HRBATŮV KOSTELEC

Postavte si v paneláku miniaturní hydroelektrárnu

30. 3. 2019 11:04 - Technika - Joachim Řitke

„Podmínkou je, postavit si v obýváku odpovídající vodopád,“ říká Martin Malák, propagátor ekologického bydlení.

"Radíme našim uživatelům například s instalací konvičky na skříň. Stává se, že během instalace něco selže, třeba že vám ujede židle. Nebo v průběhu zapomenete, proč jste vlastně na tu skříň lezli."

„Hydroelektrárna sestává z miniturbíny, která je tak malá, že je prostě hodně malá,“ pokračuje Malák.

"Miniturbína je napojena na minigenerátor, který je o něco větší."

„A minigenerátor spolehlivě pohání váš iPhone, dokud se nevyprázdní obsah konvičky na skříni,“ vysvětluje Malák princip domácí hydroelektrárny.

 

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

V aplikaci pro vedení schůzí byla nalezena kritická chyba

27. 3. 2019 19:09 - Technika - Joachim Řitke

Kritická bezpečnostní chyba, umožňující totální převzetí kontroly nad schůzemi, byla nalezena v aplikaci Meeting.me. Pomocí lsti a sociálního inženýrství je možné přesvědčit účastníky schůze o účelnosti řešení, které přitom vůbec není účelné.

„Navíc je přesvědčíte zcela bez argumentů,“ varuje bezpečnostní analytik Ivo Jahlíček.

Právě Jahlíček objevil tuto chybu, když vyvíjel aplikaci proti pěstování nenávisti na Ministerstvu zemědělství. „Už tehdy se mi zdálo divné, co že mi to vůbec svěřili vyvíjet,“ říká. "Až pak jsem zjistil, že to dostali befelem z Bruselu včetně toho, že mají taky začít používat při schůzích Meeting.me. Teď už to používají úplně všude."

Bezpečnostní záplata aplikace zatím není v dohlednu. "Včera se všichni usnesli, že bude lepší počkat na příchod Ježíše Krista 2.0.," uzavírá Jahlíček.

Podle jiného bezpečnostního analytika však na vině vůbec není chyba v Meeting.me, nýbrž prostě fakt, že lidi jsou povětšinou úplný kokoti.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Islámští teroristé napadli naši serverovnu

14. 1. 2015 15:24 - Technika - Alexandr Kosodřev

Kvůli včerejšímu zveřejnění titulní strany magazínu Charlie Hebedo, na níž je karikatura proroka Mohameda, došlo k poničení dveří serverovny. Za dveřmi se nachází server tohoto magazínu.

„K útoku na strojovnu výtahové šachty došlo přibližně v sedm hodin ráno,“ upřesňuje obyvatelka panelového domu, která se s teroristy setkala ve výtahu.

Pohled na serverovnu

Pohled na serverovnu

Při incidentu nebyl nikdo zraněn. Teroristé však v zámku dveří výtahové strojovny zlomili klíč, takže administrátor serveru je již pět hodin uvězněn uvnitř, bez možnosti dojít si na WC. Redakce proto věc vnímá jako útok na svobodu sraní.

K útoku se přihlásil vůdce brněnské odnože ISIL, filmový kritik Jiří X. Měnesed. Uvězněného administrátora také již několik hodin bombarduje krátkými videemi, v nichž sedí na WC, hulí trávu a křižuje se kulometem.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Ze serveru WikiLeaks unikly informace

25. 4. 2014 21:38 - Technika - Alexandr Kosodřev

Neznámým hackerům se v pondělí ráno podařilo kompromitovat server WikiLeaks, přičemž získali informace, z nichž většina se týká České republiky.

Materiály obsahují šokující údaje. Leoš Mareš chodí s Klausem, Hanychová je lesba a má dítě s Bílou, Lucie Vondráčková tajně porodila dvojčata a utopila je ve vaně. Celebrity jsou šokovány. Gott se vyjádřil, že větší hnůj nikdo vymyslet nemohl. Ale mohl - o něm jsou tam celé čtyři stránky a o jeho důvěrném intimním vztahu s dobrmanem Alexem.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.