HRBATŮV KOSTELEC

Koncentrační tábor nevyhověl kontrole

17. 3. 2015 19:10 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Krajská hygienická správa zakázala provoz narcistického koncentračního tábora u obce Machrovice nedaleko Plzně. „V zařízení nebyly splněny základní podmínky pro provoz koncentračních táborů,“ sdělila mluvčí krajské hygienické správy Libuše Humpoláková.

„Vezměme si třeba ta šedivá okna,“ pokračuje Humpoláková, „ta jsou tak zašpiněná, že narcisty nebylo uvnitř vůbec vidět. Přestože táborem denně prošlo tisíce narcistů, nebyla jim zaručena ani základní práva ukazovat se. A to je na zařízení, které si  říká Galerie, poněkud málo.“

Podle starosty Machrovic si místní lidé ulevili. „Samozřejmě všichni jsme o tom táboře věděli, ale báli jsme se,“ říká starosta. „Dokonce jsme ani nechtěli vycházet z domu, abychom nebyli onálepkováni jako narcisté a poté převezeni do toho tábora. Takovou koncentraci narcismu, jaká tam byla, by dlouhodobě nikdo z nás nepřežil,“ míní starosta. 

Hygienická správa dále objevila nevyhovující počet kójí, jenž rozhodně nebyl dimenzován na tak velký počet narcistů.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Šlendrián! Praha nakoupila předražená holubí hnízda!

12. 3. 2015 15:09 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Pražští radní mají opět co řešit. Za předchozího vedení totiž město nakoupilo a nechalo nainstalovat až trojnásobně předražená holubí hnízda

Jedno z předražených holubích hnízd

Jedno z předražených holubích hnízd

Radní pro dopravu a radní pro ptáky si nyní hnízda mezi sebou přehazují jako horký brambor. „Včera mi hodil hrst hranolek přímo do xichtu!“ stěžuje si radní pro dopravu, „a tak jsem na něj vymáčkl tubu tatarky,“ dodává radní pro ptáky. Následně při rvačce došlo k lehkému ublížení na ptáku radního pro ptáky.

Město do hnízd nainvestovalo nemalé prostředky. „Hnízda jsou na každém kroku, přesto většina z nich zůstává neobsazena,“ stěžuje si radní pro ptáky. „Ptáci se nám tam moc nehrnou, zato debilů máme plno,“ doplňuje ho radní pro dopravu (zjevně narážeje na slova primátorky Krnáčové o debilech a mysle přitom radního pro ptáky).

Radní pro dopravu pokračuje: „Ve spolupráci s radním pro ptáky jsme, ještě předtím než po mě hodil hranolkama, řešili, zda by Blanka byla vhodné zimoviště netopýrů.“ - „Mohli by si zkrátit cestu z Holešovic na Letnou,“ uvažuje radní pro ptáky.

Tím by byl problém Blanky vyřešen, kdyby však mezitím politici nepředefinovali Blanku na pěší zónu pro lidi. 

A bylo po ptácích.

Blanka, nová pěší zóna pro lidi

Blanka, nová pěší zóna pro lidi

R.E.K.L.A.M.A

ŠOK! Děti na táboře souložily s nafukovacím medvědem!

12. 3. 2015 14:17 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Netradiční pojetí táborových her zvolila vedoucí smetištní školky Sluníčko. Nejen že děti nutila souložit s nafukovacím medvědem, ale sama se přitom ukájela v plynové masce.

Skandál praskl před několika dny, když matku šestiletého Tomáše znepokojilo, že chlapec vykřikuje ze sna „mrdat“ a má ztopořený penis. Jeho tvrzení, že ho paní učitelka vykouří, brala dlouho s rezervou, ale pak ji napadlo potají umístit chlapci do aktovky nahrávací zařízení. Všechno to byla pravda!

Učitelka se hájí, že to není pravda. Medvěd prý nebyl nafukovací.R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

V klášteře Nemilosrdných bratří došlo ke krveprolití

8. 1. 2015 18:43 - Krimi - Alexandr Kosodřev

35,8 litru krve a přibližně 5 litrů krevní plazmy vyteklo včera večer při havárii sanitky v klášteře Nemilosrdných bratří v Praze.

„Řidič nezvládl řízení a v plné rychlosti najel do oltáře,“ popsal nehodu opat kláštera. Škoda na klášteře byla vyčíslena na půl milionu korun. Zda se jednalo o teroristický čin, je zatím ve stadiu šetření. Řidič sanitky byl na místě ukamenován.

 

R.E.K.L.A.M.A