HRBATŮV KOSTELEC

Policie odhalila dvojici mužů, prý připravovali pokus

19. 8. 2015 14:57 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Experiment s rozpouštěním soli ve vodě připravovala dvojice mužů přímo v centru Brna. Jednomu z nich se přitom podařilo otevřít láhev s vodou, „ale nikomu se nic nestalo,“ sdělila policejní mluvčí. Ani expertíza, kterou si nechala Policie vypracovat, nevyhodnotila nebezpečí jako bezprostřední.

„Jedná se o dvojici recidivistů, kteří podobný experiment připravovali již v minulosti, a to dokonce ve škole,“ upřesnila mluvčí Policie.

Muži měli pracovat jako učitelé v ZŠ Středokluky, kde nutili děti k podobným experimentům a vše publikovali na Facebooku.

Kvůli recidivě a zvýšené společenské nebezpečnosti byl útok přehodnocen ze stupně 3 (mírný) na 4 (otřesný) Richterovy škály.

Oběma mužům hrozí trest rozpuštěním.


R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Policie dopadla sebevraha z Nuselského mostu

9. 7. 2015 16:09 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Sebevraha, který přivedl k sebevraždě policejního psychologa a hlídku Policie ČR, konečně dopadla Policie ČR.

„Sebevrah stál u kolejiště metra a jako obvykle vyhrožoval, že se zabije,“ říká policejní mluvčí Tereza Tichá. „Tentokrát jsme mu to ale nevěřili.“

Právě kvůli důvěřivosti skočil minulý týden celý policejní tým z Nuselského mostu. Falešný sebevrah je přesvědčil o nesmyslnosti jejich profesí a poté v klidu odešel.

aktualizace:

Policejní mluvčí Tichá spáchala sebevraždu. V dopise na rozloučenou uvedla, že „co ho viděla, je ve změněném stavu“. Její sebevražda byla překlasifikována na sebevraždu v nepříčetnosti.

Obžalovaný se nachází v cele předběžného zavraždění a dožaduje se role v Ordinaci v růžové zahradě.

Sledujte živý výstup zítra ve 20:00 na TV Hovna. Dokud jste živí a zdraví.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Vlna vracejících se uprchlíků zaplavila Brno

22. 6. 2015 14:18 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Ani tři pruhy tlustá silnice nestačila na nápor uprchlíků. Ti v neděli nejprve zaplavili okolní obce a poté vtrhli do centra města, aby rozvrátili McDonalds.

„Podle pozorování ČHMÚ živli již kulminují. Vzhledem k dlouhodobé nudě v Brně může přijít jejich další vlna, a to již následující víkend,“ varuje primátor Brna.

„Především tam, kde se dav vylil z koryt, bylo k vidění mnoho Škod. Nejvíce Oktávií, ale také tři Felicie a dvě fekálie. Kompletně nám ucpaly D1,“ říká mluvčí ŘSD, „jezdilo se tam na hovno.“

Město si neví s uprchlickým problémem rady. „Ani plot s elektrickým proudem z Dukovan do Německa je neodradí,“ říká primátor. Elektřina leda šokovala veřejnost, když Němci zjistili, že je původem jaderná.

„Budeme se muset inspirovat v Praze,“ uzavřel primátor. Zřejmě měl na mysli variantu tunelového koncentračního komplexu Blankhausen, který by měl zarůst do pěti let. „Je to jediné řešení. Nacpat je všechny pod zem, ať nám tu nesmrdí!“

R.E.K.L.A.M.A

Při hašení požáru na Bruntálsku se dobrovolně zranil hasič

8. 6. 2015 20:36 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Hasič bruntálského sboru byl násilně ošetřen poté, co se dobrovolně zranil při hašení požáru, který sám založil v hasičské zbrojnici.

„Od ohniště rozdělaného v garáži se vznítilo pět připravených benzinových kanystrů,“ upřesnil jeho kolega. „Pak už to šlo ráz na ráz.“

Hasič utrpěl propáleniny prvního stupně a nyní leží v kritickém stavu na oddělání v bruntálské nemocnici.

„Je to již šestnácté sebepropálení na Bruntálsku za poslední měsíc,“ uvedl velitel hasičů Zdeněk Přiložil, který sám má s ohněm několik recidivních zkušeností.

Před týdnem museli hasiči zasahovat také v nedaleké ZŠ Středokluky, z níž zachránili teprve dvanáctiletou školačku, která se nadýchala kouře, když společně s kamarády ve třídě zapálili psa a učitelku. „Při incidentu bylo poškozeno vybavení třídy za nejméně 50 tisíc korun,“ upřesňuje Přiložil, který sám ruku k dílu přiložil.

Další vlnu sebepropalování můžeme očekávat společně s vlnou veder, která zanedlouho přijde a lidem stoupne do hlav.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.