HRBATŮV KOSTELEC

Zemřel zpěvák Pavel Bobek 3D

20. 11. 2013 21:30 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku přežitých 67 let zemřel dnes již potřetí Pavel Bobek 3D. Umělec působil od 60. let až do současnosti a „za celou  kariéru neudělal snad ani jednu sračku,“ připomíná jeho pěvecká kolegyně, Marie Rottrová. „S Bobkem byla vždycky sranda,“ dodává.

Pohřeb se uskuteční ve Strašnickém krematoriu, kde zazní Bobkův největší hit, "Pojď stoupat jak dým..."

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Zmrtvýchvstání Martina 3D Putny!

24. 5. 2013 09:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Dnes třetí den od sebeumučení Martina 3D Putny, došlo ke zvratu: Putna byl spatřen zmrtvýchvstavší! Fotodokumentaci pořídil důvěryhodný svědek - apoštol třetí generace - poukazuje přitom na podivnou Putnovu barvu, ne odlišnou od špenátu, který prý poté jedl a zvracel. Je nanejvýš pravděpodobné, že Putna vstal z mrtvých jako zombie. 

„To je výborná zpráva pro nás všechny,“ raduje se Miloš Zeman zombie 3D. Putna nakonec tedy obdrží profesorský titul, avšak z rukou ministra školství, neboť Miloš Zeman zombie ruce již nemá. (Ministr školství jako jediný ve Vládě dosud plnohodnotně žije.) Pokud Putna titul přijme, stane se druhým zombie profesorem v České republice po V.Klausovi zombie 2D. 

Amen.

R.E.K.L.A.M.A

Zemřel Martin 3D Putna

22. 5. 2013 17:41 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

V odpoledních hodinách nečekaně odešel Martin 3D Putna, ve věku nedožitých 207 let. Stalo se tak těsně před tím, než si stačil přijmout profesorský titul. Putna odešel po obědě, nikým nepozorován a odnesl si s sebou kříž. „Je to pro nás všechny veliká rána,“ řekl Miloš Zeman zombie 3D. "Martin byl neobyčejný člověk. Smrt, jakou si zvolil, lze připodobnit snad jen k odchodu Ježíše Krista."

Dokonáno jest.

R.E.K.L.A.M.A

Zemřel Václav Klaus

22. 4. 2013 02:04 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Po dlouhé a těžké duševní nemoci zemřel definitivně ve věku nedožitých 206 let profesor Václav Klaus zombie 2D starší.

Hrad zítra rozezní koncert pro Sv. Václava Klause 2D. Vystoupí na něm snad všechny jeho známé 2D osobnosti in memoriam. „Slýchávám jejich 2D hlasy,“ stěžovával si často Klaus.

Některé z osobností Klause naváděly k destruktivnímu chování a vůbec neuměly zpívat. Tato kakofonie doháněla Klause k šílenství, jež se stupňovalo ke sklonku života. „Je to horší než Bartošová 3D, “ říkával, dřže se za hlavu.

Státní pohřeb se uskuteční 28. dubna. Smuteční mši odslouží kardinál Duka v kostele umučení všech živých. (Kostel věnovala firma Pap und Deckel a je postaven ze sádlokartonu. Na stavbě se podílelo až dvě stě nuceně usmrcených.)

„Byl to zlý pán,“ řekla nám občanka, která si nepřála smrt, ale našli ji...

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.