HRBATŮV KOSTELEC

V mletém vepřovém mase z Polska našli inspektoři vepřové maso, navíc mleté.

13. 5. 2016 11:05 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila u mletého vepřového masa z Polska kontaminaci náhražkou mletého vepřového masa. Konzumace vyvolává onemocnění, při němž dochází k silným průjmům a kolice, bolestem hlavy, často zvracením či horečce. Dostavuje se také dehydratace a erekce.

Jde o půlkilové balení označené „Čerstvá porce - Vepřové mleté maso 100%“ prodávané v řetězci XINDL.

V některých prodejnách XINDLu potravinářská inspekce navíc našla myší trus. Prodejny se hájí s tím, že šlo o prodávaný výrobek „čaj čínský sypaný“, který se nedopatřením rozsypal i za regály a vlastně tak nějak úplně všude. 

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Za ucpání Vltavy hrozí pachatelům trest

9. 11. 2015 20:28 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Přítok k pramenům Vltavy, který se nachází nedaleko šumavské Kvildy, nevyschl pouze kvůli extrémnímu suchu v letních měsících, ale rovněž kvůli ucpání hovny.

Těmi jej měla ucpat čtveřice turistů-recidivistů ve věku 17-23 let, jeden z nich dokonce dvakrát. V pondělí o tom informoval mluvčí Šumavského národního parku Jan Dvořák. Podle něj Vltava odtéká dosud nahovno.

„Situace v NP Šumava se rok od roku zhoršuje,“ postěžoval si dále Dvořák. "V podstatě za každým keřem na vás něco číhá a něco tam hnije. Pražáci to snad celý měsíc zadržují, jen aby se sem pak přijeli vysrat. Nutno podotknout, že tentýž úkaz lze vysledovat i v jiných přírodních lokalitách po celé ČR. Například v Adršpachu, tam je přímo v ústraní zasráno a to včetně vložek i hajzlpapíru."

Pachatelé byli obviněni z kálení na cizí věc, za což jim hrozí odnětí svobody sraní až na tři roky, „to není žádná sranda,“ dodává Dvořák.

Další z přítoků Vltavy

Další z přítoků Vltavy

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Policie odhalila dvojici mužů, prý připravovali pokus

19. 8. 2015 14:57 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Experiment s rozpouštěním soli ve vodě připravovala dvojice mužů přímo v centru Brna. Jednomu z nich se přitom podařilo otevřít láhev s vodou, „ale nikomu se nic nestalo,“ sdělila policejní mluvčí. Ani expertíza, kterou si nechala Policie vypracovat, nevyhodnotila nebezpečí jako bezprostřední.


„Jedná se o dvojici recidivistů, kteří podobný experiment připravovali již v minulosti, a to dokonce ve škole,“ upřesnila mluvčí Policie.

Muži měli pracovat jako učitelé v ZŠ Středokluky, kde nutili děti k podobným experimentům a vše publikovali na Facebooku.

Kvůli recidivě a zvýšené společenské nebezpečnosti byl útok přehodnocen ze stupně 3 (mírný) na 4 (otřesný) Richterovy škály.

Oběma mužům hrozí trest rozpuštěním.


Policie dopadla sebevraha z Nuselského mostu

9. 7. 2015 16:09 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Sebevraha který přivedl k sebevraždě policejního psychologa a hlídku Policie ČR, konečně dopadla Policie ČR.

„Sebevrah stál u kolejiště metra a jako obvykle vyhrožoval, že se zabije,“ říká policejní mluvčí Tereza Tichá. "Tentokrát jsme mu to ale nevěřili."

Právě kvůli důvěřivosti skočil minulý týden celý policejní tým z Nuselského mostu. Falešný sebevrah je přesvědčil o nesmyslnosti jejich profesí a poté v klidu odešel.

aktualizace:

Policejní mluvčí Tichá spáchala sebevraždu. V dopise na rozloučenou uvedla, že „co ho viděla, je ve změněném stavu“. Její sebevražda byla překlasifikována na sebevraždu v nepříčetnosti.

Obžalovaný se nachází v cele předběžného zavraždění a dožaduje se role v Ordinaci v růžové zahradě.

Sledujte živý výstup zítra ve 20:00 na TV Hovna. Dokud jste živí a zdraví.

R.E.K.L.A.M.A