HRBATŮV KOSTELEC

Nejnovější superbrutální video Islámského státu vzniklo v barrandovských ateliérech

4. 10. 2016 10:19 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Superbrutální video, které předčí zatím vše, co kdy Islámský stát publikoval, vzniklo v barrandovských ateliérech.

„Neposkytujeme žádné informace, které by se mohly negativně dotknout našeho klienta,“ říká mluvčí ateliérů Vykroutil.

Z režie patnáctiminutového klipu IS znalci podezřívají Zdenka Trošku. Identifikovali nejen jeho rukopis, ale také kulisy z pohádek, které měl znovu použít.

Podle kritika Jiřího X. Měneseda hraje řezníka IS Petr Nárožný. "Bylo mi to jasné od prvních vteřin, kdy vzal motorovou pilu. Ta jeho pleš."

Nelze si nepovšimnout, že celý klip vypadá jako pohádka Strašidla a zřejmě byl i natočen ve stejnou dobu. „Prostě to udělal pro ty islamisty jako melouch,“ míní Jiří X. Měnesed.

Troška vše vyvrací. Točí prý teď mnohem lukrativnější zakázky než klipy pro IS, například zooporno teleshopping s Bohdalovou. Pravda zůstává zahalena. V článku časopisu Položena se Troška alespoň trošku prořekl, řka: "teleshopping nebo teleshooting? A kde je rozdíl?"

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

V Čechách a na Moravě se přemnožili lidé

17. 1. 2016 14:11 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Přestože byl v minulých letech aplikován chemický postřik (tzv. chem-trails) či fluor přidávaný do pitné vody, ani jedno z toho nezabralo. Lidé se množí geometrickou řadou.

„Na tyhle škůdce neplatí vůbec nic,“ stěžuje si vůdce Svobodných zahrádkářů, Přemek Podlaha. Minulý rok se právě Podlaha zúčastnil zasedání skupiny Bildeberg a dostal na starost agendu Vypořádání se s lidmi do konce roku 2015.

Na celém území ČR byl vyhlášen stupeň 2 - ohrožení. Řešení by přitom bylo, podle Podlahy, velice jednoduché: Všechno to postříkat a postřílet. Tomu však zatím stojí v cestě současná legislativa a kvóty EU na lidi.

V minulosti byla zavedena řada nefunkčních opatření. Podlaha uvádí například plošné očkování proti neštovicím, které považuje za plýtvání veřejnými financemi, "tedy pokud nebude do injekcí opět přidávána rtuť."

Kvůli přemnoženým lidem svolala Vláda mimořádné zasedání za přítomnosti prezidenta ČR. Na programu by mělo být uzákonění a preference manželství stejnopohlavních bezdětných párů. Cílem je zničit tradiční rodiny, semeniště lidí.

„Chlastáme tam už od pondělka,“ potvrdil Zeman.

Kus betonu dopadl také na redakci Charlie Hebdo

13. 1. 2015 12:55 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Václav Klaus 3D (386 let) se postaral o celosvětovou mediální aféru. K žádnému teroristickému útoku v Paříži, podle jeho slov, nedošlo, „prostě tam jenom spadl kus betonu,“ řekl Klaus. Klause, společně s dalšími redaktory, vyhrabali ze zřícených stolů a židlí v budově, kde sídlí redakce Charlie Hebedo.

„Nevěřte médiím,“ řekl Klaus, "byl jsem tam, když se to stalo."

V téže budově měl ordinaci plastický chirurg českého původu, Leoš Mareš, „který mi dělal nová prsa,“ řekl Klaus. "O patro níž, v redakci Charlie Hebedo mám přátele, byl jsem tam na kávě než mi to zaschne."

„Teroristé tam pak přišli a začali střílet, to je pravda,“ pokračoval Klaus, "zastřelili ale jenom mne a Leoše Mareše. Pak přilétl beton a teroristy zabil. A prsa mi budou muset dodělat v Motole, obávám se, aby mi je zase neodflákli." Klaus zřejmě narážel na nepovedenou transplantaci, kdy mu v motolské nemocnici zaměnili implantáty Olgy Menzelové.

„Grygar to viděl taky,“ domnívá se Klaus. Střechu budovy, kde sídlí redakce magazínu, má totiž pronajmutou česká BIS. „Mají tam observatoř a pozorují odtamtud hvězdy,“ řekl Klaus. Kontra agent Jiří Grygar mu dává zapravdu, "zrovna jsme dělali měření planetky v souhvězdí Karla Gotta, když právě odtamtud přiletěl kus betonu a dopadl do redakce Charlie Hebdo." Grygar tak vyvrátil svou původní teorii o vzniku betonu až v zemské atmosféře.

Podle Klause nikdo z redaktorů nebyl zabit. „Byla to jen další z mystifikací, součást našeho společného projektu na zvýšení tržeb,“ řekl Klaus médiím. Příští číslo magazínu má normálně vyjít už zítra v nákladu 3 milionů kusů, což je 3000x více než kdykoli předtím. „Mít takového prezidenta, to muselo být jistě k nezaplacení,“ prohlásil na Klausovu adresu karikaturista magazínu Charb.

Za svatořečnění Václava Klause 3D, který včera vstal z mrtvých již po dvacáté druhé, se konala v Paříži demonstrace. "Je suis Charlie, Jesus Klaus!" znělo davem.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Kvůli chatám je zastaven provoz na D1

23. 12. 2014 21:39 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Provoz na dálnici D1 komplikuje výstavba zahrádkářských osad. „Obnovení provozu v dohledné době neočekáváme,“ říká ředitel silnic a dálnic Jan Kroupa. 

„Minulé vedení ŘSD si představovalo modernizaci D1 jinak, a proto vybralo nevhodného dodavatele,“ míní Kroupa. Svobodní zahrádkáři uspěli v tendru na modernizaci D1 díky návrhu nejlepšího komerčního využití stavby.

„V těch spárách skvěle roste mrkev a do děr jsem zasadila jahody,“ říká Libuše Kratochvílová. "Ani na to nemusíte dávat fólii. Mě už odtud nikdo nedostane!"

S rodinou se sem přestěhovala ihned poté, co byl projekt odsouhlasen. "Původně jsem myslela, že si na ten beton nezvyknu, ale to máte jako bydlení v paneláku."

Příští rok uvažuje Kratochvílová buď o rozšíření do dalšího pruhu nebo o vybírání mýtného. "Někdo mi ty jahody nakonec rozjezdil, takže možnost vybírat mýtné by byla nanejvýš adekvátní kompenzace."

Konspirační server zvedavec.org zveřejnil informaci, že Svobodní zahrádkáři dostávají finance nejen z Ministerstva dopravy, ale také z Izraele. Židovský stát má s výstavbou osad mnohaleté zkušenosti a prý podporuje výstavbu chat i u nás. Libuše Kratochvílová tuto konspirační teorii potvrzuje: "Snažíme se tu na D1 žít po vzoru kibuců."

Otázkou je, jak dlouho komunismus v zahrádkářském kibucu vydrží. Výstavba v pravém pruhu je mnohem honosnější a již způsobuje rozkoly mezi zahrádkáři. První molotovův koktejl prý už přeletěl svodidla.

"Ale víte co se mi tu líbí nejvíc?„ ptá se Kratochvílová - “ta příjezdová cesta, ta je k nezaplacení!"

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.