HRBATŮV KOSTELEC

Joachim Řitke

Řitkemu se dlouho smáli, že jeho tvář připomíná meruňku. Nakonec až nález Ústavního soudu z roku 2018 tuto skutečnost definitivně vyvrátil. Je bezdětný, často trpí depresemi. Jeho život se od hovna k hovnu plete.

Řitkemu se dlouho smáli, že jeho tvář připomíná meruňku. Nakonec až nález Ústavního soudu z roku 2018 tuto skutečnost definitivně vyvrátil. Je bezdětný, často trpí depresemi. Jeho život se od hovna k hovnu plete.

Česko uvolní 50 poslanců na pomoc Ukrajině

Marek Bedna

Marek Bedna

Padesát poslanců bude posláno na pomoc Ukrajině v rámci podpory skupin Sev.en, EPH a RVHP.

„U nás jenom hnijí, na frontě najdou lepší uplatnění,“ sdělil premiér Petr Fiala (koalice ODNESU-SI-SS-EBOU).

"Každému poslanci přidělíme jasný cíl. Tedy administrativní cíl," upřesnil Fiala. "Stane se součástí humanitárního konvoje, který bude Ukrajincům pomáhat s vytvářením zákonů a vyhlášek."

Na frontu budou také dodány mobilní kanceláře. „Po vzoru Husitů tam vytvoříme šanonovou hradbu,“ uzavřel Fiala.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Hromadná náhoda zablokovala dálnici D1

26. 11. 2023 13:40 - Čechistan - Joachim Řitke

Kolizi několika aut, která se vyskytla v jeden moment v jednom místě, řeší policie s kvantovými mechaniky z brněnské Automatické univerzity. Jedná se o průnik antihmoty na 91. kilometru u Humpolce. Antihmota vytekla na vozovku a způsobila časoprostorovou deformaci povrchu, jenž se zvlnil o 360 stupňů.

„Metafyzika je neúprosná,“ říká doc. Vrána z Automatické univerzity. "Propadáme se do osmé dimenze, kde přestávají platit jakékoli zákony. Fyzikální i ty české. V brzku se proto můžeme těšit opravdu na cokoli, tohle je teprve začátek."

Policie dále vyšetřuje oběti sobotního leteckého štěstí v Rakousku.

R.E.K.L.A.M.A

Do konce roku bude v Česku 360 tisíc balení fentanylu, slíbil Válek

25. 10. 2023 09:14 - Zdraví - Joachim Řitke

Sociální drogová politika vlády naráží na nedostatek léků, z nichž je fentanyl extrahován.

„Stát nemá možnost nijak mluvit do tržních mechanismů,“ krčí rameny ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (KRADU-LIDOVĚ).

Obchodní řetězce sice disponují výrobní i skladovací kapacitou a ve spolupráci s Policií ČR je dlouhodobě ověřena i distribuční cesta kokainu a marihuany, avšak pro výrobu fentanylu chybí zdroje. Poslední firma, která jej vyráběla, skončila kvůli tomu, že se všichni zaměstnanci ufetovali.

Multifetamin do škol

Přesto ministerstvo i nadále počítá s dodávkami fentanylu do škol.

"Ačkoli neustále zešťíhlujeme stát, myslíme i na potřebné a uděláme vše pro to, abychom zajistili kvalitní výživu. Každý má nárok na svou denní, kombinovanou dávku," říká Válek a slibuje, že do konce roku zajistí minimálně 360 tisíc balení.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.