Jedno z předražených holubích hnízd

Radní pro dopravu a radní pro ptáky si nyní hnízda mezi sebou přehazují jako horký brambor. „Včera mi hodil hrst hranolek přímo do xichtu!“ stěžuje si radní pro dopravu, „a tak jsem na něj vymáčkl tubu tatarky,“ dodává radní pro ptáky. Následně při rvačce došlo k lehkému ublížení na ptáku radního pro ptáky.

Město do hnízd nainvestovalo nemalé prostředky. „Hnízda jsou na každém kroku, přesto většina z nich zůstává neobsazena,“ stěžuje si radní pro ptáky. „Ptáci se nám tam moc nehrnou, zato debilů máme plno,“ doplňuje ho radní pro dopravu (zjevně narážeje na slova primátorky Krnáčové o debilech a mysle přitom radního pro ptáky).

Radní pro dopravu pokračuje: „Ve spolupráci s radním pro ptáky jsme, ještě předtím než po mě hodil hranolkama, řešili, zda by Blanka byla vhodné zimoviště netopýrů.“ - „Mohli by si zkrátit cestu z Holešovic na Letnou,“ uvažuje radní pro ptáky.

Tím by byl problém Blanky vyřešen, kdyby však mezitím politici nepředefinovali Blanku na pěší zónu pro lidi. 

A bylo po ptácích.

Blanka, nová pěší zóna pro lidi

Blanka, nová pěší zóna pro lidi

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

ŠOK! Děti na táboře souložily s nafukovacím medvědem!

12. 3. 2015 14:17 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Netradiční pojetí táborových her zvolila vedoucí smetištní školky Sluníčko. Nejen že děti nutila souložit s nafukovacím medvědem, ale sama se přitom ukájela v plynové masce.

Skandál praskl před několika dny, když matku šestiletého Tomáše znepokojilo, že chlapec vykřikuje ze sna „mrdat“ a má ztopořený penis. Jeho tvrzení, že ho paní učitelka vykouří, brala dlouho s rezervou, ale pak ji napadlo potají umístit chlapci do aktovky nahrávací zařízení. Všechno to byla pravda!

Učitelka se hájí, že to není pravda. Medvěd prý nebyl nafukovací.V klášteře Nemilosrdných bratří došlo ke krveprolití

8. 1. 2015 18:43 - Krimi - Alexandr Kosodřev

35,8 litru krve a přibližně 5 litrů krevní plazmy vyteklo včera večer při havárii sanitky v klášteře Nemilosrdných bratří v Praze.

„Řidič nezvládl řízení a v plné rychlosti najel do oltáře,“ popsal nehodu opat kláštera. Škoda na klášteře byla vyčíslena na půl milionu korun. Zda se jednalo o teroristický čin, je zatím ve stadiu šetření. Řidič sanitky byl na místě ukamenován.

 

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.