HRBATŮV KOSTELEC

V Čechách a na Moravě se přemnožili lidé

17. 1. 2016 14:11 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Přestože byl v minulých letech aplikován chemický postřik (tzv. chem-trails) či fluor přidávaný do pitné vody, ani jedno z toho nezabralo. Lidé se množí geometrickou řadou.

„Na tyhle škůdce neplatí vůbec nic,“ stěžuje si vůdce Svobodných zahrádkářů, Přemek Podlaha. Minulý rok se právě Podlaha zúčastnil zasedání skupiny Bildeberg a dostal na starost agendu Vypořádání se s lidmi do konce roku 2015.

Na celém území ČR byl vyhlášen stupeň 2 - ohrožení. Řešení by přitom bylo, podle Podlahy, velice jednoduché: Všechno to postříkat a postřílet. Tomu však zatím stojí v cestě současná legislativa a kvóty EU na lidi.

V minulosti byla zavedena řada nefunkčních opatření. Podlaha uvádí například plošné očkování proti neštovicím, které považuje za plýtvání veřejnými financemi, "tedy pokud nebude do injekcí opět přidávána rtuť."

Kvůli přemnoženým lidem svolala Vláda mimořádné zasedání za přítomnosti prezidenta ČR. Na programu by mělo být uzákonění a preference manželství stejnopohlavních bezdětných párů. Cílem je zničit tradiční rodiny, semeniště lidí.

„Chlastáme tam už od pondělka,“ potvrdil Zeman.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Kus betonu dopadl také na redakci Charlie Hebdo

13. 1. 2015 12:55 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Václav Klaus 3D (386 let) se postaral o celosvětovou mediální aféru. K žádnému teroristickému útoku v Paříži, podle jeho slov, nedošlo, „prostě tam jenom spadl kus betonu,“ řekl Klaus. Klause, společně s dalšími redaktory, vyhrabali ze zřícených stolů a židlí v budově, kde sídlí redakce Charlie Hebedo.

„Nevěřte médiím,“ řekl Klaus, "byl jsem tam, když se to stalo."

V téže budově měl ordinaci plastický chirurg českého původu, Leoš Mareš, „který mi dělal nová prsa,“ řekl Klaus. "O patro níž, v redakci Charlie Hebedo mám přátele, byl jsem tam na kávě než mi to zaschne."

„Teroristé tam pak přišli a začali střílet, to je pravda,“ pokračoval Klaus, "zastřelili ale jenom mne a Leoše Mareše. Pak přilétl beton a teroristy zabil. A prsa mi budou muset dodělat v Motole, obávám se, aby mi je zase neodflákli." Klaus zřejmě narážel na nepovedenou transplantaci, kdy mu v motolské nemocnici zaměnili implantáty Olgy Menzelové.

„Grygar to viděl taky,“ domnívá se Klaus. Střechu budovy, kde sídlí redakce magazínu, má totiž pronajmutou česká BIS. „Mají tam observatoř a pozorují odtamtud hvězdy,“ řekl Klaus. Kontra agent Jiří Grygar mu dává zapravdu, "zrovna jsme dělali měření planetky v souhvězdí Karla Gotta, když právě odtamtud přiletěl kus betonu a dopadl do redakce Charlie Hebdo." Grygar tak vyvrátil svou původní teorii o vzniku betonu až v zemské atmosféře.

Podle Klause nikdo z redaktorů nebyl zabit. „Byla to jen další z mystifikací, součást našeho společného projektu na zvýšení tržeb,“ řekl Klaus médiím. Příští číslo magazínu má normálně vyjít už zítra v nákladu 3 milionů kusů, což je 3000x více než kdykoli předtím. „Mít takového prezidenta, to muselo být jistě k nezaplacení,“ prohlásil na Klausovu adresu karikaturista magazínu Charb.

Za svatořečnění Václava Klause 3D, který včera vstal z mrtvých již po dvacáté druhé, se konala v Paříži demonstrace. "Je suis Charlie, Jesus Klaus!" znělo davem.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Kvůli chatám je zastaven provoz na D1

23. 12. 2014 21:39 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Provoz na dálnici D1 komplikuje výstavba zahrádkářských osad. „Obnovení provozu v dohledné době neočekáváme,“ říká ředitel silnic a dálnic Jan Kroupa. 

„Minulé vedení ŘSD si představovalo modernizaci D1 jinak, a proto vybralo nevhodného dodavatele,“ míní Kroupa. Svobodní zahrádkáři uspěli v tendru na modernizaci D1 díky návrhu nejlepšího komerčního využití stavby.

„V těch spárách skvěle roste mrkev a do děr jsem zasadila jahody,“ říká Libuše Kratochvílová. "Ani na to nemusíte dávat fólii. Mě už odtud nikdo nedostane!"

S rodinou se sem přestěhovala ihned poté, co byl projekt odsouhlasen. "Původně jsem myslela, že si na ten beton nezvyknu, ale to máte jako bydlení v paneláku."

Příští rok uvažuje Kratochvílová buď o rozšíření do dalšího pruhu nebo o vybírání mýtného. "Někdo mi ty jahody nakonec rozjezdil, takže možnost vybírat mýtné by byla nanejvýš adekvátní kompenzace."

Konspirační server zvedavec.org zveřejnil informaci, že Svobodní zahrádkáři dostávají finance nejen z Ministerstva dopravy, ale také z Izraele. Židovský stát má s výstavbou osad mnohaleté zkušenosti a prý podporuje výstavbu chat i u nás. Libuše Kratochvílová tuto konspirační teorii potvrzuje: "Snažíme se tu na D1 žít po vzoru kibuců."

Otázkou je, jak dlouho komunismus v zahrádkářském kibucu vydrží. Výstavba v pravém pruhu je mnohem honosnější a již způsobuje rozkoly mezi zahrádkáři. První molotovův koktejl prý už přeletěl svodidla.

"Ale víte co se mi tu líbí nejvíc?„ ptá se Kratochvílová - “ta příjezdová cesta, ta je k nezaplacení!"

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Princ William a Vévodkyně Kate čekají 30. dítě

15. 12. 2014 15:16 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

„Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně z Cambridge s potěšením oznamují, že vévodkyně očekává třicáté, jubilejní dítě,“ oznámila královská kancelář.

Zlí jazykové v čele s V. Klausem 2D (386 let) však tvrdí, že princ William je homosexuál. „Já nejsem přesvědčen, že je to běžné, aby měl třicet dětí,“ prohlásil Klaus na večeři s královnou Alžbětou a způsobil tím mezinárodní pozdvižení. „Mne a řadu jiných občanů výslovně irituje, když se nám všem William snaží dokázat, jaký je macho,“ řekl prý Klaus.

Podle Klause jde o typický projev Komplexu nevyoutované buzny, který popsali švédští sexuologové Bjorn Ulvaues a Benny Andersson, bývalí členové skupiny ABBA:"

„Svou orientaci jsme před publikem úspěšně skrývali deset let,“ říká Bjorn. „V podstatě to vyšlo najevo tehdy, když Agneta s Fridou natočily lesbické porno,“ doplňuje Benny, "pak už jsme to nemohli před fanoušky tajit a taky jsme vlastně předtím něco natočili." 

Rozpadem skupiny ABBA začala druhá kariéra obou zpěváků. „Vydali jsme se na vědeckou dráhu a začali jsme zkoumat sami sebe,“ pokračuje Bjorn. "Díky tomu jsme popsali Komplex nevyoutované buzny, za nějž jsme pak dostali Nobelovu cenu za sociologii od mnoha jiných nevyoutovaných buzen."

„Vždycky jsem si myslela, že můj vnuk William je buzna,“ řekla královna Alžběta Klausovi, "a dokonce jsem mu dohodila dva vévody, ale po dvacátém sedmém dítěti už i já začínám pochybovat."

„O tom já vůbec, ale vůbec nepochybuji,“ řekl ještě Klaus a pak ho odvedli. 

"Už bylo opravdu, ale opravdu za minutu deset. Noční klid musejí dodržovat všichni pacienti," vysvětlil ošetřující psychiatr.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.