HRBATŮV KOSTELEC

Histerický článek o Jiřím X. Doležalovi

16. 8. 2013 07:44 - Zdraví - Standa Skandál

Zde byl článek o hospitalizaci Jiřího X. Doležala. Jelikož si sám Jiří zaplatil férový tarif, již není.

Omlouváme se čtenářům za vymazání článku o JXD. Jelikož si sám Jiří zaplatil férový tarif ve výší 2222 Kč, článek jsme smazali.

S naší novou kurátorkou KXK chystáme museální expozici již historických článků v placené sekci.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Léčebna Dr. Nemocné odstraní preventivně jakýkoliv orgán, aby nebyl napaden rakovinou

14. 6. 2013 11:37 - Zdraví - Standa Skandál

Léčebna Dr. Illony Nemocné buduje novou chirurgickou kliniku pro preventivní odstraňování orgánů, aby se lidé preventivně chránili před vznikem rakoviny.

Nemocná zdůrazňuje: u tak závažných onemocnění jako je rakovina je důležitá hlavně prevence. Jakmile rakovina propukne a je diagnostikována pozdě, stojí to Ústřední Nemocnou Pojišťovnu veliké peníze.
Nová metoda předchází nemoci již v samém počátku a to vyjmutím orgánů z těla, kterým hrozí napadení. Jsme schopni eliminivat řadu velmi agresivních forem rakovin. Např. rakoviny jater, tlustého střeva, žlučníků, slinivky, vaječníků a varlat. No, prostě vyřežeme předem co se dá.

Nově se budou vyjímat i celé mozky a nahradí se PU pěnou. U většiny lidí se to stejně nepozná, směje se Nemocná. Zadruhé, naše preventivní zákroky nebudou hrazeny z pojištění. Jde přeci o nadstandard. První klientkou byla herečka a manželka Brada Pitta Angelina Jolie, která si nechala preventivně odstranit obě svá ňadra (v zákulisí Centra se hovoří o i odstranění předních laloků mozku). Pro klienty, kteří hledají konečné řešení otázky rakovin budeme spolupracovat s Řádem bratří posledních neřestí a Krematoriem Strašnice v Praze.

Sama Nemocná píše doma po večerech také sama rozsáhlou publikaci o vzniku rak-'ou-viny a vol-'ou-viny. Prý jsou tato slova tak blízká vinou a přitom se opírají o zcela jiná zvířata. Možná zde nalezne Nemocná klíč k léčbě kráv-'ou-vin.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Ministerstvo zdravotnictví zpoplatnilo sraní

29. 5. 2013 13:39 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Až čtyřicetitisícová pokuta bude hrozit tomu, kdo se vysere a neoznámí to Centrálnímu registru sraní. „Já se na to vyseru,“ říkají někteří občané na adresu nové vyhlášky. „Tito lidé si věc mylně vysvětlují, právě na takové si posvítíme,“ varuje ministr zdravotnictví. Všechna WC budou od příštího roku povinně vybavena CCTV kamerami. "Pokud někdo zatají byť jen jediné hovno, vystaví se trestu odnětí svobody sraní až na několik let." Shit.

Ministerstvo zdravotnictví se inspirovalo v Sesraných státech. "Don't you have the Shitting license? You can not shit." stojí v propagačním materiálu American Association for Healthy Shitting (AAHS). V Česku se novinka jmenuje Vyhláška o sraní špinavých peněz. Do státního rozpočtu by měla přispět až sto miliardami korun ročně. Jak?

"Každé WC bude povinně vybaveno set-top-hovnoboxem, zapojeným mezi mísu a prdel. Cena za jedno sraní bude stanovena nepřímo úměrně hmotnosti výsledku. Čím menší hovno, tím více zaplatíte," říká ministr zdravotnictví. "Chceme tak podpořit domácí potravinářský průmysl. Občané, kteří jedí více, a tudíž spotřebovávají více, budou zvýhodněni. Horním deseti tisíc přežraným odpustíme poplatky úplně," slibuje ministr.

Než vyhláška vyjde v platnost, musí ji přezkoumat Ústavní soud. Podle některých kritiků je neslučitelná se Základní svobodou sraní, která je dána Ústavou. "To je nesmysl, nikdy jste žádnou svobodu sraní neměli. Když musíte, tak musíte," odporuje ministr zdravotnictví.

AAHS ve spolupráci s pražským Studiem zdravého sraní začalo s přestavbou ministerských kanceláří na školicí středisko. V budově ministerstva má vzniknout až 800 high-tech WC, vybavených dotykovými obrazovkami s on-line výukovými materiály. "Chystáme interaktivní kurzy, pro něž sháníme lektory. Minimální požadavky jsou: VŠ vzdělání, znalost dvou světových jazyků, komunikativnost a umět se vysrat," říká ministr.

První rok budou kurzy nepovinné (ve zkušebním režimu), od roku 2014 je budou povinně absolvovat všichni občané starší 18 let. Absolvováním kurzu obdrží oprávnění srát s platností po celé EU - něco jako řidičský průkaz. Ministerstvo tím chce zároveň snížit nehodovost na WC. Jen za minulý rok tam zemřelo třiadvacet osob.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Wabi daněk je kriticky ohrožený druh

30. 4. 2013 22:39 - Zdraví - Standa Skandál

Wabi daněk je velmi vzácným druhem daňka z čeledi jelenovití a je na pokraji vymření.

Wabi daněk byl poprvé spatřen v roce 1947 Tomášem Baťou  ve Zlíně jak popíjel odpad z chmelového extraktu.  Tento druh bohužel přivykl tolik alkoholu, že celá stáda trpí vzácnou cirhózou jater již celá desetiletí. Díky posledním metanolovým kauzám pomřelo několik samců a stav je kriticky ohrožený.
Zajímavost: Wabi daněk se jako jediný nebojí ohně ačkoliv většinu života tráví pospáváním v lesích. Na rozdíl od nosorožce, který hasí požáry zadupáním, wabi daněk většinou na oheň močí.

Poslední kusy jsou na léčení v zvířecím protialkoholním sanatoriu Dr. Nemocné. "Nevíme co s tím. Chlastaj jak duha pořád." stežuje si Nemocná a zvažuje nasazení metadioxinu.

Zdá se, že za pár let bude osud tohoto druhu zpečetěn. 

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.