HRBATŮV KOSTELEC

Vědci změřili diskutující

18. 3. 2014 12:12 - Technika - Alexandr Kosodřev

„Čím větší debil, tím větší potřebu vyjádřit se má,“ shrnuje doc. Vrána výsledky výzkumu diskusních fór na novinky.cz, na nějž dostal před rokem grant. Jeho kolegové jsou však opatrnější: " To co nám vylezlo z počítače, se, s prominutím, nedá ani prezentovat.„ “Prostě jsou to debilové," uzavírá Vrána. "Všichni jsou to debilové."

Analýza pomohla též dokončit projekt automatického diskutéra, na nějž Brněnská automatická univerzita dostala grant. "Po personálních čistkách jsem ho dokončil sám a poskytl ho pěti největším zpravodajským serverům. Automatický diskutér je k nerozeznání od běžného diskutujícího," pochvaluje si Vrána. „Je to výhodnější než platit debily, co tam budou celý den civět a cenzurovat příspěvky od jiných debilů,“ shrnuje zkušenosti provozovatelů serverů.

Automatické univerzitě plynou dvě koruny z každého automatického příspěvku. „Rozdíl je akorát v tom, že už bych si z těch dvoukaček mohl postavit barák,“ směje se Vrána. O systém projevily zájem též velké sociální sítě, včetně Facebooku a Twitteru. "Mark mi včera telefonoval a došli jsme ke konsensu. Jsou to všichni debilové."

Až bude systém odladěn, bude prý Vrána pokračovat analýzou automatické kresby automatickou psycholožkou a poté automatickou analýzou lógru. Na oba projekty již také dostal grant. 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Kim Dotcom jde do voleb!

21. 10. 2013 19:11 - Technika - Alexandr Kosodřev

FuckOooo! - tak se jmenuje první asociální síť po Facebooku. Americký multimiliardář Kim Dotcom si od ní slibuje, že spojí asociály všech zemí a vybuduje nový superstát, řízený pouze asociály - a jím. "Nejsem komunista. Nejsem kapitalista. Jsem asociál!" hlásá hrdě Dotcom.

Kim Dotcom jde do voleb!

Kim Dotcom jde do voleb!

S heslem Asociálové všech zemí, spojte se! před několika minutami Dotcom vstoupil do českých politických bažin. Chce využít první příležitosti, jak FuckOooo! dostat na světovou politickou scénu. „Mám navíc v Česku mnoho přátel, protože Česko, to je světová základna asociálů,“ říká Dotcom.

A jaké jsou jeho předvolební preference? Na českém Twitteru se FuckOooo! skloňuje již teď ve všech pádech (FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!).

"Hodlám se s FuckOooo! umístit doprostřed mezi Babišovu Velkou stranu a Zemanovu Malou stranu. Naše platforma, to je takový kompromis mezi pochcáním a posráním se. S námi nemůžete šlápnout vedle!"

 

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.