HRBATŮV KOSTELEC

Bém vystoupal na Mount Fashion

21. 3. 2013 00:49 - Sport - Alexandr Kosodřev

Jako druhý Čech v historii, zdolal bývalý pražský primátor pomyslnou metu všech homolezců: Mount fashion.

Jako druhý Čech v historii, zdolal bývalý pražský primátor pomyslnou metu všech homolezců: Mount fashion.

"Ani jste se neohřál v Čechách a už zase někam lezete?" zeptali jsme se ho časně zrána v táboře smrti ještě předtím, než pokořil vrchol módy. (Táborem smrti se nazývá místo, odkud se návrháři vydávají na strastiplnou kariéru.)

"Hodlám pokořit Mount Fashion a změnit světovou módu. Mým cílem je přirozenost," řekl Bém a začal se pakovat na třídenní kariérní veletoč. „Pokud vám říkají, že jste neslaní a nemastní, stačí se cestou nahoru pořádně zapotit a vydržet tak alespoň tři dny,“ upřesnil Bém svou vizi módy.

A jaká bude konkrétně letošní móda podle Béma? Hitem letoška bude transparentnost, za níž se Bém na Magistrátě vždy tolik zasazoval. Ta se projeví zejména v přirozenosti odhaleného přirození. „Chceme být maximálně otevření,“ říká Bém.

Jako doplněk chystá sprchový gel s dlouhotrvající vůní přirození. Bém 24/7, jak se bude jmenovat, bude vyroben z Mistrova potu a z výtažků Aloe Věra Čáslavské, pro ještě hebčí pleť. „Po každém sprchování pokožka trpí a vůbec přirozeně nevoní,“ upřesňuje Bém účel doplňku.

Také jiní návrháři se nechali Bémem inspirovat. Například Louis Vuitton se vysral na kabelky a pak se nechal pomazat vůni z podpaží Christiny Aguilery. A další a další pomazané hlavy je následují.

„Je to tak přirozené,“ libuje si Bém. 

"Zaveďte ho na elektrošoky!" zaznělo náhle z chodby.

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

TJ Smradoprdky - Foodsal

10. 12. 2012 11:58 - Sport - Alexandr Kosodřev

TJ Smradoprdky a Česká asociace foodsalu pořádají Turnaj v sálovém žraní. Podávat se bude dršťková polévka přímo z držky Zdeňka Pohlreicha. Kdo z ní sní nejvíc, vyhraje cestu okolo své osy o 180 stupňů. Po skončení zahrají studenti gymnázia Karla Čapka divadelní hru Válka s noky. Žraní nazdar - zdar!

TJ Smradoprdky a Česká asociace foodsalu pořádají Turnaj v sálovém žraní. Podávat se bude dršťková polévka přímo z držky Zdeňka Pohlreicha. Kdo z ní sní nejvíc, vyhraje cestu okolo své osy o 180 stupňů. Po skončení zahrají studenti gymnázia Karla Čapka divadelní hru Válka s noky. Žraní nazdar - zdar!

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Módní přehlídka

17. 10. 2012 03:34 - Sport - Alexandr Kosodřev

TJ Smradoprdky a velká Dělnická strana si vás dovolují pozvat na prasistickou módní přehlídku.

TJ Smradoprdky a velká Dělnická strana si vás dovolují pozvat na prasistickou módní přehlídku. Vystřídá letošní dominantní hnědou barvu béžová? Budou jako minulý rok všechny modelky zase na molo? Nechte se překvapit! Po skončení proběhne promítání filmu S tebou mě sere svět s Luďkem Sobotou v hlavní roli hajzlpapíru.

R.E.K.L.A.M.A

Vy ještě nemáte svého sportovce?

5. 4. 2012 23:22 - Sport - Alexandr Kosodřev

Mít svého sportovce je in: ve sportu se rozmáhá outsourcing. Je běžné, že za sportovce závodí úplně někdo jiný. Často za částku, která ani zdaleka nedosahuje výhry, kterou získáte jakožto zadavatelé. A pokud sportovec-náhradník již výkonnostně nestačí? Není nic jednoduššího, než ho vyměnit - najít si prostě jiného dodavatele. Nabídka je přitom veliká!

Existují agentury, které se sportovním outsourcingem zabývají. „My se například zaměřujeme na outsourcování rychlobruslení a kopané,“ říká majitelka jedné z nich, Kateřina Kočí. Outsourcovat lze téměř jakékoli sportovní disciplíny.

 "Pokud je vám méně než dvacet let a máte chuť učit se novým věcem, tento druh práce je určen právě vám. Momentálně hledáme náhradníky na pozici Száblíková, nebo pokud vám více vyhovuje týmová práce, uvolnila se pozice Rosický. Naše agentura dokáže zajistit nadprůměrné výdělky, které jinde nenajdete," míní Kočí. Samozřejmě dodává, že vždy záleží na poptávce po daném místě.

A nebo naopak, máte-li peněz nazbyt, nejspíš využijete terénních pracovníků, které agentury nabízejí. Zadáte například poptávku na pracovníka tenisu. Vyberete si pohlaví, věk, skills a hned můžete sportovat z domova. Ti movitější z vás to mohou dotáhnout až ke zlaté olympijské medaili. Ostatně, celé nadcházející olympijské hry mají být pokryty pouze outsourcovanými sportovci, povětšinou z Čínské lidové republiky. V kombinaci s lokací her v Pekingu se tak podařilo snížit náklady her až o 50%, zatímco mohl být rozšířen počet nabízených medailí. Nezní to lákavě?

Majitelé outsourcingových agentur také volají po deregulaci sportovního trhu. Uvažuje se o zavedení virtuálních zlatých medailí, jejichž počet by neměl být ničím omezen a neměl by mít dokonce ani souvislost s žádnou disciplínou, natož sportem vůbec. „Nedávno již prošel návrh na zavedení neomezeného počtu sportovních disciplin, takže do budoucna by mělo jít soutěžit takřka v čemkoli,“ říká Kočí. „Samozřejmě některé disciplíny potáhnou více, jiné méně, ale to je  byznys,“ uzavírá. 

Odborníci varují, jak je důležité, aby poptávka po náhradnících byla rovnoměrně pokryta a nedocházelo k nadhodnocení některých disciplin. Mohlo by to vést až k vytvoření sportovních bublin a nakonec ke kolapsu sportu jako takového. Evropská unie proto zvažuje zavedení preventivního záchranného fondu, který by v případě vysoké volatility sportovních výsledků dodával sportovcům sedativa, anuloval rekordy a poté reguloval nasazování výkonných sportovců tak, aby nedošlo k opětovnému vyčerpání lidských zdrojů.

Někteří sportovní manažeři přesto tvrdí, že jakékoli regulace sportu nejsou fair-play. Sport, podle nich, si z krize pomůže sám. Stačí mu dát volnou ruku. Hovoří o úplné deregulaci sportu, vedoucí až k legalizaci anabolik. Lidský výkon prý není ničím omezen, neboť vždy se  najdou nové a nové preparáty, které laťku opět posunou výše.

S úplnou deregulací sportu však nesouhlasí právě majitelé outsourcingových agentur, pro něž by se stalo hledání nových sportovců-náhradníků obtížnější - tedy pokud zároveň nedojde k povolení šlechtěných či geneticky upravovaných (GMO) sportovců.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!