HRBATŮV KOSTELEC

Tělo Ivety Bartošové mělo být v úterý vydáno, ale Bartošová vstala z mrtvých

5. 5. 2014 19:52 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ani týden neuplynul od tragické události a Iveta Bartošová 3D (482 let) vstala z mrtvých. Vypadá doslova jako vypadlá ze škatulky, říkají lidé. Svůj velký návrat na výsluní bere Iveta opravdu vážně a už prý nic nebere. A stihla napsat novou kuchařku. Pár receptů na ochutnávku, ostatně, naleznete na konci článku.

"Mám víc elánu než kdy předtím, chce se mi řvát!" potvrzuje. A kolem ní už to opět vře: nejen díky zbrusu nové kuchařce, ale také proto, že naštvala svého manžela, když prohlásila, že na svůj pohřeb rozhodně nepůjde. Nehodlá se prý účastnit jeho mediálních hodů a dodává: "Ještě teď mě bolí hlava a jsem ráda, že už je to všechno za mnou." 

Iveto jaký je váš recept na zmrtvýchvstání?

Ráno si vezmu dávku geriavitu se ženšenem a řasu chlorellu, vypiju hrnek silné černé kávy bez cukru a slupnu misku müsli s ovocem. Všechno to hned proteče a propadne, ale bezpečně mě to nakopne. Pak rychle pudr a řasy a můžu vyrazit do světa. (zdroj: super.cz). Také se chci omluvit mým fanouškům, že jsem zmrtýchvstání nestihla třetího dne, přecijenom stále ještě nejsem Ježíš Kristus.

Vidím že nemáte paže ani ústa, jak s tím bojujete?

Kde nezabere pravidelný pohyb, přichází na řadu zkrášlovací salon. V jednom takovém si nechávám upravovat problémové partie včetně bříška speciální metodou podtlakové masáže. Taky jsem díky tomu dost zhubla.

Podtlaková masáž problémových partií

Podtlaková masáž problémových partií

blesk.cz: Scvrklá Bartošová prozradila recept na hubnutí!

A co zpívání, nechybí vám?

S umělcem a producentem Davidem Černým chystáme nový muzikál. Bude to postmoderní muzikál o Emě Destinové, v němž se nezpívá. A já tam budu nezpívat hlavní roli té Emy. Chci za ni dostat Grammy. Nebo aspoň slavíka.

Ovšem teď asi právě žijete svou novou kuchařkou. Kde jste pro ni brala inspiraci?

Některé recepty mám ještě po babičce, jinak jsem se nechala inspirovat životem.

 Znovuzrozená zpěvačka momentálně také pokračuje v natáčení zombie post-reality 3D show ze svého života, kterou vysílá TV Pětka a má vyvrcholit 23. prosince neživým koncertem v Lucerně. Bude to vyvrcholení roku, píší bulvární slátky.

A nyní již několik slíbených receptů

Svíčková se zapečenými knoty

5 ks svíček
urnička

Do vyhřáté trouby vložíme urničku se svíčkami a zapékáme. Poté co se vosk rozteče přes knoty, zaprášíme popelem dle chuti.

Rakvičky se šódó

1 ks rakvička
1 ks věneček
150 ml šódó

Do předem rozehřáté trouby vložíme rakvičku s věnečkem a pečeme hodinu na 1500 C. Zalijeme šódó a podáváme. Můžeme jíst horké nebo vlažné jako puding.

Ivetin tataráček

1 ks kráva

Vezmeme maso z krávy a ihned po bourání podáváme zastudena.

Ivetiny rozpíčky

1cm plátek Hery nebo obdobného tuku
popel

Popel rozmícháme s Herou a škvaříme dozlatova. Podáváme s mediální omáčkou.

Hřebíčková polévka

5 ks hřebíčků
rakvička

Na popelavou sobotu vaříme pět hřebíčků společně s rakvičkou. Při kousání pozor na jazýčky!

Další recepty naleznete zde:
http://www.labuznik.cz/recept/tvarohovy-kolac-podle-ivety-bartosove/‎
http://www.ahaonline.cz/clanek/recepty/81067/dusene-kotlety-na-pepri-podle-ivety-bartosove.html

 

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor bulváru, byl bruntálně zavražděn

21. 4. 2014 14:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor nejpokleslejšího bulváru byl bruntálně zavražděn, rozřezán a rozvezen po Praze po 666 kusech.

3D Novotný tak skonal pod ostřím šesti břitev, která se nalezla v deseti kousích masa z jeho těla. Odborníci se přou proč právě 666kusů bylo rozvezeno po Praze na 666míst, jejichž propozice jsou doposavad utajené. Všichni se ale shodují, že Novotný bral úplatky od kde jaké celebrity a tak se nad touto rituální vraždou ani nepozastavují.

Z Novotného zbyly doma jen pahýly plosek a dlaně, v podstatě to samé jako kopyta z dobytka. Můžeme se tak ptát, kde bude Novotný podáván. Pachatelé činu jsou doposavad neznámí a síť rychlého občerstvení lidojedů Jakůza odmítá nařčení.

R.E.K.L.A.M.A

Části Novotného, které nezplesnivěly jsou nyní draženy spolu s břitvami v aukci na Nekro.cz - Vaše relikvie celebrit z pohodlí domova(TM)

 

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Zemřel zpěvák Pavel Bobek 3D

20. 11. 2013 21:30 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku přežitých 67 let zemřel dnes již potřetí Pavel Bobek 3D. Umělec působil od 60. let až do současnosti a „za celou  kariéru neudělal snad ani jednu sračku,“ připomíná jeho pěvecká kolegyně, Marie Rottrová. „S Bobkem byla vždycky sranda,“ dodává.

Pohřeb se uskuteční ve Strašnickém krematoriu, kde zazní Bobkův největší hit, "Pojď stoupat jak dým..."

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Zmrtvýchvstání Martina 3D Putny!

24. 5. 2013 09:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Dnes třetí den od sebeumučení Martina 3D Putny, došlo ke zvratu: Putna byl spatřen zmrtvýchvstavší! Fotodokumentaci pořídil důvěryhodný svědek - apoštol třetí generace - poukazuje přitom na podivnou Putnovu barvu, ne odlišnou od špenátu, který prý poté jedl a zvracel. Je nanejvýš pravděpodobné, že Putna vstal z mrtvých jako zombie. 

„To je výborná zpráva pro nás všechny,“ raduje se Miloš Zeman zombie 3D. Putna nakonec tedy obdrží profesorský titul, avšak z rukou ministra školství, neboť Miloš Zeman zombie ruce již nemá. (Ministr školství jako jediný ve Vládě dosud plnohodnotně žije.) Pokud Putna titul přijme, stane se druhým zombie profesorem v České republice po V.Klausovi zombie 2D. 

Amen.

R.E.K.L.A.M.A