HRBATŮV KOSTELEC

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli auto na hovno.

27. 3. 2013 12:51 - Finance - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce po dlouhém výzkumném projektu dokončili první fázi testování nového objevu: auta na hovno. Ředitel VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc. představil tento převratný objev veřejnosti: v našem ústavu se celkem zabýváme vlastně jen hovnem. O hovno tu jde především.

Vědci z Hrbatova Kostelce po dlouhém výzkumném projektu dokončili první fázi testování nového objevu: auta na hovno. Ředitel VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc. představil tento převratný objev veřejnosti: v našem ústavu se celkem zabýváme vlastně jen hovnem. O hovno tu jde především.

Jde o odpadní surovinu, která je takřka zadarmo a my hodláme v další pětitelce vytěžit z hovna bič. Náš objev auta na hovno konkuruje i imperialistickým vozům na vodě ze Spojených Státků, kde je poslední dobou tak nějak všecko na vodě. U nás stavíme jednomyslně na hovně.

První testovací série automobilů na hovno bude vyráběna v konsorciu Volksheisse a Čistírny odpadních vod Kosteleckých vodovodů a kanalizací. Uživatelům představí tak zbrusu nový koncept. Auto, které doslova bude jezdit na nic. Součástí moderního automobilu budou namísto stávajících sedaček montovány plstěné záchodové mísy z Běhavkocých závodu n.p., pomocí nichž se bude tankovat palivo.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

 

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Investoři z Hrbatova Kostelce mají zájem o rozšíření Spojených Prádelen a.s.

2. 2. 2013 12:50 - Finance - Standa Skandál

Představenstvo Spojených Prádelen a.s. odslouhlasilo rozšíření dostavby třetího bloku vysokotonážních ždímaček na předsoušení prádla.

pradelny.jpgPředstavenstvo Spojených Prádelen a.s. odslouhlasilo rozšíření dostavby třetího bloku vysokotonážních ždímaček na předsoušení prádla. Předseda představenstva Josif Vomáčka vyjadřuje neutuchající radost nad rozhodnutím dostavby haly a instalaci nejmodernejších ždímaček. Jsou to to nejmodernější co u nás v obci budeme mít dodává Tomáš Kremlowski a nezdráhá se pochlubit, že již příští týden přijednou experti z Kremlu i Washingtonu, jelikož je nejmodernější technologie ždímaček doslova posadila na prdel.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

 

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Nokia Trisomy 21

8. 1. 2013 00:17 - Finance - Alexandr Kosodřev

Na veletrhu moderních technologií v Ženevě odhalila Nokia nástupce své Lumie. Představujeme novou řadu hloupých debilních telefonů Nokia Trisomy 21.

Zatímco beta verze ještě disponovala klasickým ovládacím rozhraním, tzv. Metrem, ostrá verze Nokie doznala výrazné změny: je stylově odlehčená. Používá technologii Trambus.

Inspirace Applem se rozhodně nedá zapřít. Telefon se ovládá stiskem jediného tlačítka, upuštěním na zem nebo vyřčením „Ééé“.

nokia3.jpg

nokia3.jpg

Novinku pohání procesor IntelliQ 21. Integrovaná paměť postačí na osm slov a lze ji rozšířit až na dvanáct. V nejdražší verzi naleznete i bezobjektivový fotoaparát, kterým pořídíte doslova ty nejdebilnější snímky pro Facebook.

Telefon, s menšími modifikacemi, je dodáván také do Čínské lidové republiky. Již po prvním týdnu prodeje tam způsobil revoluci, a to nejen v ovládání.

nokia4.jpg

nokia4.jpg

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Nová daň má pomoci státu

29. 10. 2012 14:37 - Finance - Alexandr Kosodřev

Nečasův kabinet přišel s konečným řešením rozpočtové otázky: chystá v následujícím roce zavést novou daň. Daň ze snížené kvality, jak by se měla nazývat, bude vybírána podle toho, jak hodně byla kvalita výrobku či služby snížena.

„Přijdete například k holiči a ten vás neoholí, “ představuje koncept premiér Nečas. "To je snížení kvality o 100%. Holič tedy za svůj výkon odvede státu daň ze snížené kvality ve výši 100%. Navíc vy zaplatíte daň z přidané hodnoty 20%, takže stát dohromady dostane až 120% z transakce mezi vámi a holičem."

Co mohou občané po zavedení daně očekávat? Kromě citelného zdražení si mírně polepší všichni, kteří používají výrobky firmy Pap und Deckel. Tato firma se dlouhodobě zabývá snižováním kvality až na únosnou mez a její výrobky patří k nejhorším na trhu. Pokud firma kvůli nové dani alespoň částečně zvýší kvalitu, pozitivně se to odrazí téměř všude: mezi její obchodní značky patří vše od Mattoni až po Baťa.

„V podstatě všechno je dneska Pap und Deckel,“ sdělila nám ředitelka antimonopolního úřadu. A má pravdu: Pap und Deckel nedávno vyhrál státní zakázku na dostavbu 3. a 4. bloku Temelína. Hodlá postavit elektrárnu z plastu a zároveň zachovat funkci jaderného štěpení.

Vzhledem k obecně špatné kvalitě výrobků a služeb bude daň ze snížené kvality vybírána nejspíše paušálně od všech. „Státní rozpočet by se tak měl dostat do přebytku již do roka a do dne,“ slibuje Nečas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nábytek na míru v Praze.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.