HRBATŮV KOSTELEC

Pap und Deckel vystřelí na oběžnou dráhu pračku.

8. 4. 2013 14:57 - Finance - Standa Skandál

New York: Globální korporace Pap und Deckel společně s První Hrbatovskou Reklamní s.r.n. a Národním úřadem pro letectví a kosmonautiku USA přišli s opravdu neotřelým a inovativním reklamním trhákem. Na oběžnou dráhu Země nechají vystřelit superobří kopii nejmodernější Hyper2Pračky, která myslí za VásTM.

Pračka na obloze bude zaujímat necelých 1.11% oblohy, takže nezastíní Slunce zato bude vidět doslova z každé světové prdele i u protinožců, libuje si manažer marketingu Carl Gustav, 3MBA. Pap und Deckel se potýká dlouhou dobu s klesajícími tržbami a hlavní problém vidí v supersaturaci tržní poptávky hyperpračkami, vysavači, sušičkami, fény a mixéry Které musí mít každýSM. Náš orbitální teraboard bude oslovovat již na věky věkův všechny, Deckel. Jestliže se akce osvědčí, začneme posílat na oběžnou dráhu mixéry, vysavače, holící strojky a všecho bez čeho nemůže civilizovaný člověk žít. To, co se tyčilo na přízemních kandelábrech teď dosáhne opravdového nebeského, Božského formátu argumentuje CEO Pap und Deckel Adolf Zittler.

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli auto na hovno.

27. 3. 2013 12:51 - Finance - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce po dlouhém výzkumném projektu dokončili první fázi testování nového objevu: auta na hovno. Ředitel VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc. představil tento převratný objev veřejnosti: v našem ústavu se celkem zabýváme vlastně jen hovnem. O hovno tu jde především.

Vědci z Hrbatova Kostelce po dlouhém výzkumném projektu dokončili první fázi testování nového objevu: auta na hovno. Ředitel VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc. představil tento převratný objev veřejnosti: v našem ústavu se celkem zabýváme vlastně jen hovnem. O hovno tu jde především.

Jde o odpadní surovinu, která je takřka zadarmo a my hodláme v další pětitelce vytěžit z hovna bič. Náš objev auta na hovno konkuruje i imperialistickým vozům na vodě ze Spojených Státků, kde je poslední dobou tak nějak všecko na vodě. U nás stavíme jednomyslně na hovně.

První testovací série automobilů na hovno bude vyráběna v konsorciu Volksheisse a Čistírny odpadních vod Kosteleckých vodovodů a kanalizací. Uživatelům představí tak zbrusu nový koncept. Auto, které doslova bude jezdit na nic. Součástí moderního automobilu budou namísto stávajících sedaček montovány plstěné záchodové mísy z Běhavkocých závodu n.p., pomocí nichž se bude tankovat palivo.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

 

R.E.K.L.A.M.A

Investoři z Hrbatova Kostelce mají zájem o rozšíření Spojených Prádelen a.s.

2. 2. 2013 12:50 - Finance - Standa Skandál

Představenstvo Spojených Prádelen a.s. odslouhlasilo rozšíření dostavby třetího bloku vysokotonážních ždímaček na předsoušení prádla.

pradelny.jpgPředstavenstvo Spojených Prádelen a.s. odslouhlasilo rozšíření dostavby třetího bloku vysokotonážních ždímaček na předsoušení prádla. Předseda představenstva Josif Vomáčka vyjadřuje neutuchající radost nad rozhodnutím dostavby haly a instalaci nejmodernejších ždímaček. Jsou to to nejmodernější co u nás v obci budeme mít dodává Tomáš Kremlowski a nezdráhá se pochlubit, že již příští týden přijednou experti z Kremlu i Washingtonu, jelikož je nejmodernější technologie ždímaček doslova posadila na prdel.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

 

 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Nokia Trisomy 21

8. 1. 2013 00:17 - Finance - Alexandr Kosodřev

Na veletrhu moderních technologií v Ženevě odhalila Nokia nástupce své Lumie. Představujeme novou řadu hloupých debilních telefonů Nokia Trisomy 21.

Zatímco beta verze ještě disponovala klasickým ovládacím rozhraním, tzv. Metrem, ostrá verze Nokie doznala výrazné změny: je stylově odlehčená. Používá technologii Trambus.

Inspirace Applem se rozhodně nedá zapřít. Telefon se ovládá stiskem jediného tlačítka, upuštěním na zem nebo vyřčením „Ééé“.

nokia3.jpg

nokia3.jpg

Novinku pohání procesor IntelliQ 21. Integrovaná paměť postačí na osm slov a lze ji rozšířit až na dvanáct. V nejdražší verzi naleznete i bezobjektivový fotoaparát, kterým pořídíte doslova ty nejdebilnější snímky pro Facebook.

Telefon, s menšími modifikacemi, je dodáván také do Čínské lidové republiky. Již po prvním týdnu prodeje tam způsobil revoluci, a to nejen v ovládání.

nokia4.jpg

nokia4.jpg