HRBATŮV KOSTELEC

Detox jak ho neznáte!

9. 11. 2013 18:44 - Zdraví - Standa Skandál

Na neděli vás nebudeme zatěžovat zprávami z kterých je vám na nic. V neděli si uděláme detox napoblití. Obrazová příloha postačí.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Histerický článek o Jiřím X. Doležalovi

16. 8. 2013 07:44 - Zdraví - Standa Skandál

Zde byl článek o hospitalizaci Jiřího X. Doležala. Jelikož si sám Jiří zaplatil férový tarif, již není.

Omlouváme se čtenářům za vymazání článku o JXD. Jelikož si sám Jiří zaplatil férový tarif ve výší 2222 Kč, článek jsme smazali.

S naší novou kurátorkou KXK chystáme museální expozici již historických článků v placené sekci.

Léčebna Dr. Nemocné odstraní preventivně jakýkoliv orgán, aby nebyl napaden rakovinou

14. 6. 2013 11:37 - Zdraví - Standa Skandál

Léčebna Dr. Illony Nemocné buduje novou chirurgickou kliniku pro preventivní odstraňování orgánů, aby se lidé preventivně chránili před vznikem rakoviny.

Nemocná zdůrazňuje: u tak závažných onemocnění jako je rakovina je důležitá hlavně prevence. Jakmile rakovina propukne a je diagnostikována pozdě, stojí to Ústřední Nemocnou Pojišťovnu veliké peníze.
Nová metoda předchází nemoci již v samém počátku a to vyjmutím orgánů z těla, kterým hrozí napadení. Jsme schopni eliminivat řadu velmi agresivních forem rakovin. Např. rakoviny jater, tlustého střeva, žlučníků, slinivky, vaječníků a varlat. No, prostě vyřežeme předem co se dá.

Nově se budou vyjímat i celé mozky a nahradí se PU pěnou. U většiny lidí se to stejně nepozná, směje se Nemocná. Zadruhé, naše preventivní zákroky nebudou hrazeny z pojištění. Jde přeci o nadstandard. První klientkou byla herečka a manželka Brada Pitta Angelina Jolie, která si nechala preventivně odstranit obě svá ňadra (v zákulisí Centra se hovoří o i odstranění předních laloků mozku). Pro klienty, kteří hledají konečné řešení otázky rakovin budeme spolupracovat s Řádem bratří posledních neřestí a Krematoriem Strašnice v Praze.

Sama Nemocná píše doma po večerech také sama rozsáhlou publikaci o vzniku rak-'ou-viny a vol-'ou-viny. Prý jsou tato slova tak blízká vinou a přitom se opírají o zcela jiná zvířata. Možná zde nalezne Nemocná klíč k léčbě kráv-'ou-vin.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Ministerstvo zdravotnictví zpoplatnilo sraní

29. 5. 2013 13:39 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Až čtyřicetitisícová pokuta bude hrozit tomu, kdo se vysere a neoznámí to Centrálnímu registru sraní. „Já se na to vyseru,“ říkají někteří občané na adresu nové vyhlášky. „Tito lidé si věc mylně vysvětlují, právě na takové si posvítíme,“ varuje ministr zdravotnictví. Všechna WC budou od příštího roku povinně vybavena CCTV kamerami. "Pokud někdo zatají byť jen jediné hovno, vystaví se trestu odnětí svobody sraní až na několik let." Shit.

Ministerstvo zdravotnictví se inspirovalo v Sesraných státech. "Don't you have the Shitting license? You can not shit." stojí v propagačním materiálu American Association for Healthy Shitting (AAHS). V Česku se novinka jmenuje Vyhláška o sraní špinavých peněz. Do státního rozpočtu by měla přispět až sto miliardami korun ročně. Jak?

"Každé WC bude povinně vybaveno set-top-hovnoboxem, zapojeným mezi mísu a prdel. Cena za jedno sraní bude stanovena nepřímo úměrně hmotnosti výsledku. Čím menší hovno, tím více zaplatíte," říká ministr zdravotnictví. "Chceme tak podpořit domácí potravinářský průmysl. Občané, kteří jedí více, a tudíž spotřebovávají více, budou zvýhodněni. Horním deseti tisíc přežraným odpustíme poplatky úplně," slibuje ministr.

Než vyhláška vyjde v platnost, musí ji přezkoumat Ústavní soud. Podle některých kritiků je neslučitelná se Základní svobodou sraní, která je dána Ústavou. "To je nesmysl, nikdy jste žádnou svobodu sraní neměli. Když musíte, tak musíte," odporuje ministr zdravotnictví.

AAHS ve spolupráci s pražským Studiem zdravého sraní začalo s přestavbou ministerských kanceláří na školicí středisko. V budově ministerstva má vzniknout až 800 high-tech WC, vybavených dotykovými obrazovkami s on-line výukovými materiály. "Chystáme interaktivní kurzy, pro něž sháníme lektory. Minimální požadavky jsou: VŠ vzdělání, znalost dvou světových jazyků, komunikativnost a umět se vysrat," říká ministr.

První rok budou kurzy nepovinné (ve zkušebním režimu), od roku 2014 je budou povinně absolvovat všichni občané starší 18 let. Absolvováním kurzu obdrží oprávnění srát s platností po celé EU - něco jako řidičský průkaz. Ministerstvo tím chce zároveň snížit nehodovost na WC. Jen za minulý rok tam zemřelo třiadvacet osob.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.