HRBATŮV KOSTELEC

Zmrtvýchvstání Martina 3D Putny!

24. 5. 2013 09:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Dnes třetí den od sebeumučení Martina 3D Putny, došlo ke zvratu: Putna byl spatřen zmrtvýchvstavší! Fotodokumentaci pořídil důvěryhodný svědek - apoštol třetí generace - poukazuje přitom na podivnou Putnovu barvu, ne odlišnou od špenátu, který prý poté jedl a zvracel. Je nanejvýš pravděpodobné, že Putna vstal z mrtvých jako zombie. 

„To je výborná zpráva pro nás všechny,“ raduje se Miloš Zeman zombie 3D. Putna nakonec tedy obdrží profesorský titul, avšak z rukou ministra školství, neboť Miloš Zeman zombie ruce již nemá. (Ministr školství jako jediný ve Vládě dosud plnohodnotně žije.) Pokud Putna titul přijme, stane se druhým zombie profesorem v České republice po V.Klausovi zombie 2D. 

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Zemřel Martin 3D Putna

22. 5. 2013 17:41 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

V odpoledních hodinách nečekaně odešel Martin 3D Putna, ve věku nedožitých 207 let. Stalo se tak těsně před tím, než si stačil přijmout profesorský titul. Putna odešel po obědě, nikým nepozorován a odnesl si s sebou kříž. „Je to pro nás všechny veliká rána,“ řekl Miloš Zeman zombie 3D. "Martin byl neobyčejný člověk. Smrt, jakou si zvolil, lze připodobnit snad jen k odchodu Ježíše Krista."

Dokonáno jest.

Zemřel Václav Klaus

22. 4. 2013 02:04 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Po dlouhé a těžké duševní nemoci zemřel definitivně ve věku nedožitých 206 let profesor Václav Klaus zombie 2D starší.

Hrad zítra rozezní koncert pro Sv. Václava Klause 2D. Vystoupí na něm snad všechny jeho známé 2D osobnosti in memoriam. „Slýchávám jejich 2D hlasy,“ stěžovával si často Klaus.

Některé z osobností Klause naváděly k destruktivnímu chování a vůbec neuměly zpívat. Tato kakofonie doháněla Klause k šílenství, jež se stupňovalo ke sklonku života. „Je to horší než Bartošová 3D, “ říkával, dřže se za hlavu.

Státní pohřeb se uskuteční 28. dubna. Smuteční mši odslouží kardinál Duka v kostele umučení všech živých. (Kostel věnovala firma Pap und Deckel a je postaven ze sádlokartonu. Na stavbě se podílelo až dvě stě nuceně usmrcených.)

„Byl to zlý pán,“ řekla nám občanka, která si nepřála smrt, ale našli ji...

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Justin Bieber zemřel

6. 12. 2010 11:45 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Dnes ráno nečekaně zemřel ve spánku mladý zpěvák Justin Bieber. Za svou krátičkou kariéru dokázal celému světu, že i tak mladý hudebník jako on, má šanci prorazit.

 

Dnes ráno nečekaně zemřel ve spánku mladý zpěvák Justin Bieber. Za svou krátičkou kariéru dokázal celému světu, že i tak mladý hudebník jako on, má šanci prorazit. Podle svých blízkých zesnul ve spánku.

Z Wikileaks unikly informace, že Justin fetoval. Byly drogy důvodem jeho smrti? Podle fotografie, kterou Wikileaks zveřejnila, se nad Justinem vznášejí otazníky.

dokumentační foto 1: Nad Justinem se vznášejí otazníky

 

Nad justinem se vznaseji otazniky

Nad justinem se vznaseji otazniky

Vedle Justinovy postele byl navíc nalezen igelitový sáček s neznámou látkou, která byla údajně identifikována jako čistidlo na parkety. Čichal snad Justin Bieber toluen? Důkazem by mohla být další fotografie, zachycující osobu velmi podobnou Justinovi, s pytlíkem na obličeji.

dokumentační foto 2: Justin Beaver

justin.jpg

justin.jpg

 Čest jeho památce!

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!