HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel Václav Klaus

22. 4. 2013 02:04 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Po dlouhé a těžké duševní nemoci zemřel definitivně ve věku nedožitých 206 let profesor Václav Klaus zombie 2D starší.

Hrad zítra rozezní koncert pro Sv. Václava Klause 2D. Vystoupí na něm snad všechny jeho známé 2D osobnosti in memoriam. „Slýchávám jejich 2D hlasy,“ stěžovával si často Klaus.

Některé z osobností Klause naváděly k destruktivnímu chování a vůbec neuměly zpívat. Tato kakofonie doháněla Klause k šílenství, jež se stupňovalo ke sklonku života. „Je to horší než Bartošová 3D, “ říkával, dřže se za hlavu.

Státní pohřeb se uskuteční 28. dubna. Smuteční mši odslouží kardinál Duka v kostele umučení všech živých. (Kostel věnovala firma Pap und Deckel a je postaven ze sádlokartonu. Na stavbě se podílelo až dvě stě nuceně usmrcených.)

„Byl to zlý pán,“ řekla nám občanka, která si nepřála smrt, ale našli ji...

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Justin Bieber zemřel

6. 12. 2010 11:45 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Dnes ráno nečekaně zemřel ve spánku mladý zpěvák Justin Bieber. Za svou krátičkou kariéru dokázal celému světu, že i tak mladý hudebník jako on, má šanci prorazit.

 

Dnes ráno nečekaně zemřel ve spánku mladý zpěvák Justin Bieber. Za svou krátičkou kariéru dokázal celému světu, že i tak mladý hudebník jako on, má šanci prorazit. Podle svých blízkých zesnul ve spánku.

Z Wikileaks unikly informace, že Justin fetoval. Byly drogy důvodem jeho smrti? Podle fotografie, kterou Wikileaks zveřejnila, se nad Justinem vznášejí otazníky.

dokumentační foto 1: Nad Justinem se vznášejí otazníky

 

Nad justinem se vznaseji otazniky

Nad justinem se vznaseji otazniky

Vedle Justinovy postele byl navíc nalezen igelitový sáček s neznámou látkou, která byla údajně identifikována jako čistidlo na parkety. Čichal snad Justin Bieber toluen? Důkazem by mohla být další fotografie, zachycující osobu velmi podobnou Justinovi, s pytlíkem na obličeji.

dokumentační foto 2: Justin Beaver

justin.jpg

justin.jpg

 Čest jeho památce!

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.