HRBATŮV KOSTELEC

Při hašení požáru na Bruntálsku se dobrovolně zranil hasič

8. 6. 2015 20:36 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Hasič bruntálského sboru byl násilně ošetřen poté, co se dobrovolně zranil při hašení požáru, který sám založil v hasičské zbrojnici.

„Od ohniště rozdělaného v garáži se vznítilo pět připravených benzinových kanystrů,“ upřesnil jeho kolega. „Pak už to šlo ráz na ráz.“

Hasič utrpěl propáleniny prvního stupně a nyní leží v kritickém stavu na oddělání v bruntálské nemocnici.

„Je to již šestnácté sebepropálení na Bruntálsku za poslední měsíc,“ uvedl velitel hasičů Zdeněk Přiložil, který sám má s ohněm několik recidivních zkušeností.

Před týdnem museli hasiči zasahovat také v nedaleké ZŠ Středokluky, z níž zachránili teprve dvanáctiletou školačku, která se nadýchala kouře, když společně s kamarády ve třídě zapálili psa a učitelku. „Při incidentu bylo poškozeno vybavení třídy za nejméně 50 tisíc korun,“ upřesňuje Přiložil, který sám ruku k dílu přiložil.

Další vlnu sebepropalování můžeme očekávat společně s vlnou veder, která zanedlouho přijde a lidem stoupne do hlav.

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Guru Jára měl odháčkovat Davida Ratha

18. 5. 2015 13:52 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Rath vypověděl minulý týden plnou moc oběma svým dosavadním advokátům. Ozval se mu totiž guru Jára, že prý soudce odháčkoval už v dětství, a bude tedy lépe vědět, jak argumentovat.

Jenže guru Jára v pondělí k soudu nedorazil kvůli razii v centru AKTIP. Stačil však soudu zaslat e-mail s ověřeným podpisem, ve kterém s Rathem ukončuje veškeré styky. Měl prý za to, že jde o nějaké nové odháčkování ve třech, ale když se dozvěděl, že by měl odháčkovat právě Ratha, na celou věc se vysral a Rathovi pouze zaslal jako omluvu novou koláž.

Dražbou koláže si Rath slibuje pokrýt nejnutnější soudní výlohy.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Koncentrační tábor nevyhověl kontrole

17. 3. 2015 19:10 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Krajská hygienická správa zakázala provoz narcistického koncentračního tábora u obce Machrovice nedaleko Plzně. „V zařízení nebyly splněny základní podmínky pro provoz koncentračních táborů,“ sdělila mluvčí krajské hygienické správy Libuše Humpoláková.

„Vezměme si třeba ta šedivá okna,“ pokračuje Humpoláková, „ta jsou tak zašpiněná, že narcisty nebylo uvnitř vůbec vidět. Přestože táborem denně prošlo tisíce narcistů, nebyla jim zaručena ani základní práva ukazovat se. A to je na zařízení, které si  říká Galerie, poněkud málo.“

Podle starosty Machrovic si místní lidé ulevili. „Samozřejmě všichni jsme o tom táboře věděli, ale báli jsme se,“ říká starosta. „Dokonce jsme ani nechtěli vycházet z domu, abychom nebyli onálepkováni jako narcisté a poté převezeni do toho tábora. Takovou koncentraci narcismu, jaká tam byla, by dlouhodobě nikdo z nás nepřežil,“ míní starosta. 

Hygienická správa dále objevila nevyhovující počet kójí, jenž rozhodně nebyl dimenzován na tak velký počet narcistů.

R.E.K.L.A.M.A

Šlendrián! Praha nakoupila předražená holubí hnízda!

12. 3. 2015 15:09 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Pražští radní mají opět co řešit. Za předchozího vedení totiž město nakoupilo a nechalo nainstalovat až trojnásobně předražená holubí hnízda

Jedno z předražených holubích hnízd

Jedno z předražených holubích hnízd

Radní pro dopravu a radní pro ptáky si nyní hnízda mezi sebou přehazují jako horký brambor. „Včera mi hodil hrst hranolek přímo do xichtu!“ stěžuje si radní pro dopravu, „a tak jsem na něj vymáčkl tubu tatarky,“ dodává radní pro ptáky. Následně při rvačce došlo k lehkému ublížení na ptáku radního pro ptáky.

Město do hnízd nainvestovalo nemalé prostředky. „Hnízda jsou na každém kroku, přesto většina z nich zůstává neobsazena,“ stěžuje si radní pro ptáky. „Ptáci se nám tam moc nehrnou, zato debilů máme plno,“ doplňuje ho radní pro dopravu (zjevně narážeje na slova primátorky Krnáčové o debilech a mysle přitom radního pro ptáky).

Radní pro dopravu pokračuje: „Ve spolupráci s radním pro ptáky jsme, ještě předtím než po mě hodil hranolkama, řešili, zda by Blanka byla vhodné zimoviště netopýrů.“ - „Mohli by si zkrátit cestu z Holešovic na Letnou,“ uvažuje radní pro ptáky.

Tím by byl problém Blanky vyřešen, kdyby však mezitím politici nepředefinovali Blanku na pěší zónu pro lidi. 

A bylo po ptácích.

Blanka, nová pěší zóna pro lidi

Blanka, nová pěší zóna pro lidi