HRBATŮV KOSTELEC

ČEZ koupil Veolia Waters a.s. a Agrofert Holding a.s.

15. 10. 2013 16:11 - Finance - Standa Skandál

PRAHA - Dnes státní společnost ČEZ provedla další dvě akvizice. Po úspěšném šmelení s plynem (ČEZ Gas) a telekomunikacemi (ČEZ Mobil) kupuje ČEZ vodárenskou spoelčnost Veolia Waters a celou skupinu Agrofert Holding a.s. Andreje Babiše.

ČEZ se stane tak jedničkou v dodávkách energií, vody, jídla a telekomunikací i tisku řekl ředitel Beneš. Uvažujeme i o zkoupení rafinerií od PKN Orlen a tak se staneme silnou konkurencí globální korporaci Pap und Deckel dodávající Vše pro Celý život™.

Z kuloárů soudruha Kalouska se proslýchá, že výměnou ředitele ve vedení skupiny ČEZ došlo k úplnému ovládnutí korporace za účelem tzv. recyklace peněz v rámci České Republiky, aby nedocházelo k odlivu kapitálu do zahraničí.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Beirsdorf AG se soudí s Kosteleckými Mlékárnami n.p.

21. 6. 2013 11:52 - Finance - Standa Skandál

Beirsdorf AG vlastník ochr.známky NIVEA®  podal další žalobu na Kostelecké Mlékárny za matení spotřebitele sýrem NIVA®.

CEO Beirsdorf AG, Gustav Schloss komentuje žalobu takto: Kostelecké mlékárny zašly moc daleko když přebytky zplesnivělého sýra, který už nikdo nechtěl začli řešit tak, že je doporučují k aplikaci pleťových masek podobně jako to dělají s prošlými jogurty. Všichni ale vědí, že jedině  NIVEA® Soft pro ještě hebčí pleť™ je to pravé pro naše ženy!

Naše skupina proto podala žalobu za zneužití podobnosti obchodní registrované značky.

Kostelecké Mlékárny se zatím k věci nevyjadřují, prosákla ale informace, že právě mlékárna dodává Beirsdorf AG syrovátku do již zmiňovaného krému.

Odborníci na spórovitou a virální reklamu se přou zda nejde o další dobře uzrálý krok ze stran obou korporací k ještě většímu zviditelnění.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Pap und Deckel bude nabízet službu Církev na klíč®

16. 5. 2013 19:42 - Finance - Standa Skandál

Pap und Deckel se neomezuje jen na humanitu, ale s církví Snědků Jehounových zakládají Duchovno a.s.®, která bude zajišťovat služby pro budování církví na klíč. Apoštolové církve nyní zajišťují poradenskou činnost v oblasti budování finanční i technické infrastruktury Církve na klíč®

Ptáme se CEO Adolfa Zittlera Pap und Deckel:

Proč právě duchovno?
"Víte, Pap und Deckel je globální korporace s kterou se rodíte, žijete a umíráte. Dnes pokrýváme defakto veškerou výrobu a služby. Duchovní služby zatím ale nebyly zpracovány korporátním způsobem, který zajistí dostatečný start-up kapitál.  Poptávka po duchovnu roste  a Pap und Deckel se stane generálním dodavatelem od zakázkových svatostánků přes krucifiy, knihy, až po svíčky. Vyrobíme cokoliv. Chceme vybudovat globální infrastrukturu pro jakoukoliv církev." Náš produkt nabízí lidem budování církví na klíč. Finacujeme rozjezd pro Duchovno®.

Jaká je budoucnost duchovního světa?
"Pap und Deckel kupuje postupně duchovní práva a přeprodává je církvím. Například výběrem poplatků za Katolicismus® vyděláme ročně asi miliardu dolarů. Nové směry jako je Reiki® nebo Staroegypstká cesta® zaznamenaly růst prodeje práv o neuvěřitelných 250% za rok!" Čekáme, že duchovní služby zaznamenají v další dekádě nebývalý růst tržeb a překonají dynamicky se rozvíjející obchod s hovny.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.


Nepletou si zákazníci dva vaše produkty Duchovno® a DucHovno® ?
"Občas asi ano, radši jsme vydali 560 stránkový seznam našich registrovaných značek. Navíc Pap und Deckel bude nabízet i kursy religionistického stylu: jak mluvit, jak psát, jak se oblékat, jak vypadat a jak se tvářit. Nechceme žádný amatérismus."

 

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Docent Vrána vynalezl proces Rozesírání®

13. 5. 2013 09:55 - Finance - Alexandr Kosodřev

Je zcela přirozené, že všechno jde do kytek. Stačí chvíli nic nedělat a věci se počnou samy ničit. „Tomuto procesu říkáme na brněnské Automatické univerzitě Rozesírání® a nechali jsme si ho patentovat, stejně jako Celkovou rozesranost®,“ sděluje docent Vrána.

"Dále jsme zavedli stupnici rozesranosti. Nabývá hodnot 1 až 10, přičemž desítka znamená právě Celkovou rozesranost®."

Lze proces Rozesírání® odvrátit?

"Můžete zkusit aplikovat náš Krém proti rozesírání®, ale v zásadě ne. Je to jako s vráskami - můžete je pouze zpomalit, ale ne zastavit. Naše univerzita však otevřela kurzy, které vám pomohou Rozesírání® přijmout jako svůj nový způsob života. Jde o to, abyste si z procesu Rozesírání® udělali životní cíl. Nebránili mu a neztráceli zbytečně energii bojem s něčím, nad čímž zvítězit nelze."

Jak kurz probíhá?

"Účastníci se nejprve pomažou Krémem proti rozesírání®. Vidouce, že téměř nezabírá, upadnou do depresí. Vyzveme je, aby ohodnotili svůj život podle naší stupnice rozesranosti. Většina lidí skončí někde mezi osmičkou a devítkou, což sice není zlé, ale naším úkolem je, přesvědčit je o kvalitách desítky. Desítka, to je stav, kdy už je všechno natolik rozesrané, že už to víc ani nejde - jde o Celkovou rozesranost®."

Znáte příklad, kde vaše metoda funguje?

"Ano. V celé České republice působí naši agenti, kteří postupně všechno rozesírají. Naše metoda je tak dokonalá, že se proti ní nedá bojovat žádnými dostupnými prostředky. Můžete si od nás koupit Krém proti rozesírání®, třeba ho i sníst a pak se modlit k čemu chcete, ale říkám vám: nebude vám to k ničemu!"

Jaké plány máte do budoucna?

"Chceme lidem ukázat, že jedině Cesta rozesranosti® je ta pravá. Vláda ČR to pochopila už dávno, a proto financuje naše rozesírací projekty. Až bude Česká republika Celkově rozesraná®, začeme s vybíráním provizí z našich patentů," uzavírá Vrána.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.