HRBATŮV KOSTELEC

To jsem si zase jednou uvědomil, že jsou všichni kokoti. Nemám to podloženo žádnými argumenty, prostě jsou to kokoti.

Největší kokoti jsou nahoře. Směrem dolů kokotů neubývá, ale naopak přibývá, protože je to pyramida. Anebo je klidně možné, že to žádná pyramida není a je to prostě jenom hromada kokotů.

Potom existujou ještě polokokoti. Ti kokotům pomáhají, dokud se sami nestanou plnohodnotnými kokoty - až ty původní kokoty odstraní nějakej jinej kokot. Jenže kokoty nikdo nikdy úplně neodstraní.

Dvojkokoti tvoří samostatnou kategorii kokotů. Vyznačují se tím, že jsou to - no prostě dablkokoti. Kromě toho pak existují ještě dablkokoti, kteří se dosud tváří jako kokoti či polokokoti. Dablpodstata dablkokota je však vždy jednoduše kokotská.

Triplkokoti jsou dablkokoti stojící mimo exponenciální systém kokotnosti. Jsou svým způsobem iracionální, avšak to jim nic neubírá na tom, že jsou to kokoti.

Zvláštní chybu v lidské rase představují kvadrokokoti. Vznikají jako druhá mocnina dablkokotů. Kvadrokokoty poznáte podle toho, že svou tělesnou vyžranost musejí maskovat kvádry.

Pro další kokoty už čeština nemá vhodná vulgární slova. Z toho však nevyplývá, že by neexistovali.

Nejnovější superbrutální video Islámského státu vzniklo v barrandovských ateliérech

4. 10. 2016 10:19 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Superbrutální video, které předčí zatím vše, co kdy Islámský stát publikoval, vzniklo v barrandovských ateliérech.

„Neposkytujeme žádné informace, které by se mohly negativně dotknout našeho klienta,“ říká mluvčí ateliérů Vykroutil.

Z režie patnáctiminutového klipu IS znalci podezřívají Zdenka Trošku. Identifikovali nejen jeho rukopis, ale také kulisy z pohádek, které měl znovu použít.

Podle kritika Jiřího X. Měneseda hraje řezníka IS Petr Nárožný. „Bylo mi to jasné od prvních vteřin, kdy vzal motorovou pilu. Ta jeho pleš.“

Nelze si nepovšimnout, že celý klip vypadá jako pohádka Strašidla a zřejmě byl i natočen ve stejnou dobu. „Prostě to udělal pro ty islamisty jako melouch,“ míní Jiří X. Měnesed.

Troška vše vyvrací. Točí prý teď mnohem lukrativnější zakázky než klipy pro IS, například zooporno teleshopping s Bohdalovou. Pravda zůstává zahalena. V článku časopisu Položena se Troška alespoň trošku prořekl, řka: „teleshopping nebo teleshooting? A kde je rozdíl?“

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

V Čechách a na Moravě se přemnožili lidé

17. 1. 2016 14:11 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Přestože byl v minulých letech aplikován chemický postřik (tzv. chem-trails) či fluor přidávaný do pitné vody, ani jedno z toho nezabralo. Lidé se množí geometrickou řadou.

„Na tyhle škůdce neplatí vůbec nic,“ stěžuje si vůdce Svobodných zahrádkářů, Přemek Podlaha. Minulý rok se právě Podlaha zúčastnil zasedání skupiny Bildeberg a dostal na starost agendu Vypořádání se s lidmi do konce roku 2015.

Na celém území ČR byl vyhlášen stupeň 2 - ohrožení. Řešení by přitom bylo, podle Podlahy, velice jednoduché: Všechno to postříkat a postřílet. Tomu však zatím stojí v cestě současná legislativa a kvóty EU na lidi.

V minulosti byla zavedena řada nefunkčních opatření. Podlaha uvádí například plošné očkování proti neštovicím, které považuje za plýtvání veřejnými financemi, „tedy pokud nebude do injekcí opět přidávána rtuť.“

Kvůli přemnoženým lidem svolala Vláda mimořádné zasedání za přítomnosti prezidenta ČR. Na programu by mělo být uzákonění a preference manželství stejnopohlavních bezdětných párů. Cílem je zničit tradiční rodiny, semeniště lidí.

„Chlastáme tam už od pondělka,“ potvrdil Zeman.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Kus betonu dopadl také na redakci Charlie Hebdo

13. 1. 2015 12:55 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Václav Klaus 3D (386 let) se postaral o celosvětovou mediální aféru. K žádnému teroristickému útoku v Paříži, podle jeho slov, nedošlo, „prostě tam jenom spadl kus betonu,“ řekl Klaus. Klause, společně s dalšími redaktory, vyhrabali ze zřícených stolů a židlí v budově, kde sídlí redakce Charlie Hebedo.

„Nevěřte médiím,“ řekl Klaus, „byl jsem tam, když se to stalo.“

V téže budově měl ordinaci plastický chirurg českého původu, Leoš Mareš, „který mi dělal nová prsa,“ řekl Klaus. „O patro níž, v redakci Charlie Hebedo mám přátele, byl jsem tam na kávě než mi to zaschne.“

„Teroristé tam pak přišli a začali střílet, to je pravda,“ pokračoval Klaus, „zastřelili ale jenom mne a Leoše Mareše. Pak přilétl beton a teroristy zabil. A prsa mi budou muset dodělat v Motole, obávám se, aby mi je zase neodflákli.“ Klaus zřejmě narážel na nepovedenou transplantaci, kdy mu v motolské nemocnici zaměnili implantáty Olgy Menzelové.

„Grygar to viděl taky,“ domnívá se Klaus. Střechu budovy, kde sídlí redakce magazínu, má totiž pronajmutou česká BIS. „Mají tam observatoř a pozorují odtamtud hvězdy,“ řekl Klaus. Kontra agent Jiří Grygar mu dává zapravdu, „zrovna jsme dělali měření planetky v souhvězdí Karla Gotta, když právě odtamtud přiletěl kus betonu a dopadl do redakce Charlie Hebdo.“ Grygar tak vyvrátil svou původní teorii o vzniku betonu až v zemské atmosféře.

Podle Klause nikdo z redaktorů nebyl zabit. „Byla to jen další z mystifikací, součást našeho společného projektu na zvýšení tržeb,“ řekl Klaus médiím. Příští číslo magazínu má normálně vyjít už zítra v nákladu 3 milionů kusů, což je 3000x více než kdykoli předtím. „Mít takového prezidenta, to muselo být jistě k nezaplacení,“ prohlásil na Klausovu adresu karikaturista magazínu Charb.

Za svatořečnění Václava Klause 3D, který včera vstal z mrtvých již po dvacáté druhé, se konala v Paříži demonstrace. „Je suis Charlie, Jesus Klaus!“ znělo davem.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová