HRBATŮV KOSTELEC

Joachim Řitke

Řitkemu se dlouho smáli, že jeho tvář připomíná meruňku. Nakonec až nález Ústavního soudu z roku 2018 tuto skutečnost definitivně vyvrátil. Je bezdětný, často trpí depresemi. Jeho život se od hovna k hovnu plete.

Řitkemu se dlouho smáli, že jeho tvář připomíná meruňku. Nakonec až nález Ústavního soudu z roku 2018 tuto skutečnost definitivně vyvrátil. Je bezdětný, často trpí depresemi. Jeho život se od hovna k hovnu plete.

Nová zelená úsporám se rozšíří na auta

9. 9. 2023 20:08 - Finance - Joachim Řitke

Dotace na zateplení ve výši jeden milion korun se bude vztahovat také na všechna auta po babičce.

„V naší rodině to jsou tři Volkswageny, jedna Škoda a Land Rover, kterým babička jezdila na nákupy,“ vyjmenovává ministr Petr Hladík (KRADU-LIDOVĚ).

„Ministerstvo životního prostředí rozšířilo program tak, aby motivoval všechny vlastníky vozů k renovacím parků,“ pokračuje Hladík.

„Jedná se zejména o montáž tepelných čerpadel (lidově “klimatizace"), která má za cíl bojovat proti globálnímu oteplování lokálním ochlazováním."

"Zateplení palubní desky a zrcátek bude také s příspěvkem, a to až tři sta tisíc korun. Vyhřívaný volant a sedačky však bude muset majitel (nebo nový majitel) používat minimálně deset let, což se bude prokazovat pravidelnou dechovou zkouškou jednou za deset let."

Dotace Zatepli auto po babičce se navíc vztahuje na děti. Ty lze rovněž zateplit, a to bonusem až 50 tisíc korun na nákup druhého a třetího svetru.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Popularita žumpotápění ve světě roste

8. 8. 2023 11:02 - Zdraví - Joachim Řitke

Už se nepotápějí jen Italové, ale i Češi, Maďaři, Turci, Ukrajinci a nově i celé USA. Vyplývá tak z výzkumu, který si nechalo zpracovat centrum zdraví AKTIP.

Vše začalo nevinně. "Pan Růžička z Nového Prdelí u Jičína jel na dovolenou do Itálie a u moře ho to přestalo bavit. Proto vyhledal nejbližší žumpu," říká MUDr. Klímová. "Potápějící se Italové jej inspirovali. Naučil se základní triky a přinesl je k nám."

Růžička si otevřel vlastní kanál a pod pseudonymem Jaroslav Dušek začal župotápění vyučovat. "Zpočátku v rámci cyklu Čtyři dohody, ale nakonec se na to vysral a teď už se jenom žumpotápí."

"Stal se navíc naším senior konzultantem a koučem. Jako mistr světa v žumpotápění umí rakovinu nejen vykadit, ale i se v ní potom potopit až po uši. Jak říká, za všechny ty sračky si stejně můžeme sami."

R.E.K.L.A.M.A

Bouřky budou silné a s krveprolitím, meteourologové zesílili výsrahu

5. 8. 2023 19:14 - Čechistan - Joachim Řitke

„V neděli očekáváme skutečný masakr,“ varuje Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress.

Padat budou trakaře a SUV.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.