HRBATŮV KOSTELEC

Z Holešovické tržnice bude reality kino

13. 10. 2008 22:11 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Zasklená plocha nyní vzniká na místě bývalé holešovické tržnice. Bude součástí nového reality kina. Podle slov ředitele Ing. Bedřicha Nováka, se budou „lidi chodit dívat na lidi“. V Praze tak vznikne nové zábavní centrum.

"Podařilo se nám uvnitř naráz uvěznit na tisíc lidí. V době nákupní špičky byla vysunuta ohrada, přes níž se lidé už nedostali ven. Tito lidé se tak stali součástí projektu, " řekl Novák. Češi si prý zvyknou na všechno. Diváci mohou za symbolický poplatek pouštět dovnitř slzný plyn.

R.E.K.L.A.M.A

Na Štědrý den poslali Češi přes 70 miliónů zpráv

27. 12. 2007 21:54 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Textem 87% zpráv byla báseň: "Když zazvoní zvoneček a zavoní stromeček, pak přiletí Ježíšek, naježí ti kožíšek."

Textem 87% zpráv byla báseň: "Když zazvoní zvoneček a zavoní stromeček, pak přiletí Ježíšek, naježí ti kožíšek."

Letošní Vánoce byly originální i hudební tvorbou. Česká rádia zahltily skladby napsané jen pro Den klidu a pohody, opěvující tradice půstu a chudoby. 98% hudební produkce vytvořila Janka Ledecká-Kotvaldová.

„Dala jsem si předtím brko a pak už to šlo samo, “ řekla na otázku, jak se jí povedlo vytvořit tolik textů za tak krátkou chvíli, „vyšlo to ze mě stejně rychle jako poránu, “ dodala.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Čím dál více občanů je spokojeno

21. 11. 2007 21:51 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až 69% Čechů je v posledním roce spokojeno. Vyplynulo to z průzkumu centra CVS, které se dotázalo deseti respondentů. „Tři z nich byli přitom spokojeni velmi, dva hodně a zbytek se nevyjádřil negativně, “ pochvaloval si ředitel centra výzkumu spokojenosti.

Až 69% Čechů je v posledním roce spokojeno. Vyplynulo to z průzkumu centra CVS, které se dotázalo deseti respondentů. „Tři z nich byli přitom spokojeni velmi, dva hodně a zbytek se nevyjádřil negativně, “ pochvaloval si ředitel centra výzkumu spokojenosti.

"Situace je mnohem lepší než v minulém roce, kdy bylo spokojeno o pět procent občanů méně. Je vidět, jak se na spokojenosti podepisuje dobrý stav celospolečenské nálady."

Se spokojeností občanů je spokojen i ministr pro plánování rozvoje Výborný. „Je to tak skvělé, když víte, že vaše práce není k ničemu, “ dodal, "ale do příštího roku je nutné zlepšit situaci v Brně."

Spokojená občanka Olomouce jeho slova potvrdila: „V Brně je to blbý, “ řekla.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Auto se po nárazu změnilo

28. 9. 2007 21:48 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Mezi obcemi Blbá Louka a Šutrovice na Plesnicku došlo k tragické nehodě. Řidič nezvládl řízení a narazil do šutru. Auto značky Soda se vzápětí rozpadlo na čtyři části, které se začaly (volně, pozn. redakce) povalovat po okolí.

Mluvčí Mladobolestislavské Sodovky řekl, že je to sice blbá událost, ale všechno má své meze a neměli bychom přes slzy nevidět pozitiva.

Technici Sodovky si totiž teprve díky tragédii uvědomili, že jejich auta dokáží jezdit i bez třech kol. K jízdě dokonce není nutný ani motor. Fakt dal vniknout novému vozu pro sociální užití, jednočtvrtečnímu sedanu Soda Mamuťq.

Zařízení se ovládá pohybem stěrače a levé nohy, přičemž k jízdě (vpřed, pozn. redakce) slouží řadicí páka. U dražších modelů lze použít i ruční brzdu. Levnější varianty možnost ovládání nenabízejí, ale ve výbavě mají airbag s klimatizací.

"Náraz bežné vozidlo zničí. Je-li však již zničeno, stává se nezničitelným," dodal ředitel Sodovky. „To znamená, že nejde zničit, “ doplnil mluvčí. "Tři kusy rozpadlého automobilu nám stále leží ve výrobní hale, kde je technik zkoumá a čistí od organických zbytků."

Je vidět, že v Mladé Bolestislavi nemají o práci nouzi. Nikdo nepředpokládá omezení automobilové dopravy, proto Mladobolestislavská společnost bude i nadále vyrábět osvědčený model Soda Vodaq. "Pro uspokojení vysoké poptávky po tomto modelu navýšíme výrobu v závodu v Brně. Závod je schopen v krátké době vyprodukovat velké množství Vodyq, " dodal mluvčí Sodovky.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch