HRBATŮV KOSTELEC

Princ William a Vévodkyně Kate čekají 30. dítě

15. 12. 2014 15:16 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

„Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že vévodkyně očekává třicáté, jubilejní dítě,“ oznámila královská kancelář.

Zlí jazykové v čele s V. Klausem 2D (386 let) však tvrdí, že princ William je homosexuál. „Já nejsem přesvědčen, že je to běžné, aby měl třicet dětí,“ prohlásil Klaus na večeři s královnou Alžbětou a způsobil tím mezinárodní pozdvižení. „Mne a řadu jiných občanů výslovně irituje, když se nám všem William snaží dokázat, jaký je macho,“ řekl prý Klaus.

Podle Klause jde o typický projev Komplexu nevyoutované buzny, který popsali švédští sexuologové Bjorn Ulvaues a Benny Andersson, bývalí členové skupiny ABBA:"

„Svou orientaci jsme před publikem úspěšně skrývali deset let,“ říká Bjorn. „V podstatě to vyšlo najevo tehdy, když Agneta s Fridou natočily lesbické porno,“ doplňuje Benny, "pak už jsme to nemohli před fanoušky tajit a taky jsme vlastně předtím něco natočili." 

Rozpadem skupiny ABBA začala druhá kariéra obou zpěváků. „Vydali jsme se na vědeckou dráhu a začali jsme zkoumat sami sebe,“ pokračuje Bjorn. "Díky tomu jsme popsali Komplex nevyoutované buzny, za nějž jsme pak dostali Nobelovu cenu za sociologii od mnoha jiných nevyoutovaných buzen."

„Vždycky jsem si myslela, že můj vnuk William je buzna,“ řekla královna Alžběta Klausovi, "a dokonce jsem mu dohodila dva vévody, ale po dvacátém sedmém dítěti už i já začínám pochybovat."

„O tom já vůbec, ale vůbec nepochybuji,“ řekl ještě Klaus a pak ho odvedli. 

"Už bylo opravdu, ale opravdu za minutu deset. Noční klid musejí dodržovat všichni pacienti," vysvětlil ošetřující psychiatr.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Zemřel autor Maxipsa Fíka, spisovatel Rudolf Čechura

10. 10. 2014 11:59 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Ve věku 83 let zemřel spisovatel Rudolf Čechura, domnělý autor večerníčků o Maxipsu Fíkovi.

Maxipes Fík se stal téměř kultovním večerníčkem. A to i přesto, že šlo o totalitní seriál, napsaný na objednávku Komunistické strany Československa. "Většina lidí také vůbec netuší, že za jeho autorstvím nestojí Rudolf Čechura, nýbrž nynější severokorejský vůdce, tehdy však jen dvouletý Kim Čong-un. Čechura skutečnost celý život tajil a nepomohly ani výhrůžky ze strany agentů Severní Koreje," říká jeho přítel Karel Roden.

Kim Čong-un projevoval geniální spisovatelský talent už od dětství. Na své dovolené v Koreji si toho všiml tehdejší dramaturg Československé televize Jaroslav Postránecký a zadal mu vypracovat scénář dvanácti dílů večerníčku o psovi, který bude větší než Strana. „Kvůli byrokratickým omezením museli nakonec zakázku provést skrze bílého koně,“ říká Roden, "aby předešli nařčení z dětské práce." Tím bílým koněm se stal právě Rudolf Čechura, který si nakonec dílo přivlastnil. „Sám sice dopsal několik příběhů, ale v podstatě jen rozvedl zápletky, které vymyslel Kim Čong-un,“ pokračuje Roden.

Ještě za vlády Kimova otce, Kim Ir-sena, si Severní Korea celou věc uvědomila a začala autorská práva nárokovat. „Viděli úspěch večerníčku a zjistili, že přicházejí o značné zisky,“ míní Roden. "V Československu proto vytvořili zvláštní rozvědnou buňku zvanou Ochranný svaz autorský (OSA), jenž měl za cíl, vyvíjet nátlak na Rudolfa Čechuru. Ten však začal být sám přesvědčen o svém autorství, a proto se za celý život nepřiznal."

Stanovisko Kim Čong-una se dosud nepodařilo získat. Od doby, co si zlomil oba kotníky na houpačce, se totiž neukázal na veřejnosti. Podle severokorejské státní televize zamýšlí publikovat další díly Maxipsa Fíka, nyní již pod svým jménem, aby tak povzbudil upadající režim. Díky výzvědné činnosti Jižní Koreje se několik Kimových dílů přece dostalo na Internet a jejich tituly jsou například „Maxipes kandiduje na předsedu Severokorejské strany práce“ či „Maxipes a čistka vrchních představitelů strany“. 

Zdá se tedy, že v Koreji brzy dojde k revoluci. Maxipes Fík, krycí jméno některého z agentů či vysokých představitelů strany, se zřejmě stane novým korejským vůdcem. Vystřídá Kim Čong-una, který se hodlá naplno věnovat už jen psaní.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Clown computing

16. 12. 2012 16:04 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Clown computing je nový způsob uvažování. „Jedná se doslova o revoluci v matematice, “ říká Ivo Babuška, známý český matematik. Oproti klasické matematice, která vychází z prací Newtona či Laplaceho, clown computing snáší tuto jejich abstraktní matematiku zpět na zem a matematika se tak stává dostupná každému.

Clown computing je nový způsob uvažování. „Jedná se doslova o revoluci v matematice, “ říká Ivo Babuška, známý český matematik. Oproti klasické matematice, která vychází z prací Newtona či Laplaceho, clown computing snáší tuto jejich abstraktní matematiku zpět na zem a matematika se tak stává dostupná každému.

Jak clown computing funguje? Zapomeňte na čísla! Namísto nich pracujete s vizualizací. Clown computing i konkrétní vizuální podoba byla navržena a je patentována americkým softwarovým gigantem Microsoft(R). Je to jednoduché a je to zábavné!(TM)

Platí, že

Součet

SoučetPodobně lze provést součin,

Součin

Součin
Reprezentace reálných čísel je podobně Snadná a zábavná(TM),

 

Reálná čísla

Reálná čísla
Dále lze využít znalostí z trigonometrie,

Funkce sinus

Funkce sinus

 

Dokonce lze vyjádřit i to, co bylo v klasické matematice dosud zapovězeno: dělení nulou


Dělení nulou

Dělení nulouMicrosoft(R) prý po Windows 8 nechystá Windows 9, nýbrž Zábavná a ještě zábavnější(TM)

Windows Clown

Windows Clown

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Svobodní zahrádkáři - reálné nebezpečí?

8. 1. 2012 06:38 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

S odchodem Václava Havla se začalo spekulovat o jeho napojení na Svobodné zahrádkáře. Pádné důkazy pro to sice neexistují, avšak celá řada indicií napovídá, že Havel minimálně v první polovině svého života aktivně provozoval zahrádkářskou činnost či se stýkal s vysokými činiteli zahrádkářské lóže. Mezi nejznámější patřila Jiřina Bohdalová (herečka; Havel ji několikrát zmiňuje ve hře Audience) nebo Přemysl Podlaha (moderátor, nyní velmistr lóže).

Řád svobodných zahrádkářů založil roku 1956 Vilém Trčka z Trčky. Jako hlavní cíl si vytyčil ustavení vlastního státu. To se zatím nepodařilo a řád kolonizoval jen zanedbatelné části území ČR (ale i tak má nezanedbatelný vliv).

Činnost svobodných zahrádkářů byla v minulosti vystavena řadě překážek. Nepřeje jim ani současný prezident Klaus, který několikrát prohlásil, že zahrádkářská lóže jsou přežitkem minulosti. Z úst V. Klause ale takové výroky znějí dvojznačně, vezmeme-li v potaz, že sám Klaus bývá považován za šelmu či vtělení antikrista.

Svobodní zahrádkáři, kromě snah o získání nezávislosti, tajně působí na celou společnost. Pomocí rituálu Napojení (při kolektivní meditaci nad záhony dochází ke spojení s Pramatkou) generují vysoce energetické vibrace, které pak vysílají do teplé vody. Jen od roku 1989 se vibrace podílejí až z 23% na nárůstu zmenšování šišinky u předškolních dětí, v důsledku čehož zavládl po revoluci morální marasmus. Není náhodné, že právě Havel mluvil o blbé náladě, která je krycím názvem pro šíření škodlivých vibrací.

Svobodní zahrádkáři za jedinou generaci prorostli téměř do všech společenských vrstev. Řídí se doktrínou Okopávání lidských mas, kterou zavedl V. I. Lenin. Členové bratrstva se ve společnosti maskují pěstováním květin na pracovištích nebo viditelným nošením zelených rukavic. Všimněte si také působení Svobodných zahrádkářů skrze televizní obrazovky. Svého času měli dokonce vlastní pořad (jehož moderátorem byl velmistr řádu Podlaha), ale ani poté z obrazovek nezmizeli úplně. J. Bohdalová, kterou znáte z TV, pokračuje v šíření vibrací a způsobuje současnou krizi. Mnohokrát se již prořekla, že sní o příchodu Velkého trpajzlíka, který má sestoupit z nebes jako řešení problémů veškerenstva.

Tajné obětní trpasličí mše nyní probíhají se zvýšenou intenzitou po celé České republice. Všechno jde tak rychleji do kytek a podle mnohých se i čas zrychluje. Mayové předpověděli, že už koncem roku 2012 má dojít k naprosté transformaci lidstva do kompostu (mylně vykládaném jako 5. dimenze). Na poslední schůzi Svobodných zahrádkářů to potvrdil i Luděk Sobota, který se pak, podle tajných informací, svlékl.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.