HRBATŮV KOSTELEC

Návod na čtení Hrbatova Kostelce

19. 1. 2014 13:49 - Obec - Standa Skandál

Redakce Hrbatova Kostelce se rozhodla zveřejnit kráký, příruční návod na čtení obsahu Hrbatova Kostelce.

Čtenáři našeho deníku opakovaně dávají najevo, že článkům často nerozumí. Zdají se jím být složité a odborné, místy dokonce odporné.

Pravdou je, že v Redakci jsou zaměstnáni ti nejlepší z nelepčích, odbornost drřžíme na vysoké 500leté úrovni doby kamenné.

Základní myšlenkou Redakce je důkladná defekace. Tak jako každý den chodíte (pokud jste zdraví) na mísu vykonat svou potřebu, stejně tak i Redakce vykonává potřebu na Vaše obrazovky.
Prostě si jdeme ulevit. Kdo to ještě nepochopil, spas ho pán Bůh.  

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Rozdíl mezi námi a Vámi je v tom, že my se za to co po nás zůstává, prostě nestydíme a prodáváme. Proč taky, když většina novinářů defekuje ještě větší sračky než my.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Jde vlastně o velmi težce stravitelný informační „hamburger“ od strýčka McDonalda, který vám do jídla namele i kopytá.

Jako ono pověstné šalamounovo houno nelze brát vážně, ani zde nelze brát nic vážně, ani to že nelze brát nic vážně. Vítejte v experimentálním prostoru absolutního relativismu, kde si nemůžete být jisti absolutně ničím.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.
R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Hrbatův Kostelec vyhlašuje souboj Titánů

22. 9. 2013 12:51 - Obec - Standa Skandál

Obec Hrbatův Kostelec vyhlašuje souboj Titánů v mistrovstí v prasopsaní. Sledujte každé úterý na Hovně od 19:00. Ve čtvrtek sledujete od 7:00 komplementsoutež trapnopsaní.

Nová exklusivní souboj Titánů v prasopsaní ukáže, kdo dokáže napsat článek z kterého se poserete a pobliteje naráz. Hledáme prasata nejhlubšího kalibru, které svět ještě nepoblil!  Soutež Titánů sledujte každé úterý na Hovně od 19:00. Komplementárně se soutěží o prasopsaní beží soutěž trapnopsaní, která zajišťuje plně vyvážené výhry podle nejnovějších pravidel Evropské Unie o soutežích.  Nové nařízení z Bruseli zajišťuje emocinální vyvážení prohry a výhry, tak aby nevznikala frustrace z proher a předcházelo se tak vzniku extremismu.


Souboj Titánů v prasopsaní

Námět: Standa Skandál
Režije: Alexandr Kosodřev
Kamera: Standa Skandál a Alexandr Kosodřev

Účinkují: Alexandr Kosodřev a Standa Skandál

Soupeřící: Alexandr Kosodřev a Standa Skandál

Výherci:  Standa Skandál (trapnopsaní) a Alexandr Kosodřev (prasopsaní)

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Férové tarify redakce Hrbatova Kostelce

5. 8. 2013 07:18 - Obec - Standa Skandál

Pokud jsme se úspěšně trefili do Vašeho Ega a nemůžete vystát nějaký článek přímo o Vás. Článek, který Vás přímo sere, redakce Hrbatova Kostelce má pro Vás férovou nabídku.

Za odstranění jakéhokoliv článku vybíráme příspěvek na provoz od neuvěřitelných 2000 Kč! Je to přeci fér ne? Žádné tahanice po soudech, pomluvička zmizí a vaše tělo a méno bude zase čisté a bílé jako sníh.

Fér tarify. Now!

 

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!