HRBATŮV KOSTELEC

Vlna vracejících se uprchlíků zaplavila Brno

22. 6. 2015 14:18 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Ani tři pruhy tlustá silnice nestačila na nápor uprchlíků. Ti v neděli nejprve zaplavili okolní obce a poté vtrhli do centra města, aby rozvrátili McDonalds.

"Podle pozorování ČHMÚ živli již kulminují. Vzhledem k dlouhodobé nudě v Brně může přijít jejich další vlna, a to již následující víkend," varuje primátor Brna.

"Především tam, kde se dav vylil z koryt, bylo k vidění mnoho Škod. Nejvíce Oktávií, ale také tři Felicie a dvě fekálie. Kompletně nám ucpaly D1,„ říká mluvčí ŘSD, “jezdilo se tam na hovno."

Město si neví s uprchlickým problémem rady. „Ani plot s elektrickým proudem z Dukovan do Německa je neodradí,“ říká primátor. Elektřina leda šokovala veřejnost, když Němci zjistili, že je původem jaderná.

„Budeme se muset inspirovat v Praze,“ uzavřel primátor. Zřejmě měl na mysli variantu tunelového koncentračního komplexu Blankhausen, který by měl zarůst do pěti let. "Je to jediné řešení. Nacpat je všechny pod zem, ať nám tu nesmrdí!"

Při hašení požáru na Bruntálsku se dobrovolně zranil hasič

8. 6. 2015 20:36 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Hasič bruntálského sboru byl násilně ošetřen poté, co se dobrovolně zranil při hašení požáru, který sám založil v hasičské zbrojnici.

„Od ohniště rozdělaného v garáži se vznítilo pět připravených benzinových kanystrů,“ upřesnil jeho kolega. "Pak už to šlo ráz na ráz."

Hasič utrpěl propáleniny prvního stupně a nyní leží v kritickém stavu na oddělání v bruntálské nemocnici.

„Je to již šestnácté sebepropálení na Bruntálsku za poslední měsíc,“ uvedl velitel hasičů Zdeněk Přiložil, který sám má s ohněm několik recidivních zkušeností.

Před týdnem museli hasiči zasahovat také v nedaleké ZŠ Středokluky, z níž zachránili teprve dvanáctiletou školačku, která se nadýchala kouře, když společně s kamarády ve třídě zapálili psa a učitelku. „Při incidentu bylo poškozeno vybavení třídy za nejméně 50 tisíc korun,“ upřesňuje Přiložil, který sám ruku k dílu přiložil.

Další vlnu sebepropalování můžeme očekávat společně s vlnou veder, která zanedlouho přijde a lidem stoupne do hlav.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Guru Jára měl odháčkovat Davida Ratha

18. 5. 2015 13:52 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Rath vypověděl minulý týden plnou moc oběma svým dosavadním advokátům. Ozval se mu totiž guru Jára, že prý soudce odháčkoval už v dětství, a bude tedy lépe vědět, jak argumentovat.

Jenže guru Jára v pondělí k soudu nedorazil kvůli razii v centru AKTIP. Stačil však soudu zaslat e-mail s ověřeným podpisem, ve kterém s Rathem ukončuje veškeré styky. Měl prý za to, že jde o nějaké nové odháčkování ve třech, ale když se dozvěděl, že by měl odháčkovat právě Ratha, na celou věc se vysral a Rathovi pouze zaslal jako omluvu novou koláž.

Dražbou koláže si Rath slibuje pokrýt nejnutnější soudní výlohy.

R.E.K.L.A.M.A

Koncentrační tábor nevyhověl kontrole

17. 3. 2015 19:10 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Krajská hygienická správa zakázala provoz narcistického koncentračního tábora u obce Machrovice nedaleko Plzně. „V zařízení nebyly splněny základní podmínky pro provoz koncentračních táborů,“ sdělila mluvčí krajské hygienické správy Libuše Humpoláková.

„Vezměme si třeba ta šedivá okna,“ pokračuje Humpoláková, "ta jsou tak zašpiněná, že narcisty nebylo uvnitř vůbec vidět. Přestože táborem denně prošlo tisíce narcistů, nebyla jim zaručena ani základní práva ukazovat se. A to je na zařízení, které si  říká Galerie, poněkud málo."

Podle starosty Machrovic si místní lidé ulevili. „Samozřejmě všichni jsme o tom táboře věděli, ale báli jsme se,“ říká starosta. "Dokonce jsme ani nechtěli vycházet z domu, abychom nebyli onálepkováni jako narcisté a poté převezeni do toho tábora. Takovou koncentraci narcismu, jaká tam byla, by dlouhodobě nikdo z nás nepřežil," míní starosta. 

Hygienická správa dále objevila nevyhovující počet kójí, jenž rozhodně nebyl dimenzován na tak velký počet narcistů.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!