HRBATŮV KOSTELEC

Ministerstvo zdravotnictví zpoplatnilo sraní

29. 5. 2013 13:39 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Až čtyřicetitisícová pokuta bude hrozit tomu, kdo se vysere a neoznámí to Centrálnímu registru sraní. „Já se na to vyseru,“ říkají někteří občané na adresu nové vyhlášky. „Tito lidé si věc mylně vysvětlují, právě na takové si posvítíme,“ varuje ministr zdravotnictví. Všechna WC budou od příštího roku povinně vybavena CCTV kamerami. "Pokud někdo zatají byť jen jediné hovno, vystaví se trestu odnětí svobody sraní až na několik let." Shit.

Ministerstvo zdravotnictví se inspirovalo v Sesraných státech. "Don't you have the Shitting license? You can not shit." stojí v propagačním materiálu American Association for Healthy Shitting (AAHS). V Česku se novinka jmenuje Vyhláška o sraní špinavých peněz. Do státního rozpočtu by měla přispět až sto miliardami korun ročně. Jak?

"Každé WC bude povinně vybaveno set-top-hovnoboxem, zapojeným mezi mísu a prdel. Cena za jedno sraní bude stanovena nepřímo úměrně hmotnosti výsledku. Čím menší hovno, tím více zaplatíte," říká ministr zdravotnictví. "Chceme tak podpořit domácí potravinářský průmysl. Občané, kteří jedí více, a tudíž spotřebovávají více, budou zvýhodněni. Horním deseti tisíc přežraným odpustíme poplatky úplně," slibuje ministr.

Než vyhláška vyjde v platnost, musí ji přezkoumat Ústavní soud. Podle některých kritiků je neslučitelná se Základní svobodou sraní, která je dána Ústavou. "To je nesmysl, nikdy jste žádnou svobodu sraní neměli. Když musíte, tak musíte," odporuje ministr zdravotnictví.

AAHS ve spolupráci s pražským Studiem zdravého sraní začalo s přestavbou ministerských kanceláří na školicí středisko. V budově ministerstva má vzniknout až 800 high-tech WC, vybavených dotykovými obrazovkami s on-line výukovými materiály. "Chystáme interaktivní kurzy, pro něž sháníme lektory. Minimální požadavky jsou: VŠ vzdělání, znalost dvou světových jazyků, komunikativnost a umět se vysrat," říká ministr.

První rok budou kurzy nepovinné (ve zkušebním režimu), od roku 2014 je budou povinně absolvovat všichni občané starší 18 let. Absolvováním kurzu obdrží oprávnění srát s platností po celé EU - něco jako řidičský průkaz. Ministerstvo tím chce zároveň snížit nehodovost na WC. Jen za minulý rok tam zemřelo třiadvacet osob.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Wabi daněk je kriticky ohrožený druh

30. 4. 2013 22:39 - Zdraví - Standa Skandál

Wabi daněk je velmi vzácným druhem daňka z čeledi jelenovití a je na pokraji vymření.

Wabi daněk byl poprvé spatřen v roce 1947 Tomášem Baťou  ve Zlíně jak popíjel odpad z chmelového extraktu.  Tento druh bohužel přivykl tolik alkoholu, že celá stáda trpí vzácnou cirhózou jater již celá desetiletí. Díky posledním metanolovým kauzám pomřelo několik samců a stav je kriticky ohrožený.
Zajímavost: Wabi daněk se jako jediný nebojí ohně ačkoliv většinu života tráví pospáváním v lesích. Na rozdíl od nosorožce, který hasí požáry zadupáním, wabi daněk většinou na oheň močí.

Poslední kusy jsou na léčení v zvířecím protialkoholním sanatoriu Dr. Nemocné. "Nevíme co s tím. Chlastaj jak duha pořád." stežuje si Nemocná a zvažuje nasazení metadioxinu.

Zdá se, že za pár let bude osud tohoto druhu zpečetěn. 

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Vaříme s hovny

8. 3. 2011 18:44 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Ve spolupráci s nakladatelstvím Votobia jsme vydali publikaci Vaříme s hovny. Publikace okamžitě vzbudila kontroverzi a mnoha lidem doslova není po chuti. Byla proto nedávno stažena z prodeje. My se ale nedáme! Jednotlivé kapitoly nyní můžete číst díky BLESKu, který je vydává coby čtenářské recepty!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Votobia jsme vydali publikaci Vaříme s hovny. Publikace okamžitě vzbudila kontroverzi a mnoha lidem doslova není po chuti. Byla proto nedávno stažena z prodeje. My se ale nedáme! Jednotlivé kapitoly nyní můžete číst díky BLESKu, který je vydává coby čtenářské recepty!

 

 

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Zařaďte do svého jídelníčku enzymy

10. 10. 2010 12:59 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Kvalitu našeho života, pevného zdraví a průběh biochemických reakcí a dějů ovlivňuje řada faktorů, mezi něž patří i enzymy.

Kvalitu našeho života, pevného zdraví a průběh biochemických reakcí a dějů ovlivňuje řada faktorů, mezi něž patří i enzymy.

A protože enzymy najdeme jen v syrových potravinách, můžeme je doplnit potravinovými doplňky, ale v lepším případě se zaměříme na častější konzumaci syrových hoven.

Na zvýšený přísun enzymů v potravě bychom se měli zaměřit už okolo dvacátého roku života, kdy produkce vlastních enzymů klesá a vlastních hoven stoupá. Je třeba si uvědomit, že většina lidí pak už produkuje jenom hovno.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky