HRBATŮV KOSTELEC

Léčebna Nemocné otevírá Zvratkové Lázně Poblinec

22. 11. 2013 15:20 - Zdraví - Standa Skandál

Novou metodu léčby různých závažných onemocnění vynalezla Dr. Illona Nemocná. Jde o speciální koupele v odleželých zvratcích. Jelikož je tato metoda velmi složitá na přípravu, otevírá Dr. Nemocná své tzv zvratkové lázně.

Klienti zvratkových lázní se v podstatě louhují ve vlastních nebo dárcovských stařených zvratcích. Nemocná se svěřuje, že metoda je účinná jak na bolesti zad tak maniakální fóbie z nečistot. Na fóbie je ale prý ještě účinější elixír PIIGS, který je vyváženou směsí zvratků, moči a hoven.

lázně

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Detox jak ho neznáte!

9. 11. 2013 18:44 - Zdraví - Standa Skandál

Na neděli vás nebudeme zatěžovat zprávami z kterých je vám na nic. V neděli si uděláme detox napoblití. Obrazová příloha postačí.

R.E.K.L.A.M.A

R.E.K.L.A.M.A

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!
R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Histerický článek o Jiřím X. Doležalovi

16. 8. 2013 07:44 - Zdraví - Standa Skandál

Zde byl článek o hospitalizaci Jiřího X. Doležala. Jelikož si sám Jiří zaplatil férový tarif, již není.

Omlouváme se čtenářům za vymazání článku o JXD. Jelikož si sám Jiří zaplatil férový tarif ve výší 2222 Kč, článek jsme smazali.

S naší novou kurátorkou KXK chystáme museální expozici již historických článků v placené sekci.

Léčebna Dr. Nemocné odstraní preventivně jakýkoliv orgán, aby nebyl napaden rakovinou

14. 6. 2013 11:37 - Zdraví - Standa Skandál

Léčebna Dr. Illony Nemocné buduje novou chirurgickou kliniku pro preventivní odstraňování orgánů, aby se lidé preventivně chránili před vznikem rakoviny.

Nemocná zdůrazňuje: u tak závažných onemocnění jako je rakovina je důležitá hlavně prevence. Jakmile rakovina propukne a je diagnostikována pozdě, stojí to Ústřední Nemocnou Pojišťovnu veliké peníze.
Nová metoda předchází nemoci již v samém počátku a to vyjmutím orgánů z těla, kterým hrozí napadení. Jsme schopni eliminivat řadu velmi agresivních forem rakovin. Např. rakoviny jater, tlustého střeva, žlučníků, slinivky, vaječníků a varlat. No, prostě vyřežeme předem co se dá.

Nově se budou vyjímat i celé mozky a nahradí se PU pěnou. U většiny lidí se to stejně nepozná, směje se Nemocná. Zadruhé, naše preventivní zákroky nebudou hrazeny z pojištění. Jde přeci o nadstandard. První klientkou byla herečka a manželka Brada Pitta Angelina Jolie, která si nechala preventivně odstranit obě svá ňadra (v zákulisí Centra se hovoří o i odstranění předních laloků mozku). Pro klienty, kteří hledají konečné řešení otázky rakovin budeme spolupracovat s Řádem bratří posledních neřestí a Krematoriem Strašnice v Praze.

Sama Nemocná píše doma po večerech také sama rozsáhlou publikaci o vzniku rak-'ou-viny a vol-'ou-viny. Prý jsou tato slova tak blízká vinou a přitom se opírají o zcela jiná zvířata. Možná zde nalezne Nemocná klíč k léčbě kráv-'ou-vin.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!