HRBATŮV KOSTELEC

Vědci z VCnH vynalezli výrobu živočišné bílkoviny z hnoje

23. 4. 2013 14:37 - Finance - Standa Skandál

Kostelečtí vědci z VCnH učinili převratný objev: výrobu masa z hnoje a hoven. Dokáží nyní vyrobit pomocí speciální rafinační metody kuřecí stehýnka i křidýlka.

Celý objev popisuje RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc, ředitel VCnH: "Po úspěsném představení auta na hovno přícházíme s další revolucí do stravování. Společně s Běhavkovovými závody n.p. jsme vyvinuli nový druh mouchy, superobří masařky, která se živí - čím jiným než hovnem! Z mouchy vyrábíme univerzální bílkovinu, kterou pak nahrazujeme jakoukoli jinou živočišnou produkci," pochvaluje si Lahola.

Ústředním prvkem této revoluční metody je moucha makropulos®, nová zmutovaná verze masařky a prasete. Dnes jsou vyvinuté tři podverze, jejichž mísením se vyrábí m-králičí, m-kuřecí a m-husí maso, které je podle studie herr Pohlreicha 13,5krát chutnější než humus, kterým se živí arabové.

Tomáš Lahola nám dále vysvětluje: "U nás soju vypěstovat nelze, kdežto mouchy lítají všude a všude je nasráno, dle Bakaky i v kancelářích. Pronajali jsme si opuštěný hangár. Na zem vyvezeme několik tun hoven, do nichž nasadíme prvotní muší kulturu (tzv. mušinu). Uzavřeme to tam a počkáme, až se mouchy namnoží. Líhnutí každé generace sledujeme a vyhodnocujeme pomocí speciálních mušítačů. Této fází říkáme zrání a vzniká stařena, neboť dochází ke žraní podkladu. Mouchy spotřebují úplně všechna hovna a zbyde témeř čistá muší bílkovina. Fáze zrání je ukončena terminací, kdy do hangáru vpustíme chlór. Mouchy jím jednak zahubíme a jednak vybělíme. Pak už stačí otevřít dveře a sklizeň pomocí velkého vysavače může začít."
Příklad suroviny pro výrobu bílkoviny

 

Rafinace 

Z hangáru mouchy putují do sušičky a mlýnu. Výsledkem této fáze je bílorůžová hmota, kterou je nutno ještě dále vyčistit (rafinovat). Jsou však lidé, kteří preferují mouchy nerafinované. „Výborně to sladí,“ říká Tomáš Lahola, "v prášku zůstává i spousta fruktózy a bílkovina v kafi chutná jako mléko." 

Rafinace muší bílkoviny se provádí rozpuštěním biomembrán a denaturací proteinů detergentem. "Obvykle používáme Triton X-100 a laurylsíran sodný. Některé muší odrůdy, například m-králičí, sice mají vyšší výnosy, ale bohužel i pevnější schránky. Tyto odrůdy po zmražení tekutým dusíkem předdrtíme," upřesňuje Lahola.

A jak výsledek vypadá? "Po rafinaci získáme čistou muší bílkovinu, která je nerozlišitelná od mléčné. Vypadá jako mozarella. Ostatně, pod tímto názvem ji již také prodáváme. Další aplikací může být přidání proteinázy a škrobu, čímž vzniká vláčný jogurt, také již prodávaný pod značkou {{Mámino pohlazení® = nyní v akci v XINDLu jen za 15 Kč}}. Nedávno jsme rozjeli výrobu masa. Přidáním kuřatózy přepracováváme bílkovinu na stehýnka a křidýlka," říká Lahola.

Běhavkovovy závody n.p. jednají s firmou Pap und Deckel na dodávkách automatických linek na zpracování hnoje, hoven a bílkoviny. Do roka a do dne by měl v Hrbatově Kostelci vyrůst zbrusu nový vertikálně i horizontálně integrovaný masokombinát M.Macropulos, LTD., který zajistí potravinovou soběstačnost nejen Hrbatova Kostelce, ale celého světa.

Věříme, že si nejen Kostelečtí pochutnají!

 

Aktualizace: Na pultech našich supermaketů se objevila náhrada mléčných výrobků PIZZDARELLA. Análýzou jsme zjistili, že jde o bílkovinu masařky makropulos®, ale výchozí surouvinou jsou zvratky! Upozoňujeme spotřebitele na vážná rizika spojená s konsumací PIZZDARELLy. M.Macropulos, LTD. podává trestní oznámení za zneužití patentových práv.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

 

 

Pap und Deckel vystřelí na oběžnou dráhu pračku.

8. 4. 2013 14:57 - Finance - Standa Skandál

New York: Globální korporace Pap und Deckel společně s První Hrbatovskou Reklamní s.r.n. a Národním úřadem pro letectví a kosmonautiku USA přišli s opravdu neotřelým a inovativním reklamním trhákem. Na oběžnou dráhu Země nechají vystřelit superobří kopii nejmodernější Hyper2Pračky, která myslí za VásTM.

Pračka na obloze bude zaujímat necelých 1.11% oblohy, takže nezastíní Slunce zato bude vidět doslova z každé světové prdele i u protinožců, libuje si manažer marketingu Carl Gustav, 3MBA. Pap und Deckel se potýká dlouhou dobu s klesajícími tržbami a hlavní problém vidí v supersaturaci tržní poptávky hyperpračkami, vysavači, sušičkami, fény a mixéry Které musí mít každýSM. Náš orbitální teraboard bude oslovovat již na věky věkův všechny, Deckel. Jestliže se akce osvědčí, začneme posílat na oběžnou dráhu mixéry, vysavače, holící strojky a všecho bez čeho nemůže civilizovaný člověk žít. To, co se tyčilo na přízemních kandelábrech teď dosáhne opravdového nebeského, Božského formátu argumentuje CEO Pap und Deckel Adolf Zittler.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Vědci z Hrbatova Kostelce vynalezli auto na hovno.

27. 3. 2013 12:51 - Finance - Standa Skandál

Vědci z Hrbatova Kostelce po dlouhém výzkumném projektu dokončili první fázi testování nového objevu: auta na hovno. Ředitel VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc. představil tento převratný objev veřejnosti: v našem ústavu se celkem zabýváme vlastně jen hovnem. O hovno tu jde především.

Vědci z Hrbatova Kostelce po dlouhém výzkumném projektu dokončili první fázi testování nového objevu: auta na hovno. Ředitel VCnH (Výzkumného centra na hovno, pozn. red.) RNDr. et Ing. Tomáš Lahola, CSc. představil tento převratný objev veřejnosti: v našem ústavu se celkem zabýváme vlastně jen hovnem. O hovno tu jde především.

Jde o odpadní surovinu, která je takřka zadarmo a my hodláme v další pětitelce vytěžit z hovna bič. Náš objev auta na hovno konkuruje i imperialistickým vozům na vodě ze Spojených Státků, kde je poslední dobou tak nějak všecko na vodě. U nás stavíme jednomyslně na hovně.

První testovací série automobilů na hovno bude vyráběna v konsorciu Volksheisse a Čistírny odpadních vod Kosteleckých vodovodů a kanalizací. Uživatelům představí tak zbrusu nový koncept. Auto, které doslova bude jezdit na nic. Součástí moderního automobilu budou namísto stávajících sedaček montovány plstěné záchodové mísy z Běhavkocých závodu n.p., pomocí nichž se bude tankovat palivo.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

 

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Investoři z Hrbatova Kostelce mají zájem o rozšíření Spojených Prádelen a.s.

2. 2. 2013 12:50 - Finance - Standa Skandál

Představenstvo Spojených Prádelen a.s. odslouhlasilo rozšíření dostavby třetího bloku vysokotonážních ždímaček na předsoušení prádla.

pradelny.jpgPředstavenstvo Spojených Prádelen a.s. odslouhlasilo rozšíření dostavby třetího bloku vysokotonážních ždímaček na předsoušení prádla. Předseda představenstva Josif Vomáčka vyjadřuje neutuchající radost nad rozhodnutím dostavby haly a instalaci nejmodernejších ždímaček. Jsou to to nejmodernější co u nás v obci budeme mít dodává Tomáš Kremlowski a nezdráhá se pochlubit, že již příští týden přijednou experti z Kremlu i Washingtonu, jelikož je nejmodernější technologie ždímaček doslova posadila na prdel.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

 

 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.