HRBATŮV KOSTELEC

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor bulváru, byl bruntálně zavražděn

21. 4. 2014 14:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor nejpokleslejšího bulváru byl bruntálně zavražděn, rozřezán a rozvezen po Praze po 666 kusech.

3D Novotný tak skonal pod ostřím šesti břitev, která se nalezla v deseti kousích masa z jeho těla. Odborníci se přou proč právě 666kusů bylo rozvezeno po Praze na 666míst, jejichž propozice jsou doposavad utajené. Všichni se ale shodují, že Novotný bral úplatky od kde jaké celebrity a tak se nad touto rituální vraždou ani nepozastavují.

Z Novotného zbyly doma jen pahýly plosek a dlaně, v podstatě to samé jako kopyta z dobytka. Můžeme se tak ptát, kde bude Novotný podáván. Pachatelé činu jsou doposavad neznámí a síť rychlého občerstvení lidojedů Jakůza odmítá nařčení.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Části Novotného, které nezplesnivěly jsou nyní draženy spolu s břitvami v aukci na Nekro.cz - Vaše relikvie celebrit z pohodlí domova(TM)

 

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Zemřel zpěvák Pavel Bobek 3D

20. 11. 2013 21:30 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku přežitých 67 let zemřel dnes již potřetí Pavel Bobek 3D. Umělec působil od 60. let až do současnosti a „za celou  kariéru neudělal snad ani jednu sračku,“ připomíná jeho pěvecká kolegyně, Marie Rottrová. „S Bobkem byla vždycky sranda,“ dodává.

Pohřeb se uskuteční ve Strašnickém krematoriu, kde zazní Bobkův největší hit, "Pojď stoupat jak dým..."

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Zmrtvýchvstání Martina 3D Putny!

24. 5. 2013 09:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Dnes třetí den od sebeumučení Martina 3D Putny, došlo ke zvratu: Putna byl spatřen zmrtvýchvstavší! Fotodokumentaci pořídil důvěryhodný svědek - apoštol třetí generace - poukazuje přitom na podivnou Putnovu barvu, ne odlišnou od špenátu, který prý poté jedl a zvracel. Je nanejvýš pravděpodobné, že Putna vstal z mrtvých jako zombie. 

„To je výborná zpráva pro nás všechny,“ raduje se Miloš Zeman zombie 3D. Putna nakonec tedy obdrží profesorský titul, avšak z rukou ministra školství, neboť Miloš Zeman zombie ruce již nemá. (Ministr školství jako jediný ve Vládě dosud plnohodnotně žije.) Pokud Putna titul přijme, stane se druhým zombie profesorem v České republice po V.Klausovi zombie 2D. 

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Zemřel Martin 3D Putna

22. 5. 2013 17:41 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

V odpoledních hodinách nečekaně odešel Martin 3D Putna, ve věku nedožitých 207 let. Stalo se tak těsně před tím, než si stačil přijmout profesorský titul. Putna odešel po obědě, nikým nepozorován a odnesl si s sebou kříž. „Je to pro nás všechny veliká rána,“ řekl Miloš Zeman zombie 3D. "Martin byl neobyčejný člověk. Smrt, jakou si zvolil, lze připodobnit snad jen k odchodu Ježíše Krista."

Dokonáno jest.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.