HRBATŮV KOSTELEC

Ze serveru WikiLeaks unikly informace

25. 4. 2014 21:38 - Technika - Alexandr Kosodřev

Neznámým hackerům se v pondělí ráno podařilo kompromitovat server WikiLeaks, přičemž získali informace, z nichž většina se týká České republiky.

Materiály obsahují šokující údaje. Leoš Mareš chodí s Klausem, Hanychová je lesba a má dítě s Bílou, Lucie Vondráčková tajně porodila dvojčata a utopila je ve vaně. Celebrity jsou šokovány. Gott se vyjádřil, že větší hnůj nikdo vymyslet nemohl. Ale mohl - o něm jsou tam celé čtyři stránky a o jeho důvěrném intimním vztahu s dobrmanem Alexem.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Turecko zablokovalo Novinky.cz

29. 3. 2014 11:26 - Technika - Alexandr Kosodřev

Turecká vláda pokračuje v tvrdém útoku proti Internetu. Týden poté, co omezila přístup na Twitter a YouTube, zakázala nyní Turkům přístup na Novinky.cz. Učinila tak několik hodin poté, co Novinky zveřejnily článek o koncertu Ivety Bartošové, který se měl uskutečnit na istanbulském náměstí Taksim. „Bartošovou nesnáším,“ prohlásil turecký premiér Erdogan, "nic takového tu nechceme. Strčte si tyhle západní hodnoty někam."

Letos v únoru schválilo Turecko silně kritizovaný zákon o Ivetě Bartošové, který umožnuje regulačnímu úřadu zakazovat přístup na jakékoli stránky, které se jí týkají, bez soudního příkazu. Turecko zakázalo přístup na www.bartosova.cz už r. 2007, ale zákaz o tři roky později zrušilo, protože Iveta nezaplatila poplatek za doménu a ta je nyní na prodej.

Podle Erdogana by koncert mohl odstartovat další protesty. „Tyhle koncerty jsou vždycky předzvěstí revoluce,“ tvrdí Erdogan. "Jejich vliv sahá daleko přes hranice a my si nechceme rozházet vztahy se Sýrií." Jeho slova potvrzujíi i někteří politologové, kteří shledávají souvislosti mezi Ivetiným koncertem na Slovensku a děním na Ukrajině.

Přesto se proslýchá, že Iveta dostala od Erdogana angažmá, a to právě za účelem útoku na Sýrii. Se zbraněmi tohoto typu totiž protistrana nepočítá.

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Vědci změřili diskutující

18. 3. 2014 12:12 - Technika - Alexandr Kosodřev

„Čím větší debil, tím větší potřebu vyjádřit se má,“ shrnuje doc. Vrána výsledky výzkumu diskusních fór na novinky.cz, na nějž dostal před rokem grant. Jeho kolegové jsou však opatrnější: " To co nám vylezlo z počítače, se, s prominutím, nedá ani prezentovat.„ “Prostě jsou to debilové," uzavírá Vrána. "Všichni jsou to debilové."

Analýza pomohla též dokončit projekt automatického diskutéra, na nějž Brněnská automatická univerzita dostala grant. "Po personálních čistkách jsem ho dokončil sám a poskytl ho pěti největším zpravodajským serverům. Automatický diskutér je k nerozeznání od běžného diskutujícího," pochvaluje si Vrána. „Je to výhodnější než platit debily, co tam budou celý den civět a cenzurovat příspěvky od jiných debilů,“ shrnuje zkušenosti provozovatelů serverů.

Automatické univerzitě plynou dvě koruny z každého automatického příspěvku. „Rozdíl je akorát v tom, že už bych si z těch dvoukaček mohl postavit barák,“ směje se Vrána. O systém projevily zájem též velké sociální sítě, včetně Facebooku a Twitteru. "Mark mi včera telefonoval a došli jsme ke konsensu. Jsou to všichni debilové."

Až bude systém odladěn, bude prý Vrána pokračovat analýzou automatické kresby automatickou psycholožkou a poté automatickou analýzou lógru. Na oba projekty již také dostal grant. 

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Kim Dotcom jde do voleb!

21. 10. 2013 19:11 - Technika - Alexandr Kosodřev

FuckOooo! - tak se jmenuje první asociální síť po Facebooku. Americký multimiliardář Kim Dotcom si od ní slibuje, že spojí asociály všech zemí a vybuduje nový superstát, řízený pouze asociály - a jím. "Nejsem komunista. Nejsem kapitalista. Jsem asociál!" hlásá hrdě Dotcom.

Kim Dotcom jde do voleb!

Kim Dotcom jde do voleb!

S heslem Asociálové všech zemí, spojte se! před několika minutami Dotcom vstoupil do českých politických bažin. Chce využít první příležitosti, jak FuckOooo! dostat na světovou politickou scénu. „Mám navíc v Česku mnoho přátel, protože Česko, to je světová základna asociálů,“ říká Dotcom.

A jaké jsou jeho předvolební preference? Na českém Twitteru se FuckOooo! skloňuje již teď ve všech pádech (FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!, FuckOooo!).

"Hodlám se s FuckOooo! umístit doprostřed mezi Babišovu Velkou stranu a Zemanovu Malou stranu. Naše platforma, to je takový kompromis mezi pochcáním a posráním se. S námi nemůžete šlápnout vedle!"