HRBATŮV KOSTELEC

Kus betonu dopadl také na redakci Charlie Hebdo

13. 1. 2015 12:55 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Václav Klaus 3D (386 let) se postaral o celosvětovou mediální aféru. K žádnému teroristickému útoku v Paříži, podle jeho slov, nedošlo, „prostě tam jenom spadl kus betonu,“ řekl Klaus. Klause, společně s dalšími redaktory, vyhrabali ze zřícených stolů a židlí v budově, kde sídlí redakce Charlie Hebedo.

„Nevěřte médiím,“ řekl Klaus, „byl jsem tam, když se to stalo.“

V téže budově měl ordinaci plastický chirurg českého původu, Leoš Mareš, „který mi dělal nová prsa,“ řekl Klaus. „O patro níž, v redakci Charlie Hebedo mám přátele, byl jsem tam na kávě než mi to zaschne.“

„Teroristé tam pak přišli a začali střílet, to je pravda,“ pokračoval Klaus, „zastřelili ale jenom mne a Leoše Mareše. Pak přilétl beton a teroristy zabil. A prsa mi budou muset dodělat v Motole, obávám se, aby mi je zase neodflákli.“ Klaus zřejmě narážel na nepovedenou transplantaci, kdy mu v motolské nemocnici zaměnili implantáty Olgy Menzelové.

„Grygar to viděl taky,“ domnívá se Klaus. Střechu budovy, kde sídlí redakce magazínu, má totiž pronajmutou česká BIS. „Mají tam observatoř a pozorují odtamtud hvězdy,“ řekl Klaus. Kontra agent Jiří Grygar mu dává zapravdu, „zrovna jsme dělali měření planetky v souhvězdí Karla Gotta, když právě odtamtud přiletěl kus betonu a dopadl do redakce Charlie Hebdo.“ Grygar tak vyvrátil svou původní teorii o vzniku betonu až v zemské atmosféře.

Podle Klause nikdo z redaktorů nebyl zabit. „Byla to jen další z mystifikací, součást našeho společného projektu na zvýšení tržeb,“ řekl Klaus médiím. Příští číslo magazínu má normálně vyjít už zítra v nákladu 3 milionů kusů, což je 3000x více než kdykoli předtím. „Mít takového prezidenta, to muselo být jistě k nezaplacení,“ prohlásil na Klausovu adresu karikaturista magazínu Charb.

Za svatořečnění Václava Klause 3D, který včera vstal z mrtvých již po dvacáté druhé, se konala v Paříži demonstrace. „Je suis Charlie, Jesus Klaus!“ znělo davem.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Kvůli chatám je zastaven provoz na D1

23. 12. 2014 21:39 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Provoz na dálnici D1 komplikuje výstavba zahrádkářských osad. „Obnovení provozu v dohledné době neočekáváme,“ říká ředitel silnic a dálnic Jan Kroupa. 

„Minulé vedení ŘSD si představovalo modernizaci D1 jinak, a proto vybralo nevhodného dodavatele,“ míní Kroupa. Svobodní zahrádkáři uspěli v tendru na modernizaci D1 díky návrhu nejlepšího komerčního využití stavby.

„V těch spárách skvěle roste mrkev a do děr jsem zasadila jahody,“ říká Libuše Kratochvílová. „Ani na to nemusíte dávat fólii. Mě už odtud nikdo nedostane!“

S rodinou se sem přestěhovala ihned poté, co byl projekt odsouhlasen. „Původně jsem myslela, že si na ten beton nezvyknu, ale to máte jako bydlení v paneláku.“

Příští rok uvažuje Kratochvílová buď o rozšíření do dalšího pruhu nebo o vybírání mýtného. „Někdo mi ty jahody nakonec rozjezdil, takže možnost vybírat mýtné by byla nanejvýš adekvátní kompenzace.“

Konspirační server zvedavec.org zveřejnil informaci, že Svobodní zahrádkáři dostávají finance nejen z Ministerstva dopravy, ale také z Izraele. Židovský stát má s výstavbou osad mnohaleté zkušenosti a prý podporuje výstavbu chat i u nás. Libuše Kratochvílová tuto konspirační teorii potvrzuje: „Snažíme se tu na D1 žít po vzoru kibuců.“

Otázkou je, jak dlouho komunismus v zahrádkářském kibucu vydrží. Výstavba v pravém pruhu je mnohem honosnější a již způsobuje rozkoly mezi zahrádkáři. První molotovův koktejl prý už přeletěl svodidla.

„Ale víte co se mi tu líbí nejvíc?“ ptá se Kratochvílová - „ta příjezdová cesta, ta je k nezaplacení!“

Princ William a Vévodkyně Kate čekají 30. dítě

15. 12. 2014 15:16 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

„Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že vévodkyně očekává třicáté, jubilejní dítě,“ oznámila královská kancelář.

Zlí jazykové v čele s V. Klausem 2D (386 let) však tvrdí, že princ William je homosexuál. „Já nejsem přesvědčen, že je to běžné, aby měl třicet dětí,“ prohlásil Klaus na večeři s královnou Alžbětou a způsobil tím mezinárodní pozdvižení. „Mne a řadu jiných občanů výslovně irituje, když se nám všem William snaží dokázat, jaký je macho,“ řekl prý Klaus.

Podle Klause jde o typický projev Komplexu nevyoutované buzny, který popsali švédští sexuologové Bjorn Ulvaues a Benny Andersson, bývalí členové skupiny ABBA:"

„Svou orientaci jsme před publikem úspěšně skrývali deset let,“ říká Bjorn. „V podstatě to vyšlo najevo tehdy, když Agneta s Fridou natočily lesbické porno,“ doplňuje Benny, „pak už jsme to nemohli před fanoušky tajit a taky jsme vlastně předtím něco natočili.“ 

Rozpadem skupiny ABBA začala druhá kariéra obou zpěváků. „Vydali jsme se na vědeckou dráhu a začali jsme zkoumat sami sebe,“ pokračuje Bjorn. „Díky tomu jsme popsali Komplex nevyoutované buzny, za nějž jsme pak dostali Nobelovu cenu za sociologii od mnoha jiných nevyoutovaných buzen.“

„Vždycky jsem si myslela, že můj vnuk William je buzna,“ řekla královna Alžběta Klausovi, „a dokonce jsem mu dohodila dva vévody, ale po dvacátém sedmém dítěti už i já začínám pochybovat.“

„O tom já vůbec, ale vůbec nepochybuji,“ řekl ještě Klaus a pak ho odvedli. 

„Už bylo opravdu, ale opravdu za minutu deset. Noční klid musejí dodržovat všichni pacienti,“ vysvětlil ošetřující psychiatr.

R.E.K.L.A.M.A

Zemřel autor Maxipsa Fíka, spisovatel Rudolf Čechura

10. 10. 2014 11:59 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Ve věku 83 let zemřel spisovatel Rudolf Čechura, domnělý autor večerníčků o Maxipsu Fíkovi.

Maxipes Fík se stal téměř kultovním večerníčkem. A to i přesto, že šlo o totalitní seriál, napsaný na objednávku Komunistické strany Československa. „Většina lidí také vůbec netuší, že za jeho autorstvím nestojí Rudolf Čechura, nýbrž nynější severokorejský vůdce, tehdy však jen dvouletý Kim Čong-un. Čechura skutečnost celý život tajil a nepomohly ani výhrůžky ze strany agentů Severní Koreje,“ říká jeho přítel Karel Roden.

Kim Čong-un projevoval geniální spisovatelský talent už od dětství. Na své dovolené v Koreji si toho všiml tehdejší dramaturg Československé televize Jaroslav Postránecký a zadal mu vypracovat scénář dvanácti dílů večerníčku o psovi, který bude větší než Strana. „Kvůli byrokratickým omezením museli nakonec zakázku provést skrze bílého koně,“ říká Roden, „aby předešli nařčení z dětské práce.“ Tím bílým koněm se stal právě Rudolf Čechura, který si nakonec dílo přivlastnil. „Sám sice dopsal několik příběhů, ale v podstatě jen rozvedl zápletky, které vymyslel Kim Čong-un,“ pokračuje Roden.

Ještě za vlády Kimova otce, Kim Ir-sena, si Severní Korea celou věc uvědomila a začala autorská práva nárokovat. „Viděli úspěch večerníčku a zjistili, že přicházejí o značné zisky,“ míní Roden. „V Československu proto vytvořili zvláštní rozvědnou buňku zvanou Ochranný svaz autorský (OSA), jenž měl za cíl, vyvíjet nátlak na Rudolfa Čechuru. Ten však začal být sám přesvědčen o svém autorství, a proto se za celý život nepřiznal.“

Stanovisko Kim Čong-una se dosud nepodařilo získat. Od doby, co si zlomil oba kotníky na houpačce, se totiž neukázal na veřejnosti. Podle severokorejské státní televize zamýšlí publikovat další díly Maxipsa Fíka, nyní již pod svým jménem, aby tak povzbudil upadající režim. Díky výzvědné činnosti Jižní Koreje se několik Kimových dílů přece dostalo na Internet a jejich tituly jsou například „Maxipes kandiduje na předsedu Severokorejské strany práce“ či „Maxipes a čistka vrchních představitelů strany“. 

Zdá se tedy, že v Koreji brzy dojde k revoluci. Maxipes Fík, krycí jméno některého z agentů či vysokých představitelů strany, se zřejmě stane novým korejským vůdcem. Vystřídá Kim Čong-una, který se hodlá naplno věnovat už jen psaní.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!