HRBATŮV KOSTELEC

Férové tarify redakce Hrbatova Kostelce

5. 8. 2013 07:18 - Obec - Standa Skandál

Pokud jsme se úspěšně trefili do Vašeho Ega a nemůžete vystát nějaký článek přímo o Vás. Článek, který Vás přímo sere, redakce Hrbatova Kostelce má pro Vás férovou nabídku.

Za odstranění jakéhokoliv článku vybíráme příspěvek na provoz od neuvěřitelných 2000 Kč! Je to přeci fér ne? Žádné tahanice po soudech, pomluvička zmizí a vaše tělo a méno bude zase čisté a bílé jako sníh.

Fér tarify. Now!

 

R.E.K.L.A.M.A

V Hrbatově Kostelci vznikne hotel pro hypochondry

15. 6. 2013 08:21 - Obec - Standa Skandál

Nová dokonalá replika nemocnice vyroste v Hrbatově Kostelci a bude nabízet rekreaci pro hypochondry.

Rekreační ubytování dokonale napodobující nemocniční prostředí včetne personálu, operačních sálů a jednotek intenzivní péče nabídne rekreaci pro lidi, kteří vyžadují péči i když jsou zcela zdraví.
Jde nám hlavně o úspory vysvětluje koordinátor interierdesignu Dr. Nemocná. Všechny přístroje jsou jen imitace nebo vyřazené kusy, takže stojí desetinu toho co reálné přístroje. Také personál je imitace. Nabíráme bývalé uklizečky a na posice doktorů popeláře. Bílý plášť i z hňpua udělá doktora a to za pětinové mzdové náklady, usmívá se Nemocná.

Všechna lůžka jsou na příší a přespříští rok, kdy má být stavba dokončena, vyprodána. Objednávají je hlavně rodiní příslušníci, kteří už mají pokrk hekání svých otců a matek svěřuje nám ředitel marketingu Ondřej Vyprodaný.

 

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Dlouho se spekulovalo, zda by mělo být do Hrbatova Kostelce prodlouženo metro (linka A) či pouze zmodernizováno stávající kolejiště, které vede z Prahy-Dejvic. Minulý týden České dráhy spor jednostranně vyřešily: postavily kolejiště zcela nové a včera po něm začal jezdit vlak. "Jedná se o speciální úzkorozchodnou trať. Upravené vozy typu TT nám zdarma poskytlo Království železnic Praha-Smíchov," pochvaluje si ředitel ČD Žaluda.

Nádraží v Hrbatově Kostelci, pohled z vlaku, zvětšenina 120:1

Nádraží v Hrbatově Kostelci, pohled z vlaku, zvětšenina 120:1Vlak zatím jezdí třikrát denně, a to po okruhu Hrbatův Kostelec - Hrbatův Kostelec. České dráhy si od projektu slibují především ušetřit.

Interiér vozů připomíná modernizovaný šukafon

Interiér vozů připomíná modernizovaný šukafon

S podobným, nízkonákladovým projektem, začal před časem Dopravní podnik města Prahy - provozuje nízkonákladovou linku 24 (tzv. chaotická linka, jedoucí odněkud-někam), která nahradila drahé tramvaje.

Nízkonákladová linka 24, snad jedoucí do pražského Ládví

Nízkonákladová linka 24, snad jedoucí do pražského Ládví

 

 

R.E.K.L.A.M.A

...........

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.