HRBATŮV KOSTELEC

V Hrbatově Kostelci proběhne výstava mrtvých těl

3. 5. 2013 15:03 - Kultura - Standa Skandál

Druhý ročník výstavy mrtvých těl v různém stadiu rozkladu bude možné spatřit v Hrbatově Kostelci na náměstí Karoliny Sešlé. Výstava je rozšířena o další nekonzervativní i nekonzervované exponáty!

Mrtvá těla budou moci návštěvníci opět shlédnout na vlastní oči, nos i ruce a to od 13. května do konce června.  Z klasických úspěšných exponátů jako Den poté, Pitr v lihu, Těsno je mi v sudu, Tři roky na dně Orlíka i nebožtíka zalyká, Nohy naší Dory, Tutanchamon: posezení v soli a Nekrofilova drahá budou k vidění další a další kreativní kusy: V prach jsi a v prach se obrátíš, Dobrák od kosti, Roláda: plot nejen na zahradu, Do roka a do dne, Rodinka psychopata Tuhého (paralelního vraha vraždícího granáty) a zbrusu nová technologie zpracování pozůstalých (tzv. kapání do flaštičky):  DědaMAGGI® a BabiMAGGI® při níž se používá již odstavená hydrolytická linka z Běhavkových závodů n.p. na výrobu sojové omáčky. Nebožtíci se při tomto procesu nejprve rozemelou na kaši a poté rozpustí (hydrolyzují) kyselinou chlorovodíkovou nebo sírovou na aminokyseliny stejně jako při výrobě dochucovadel. Velkou kontroverzi vzbudil exponát Per partes, který je doslova rozházen mezi návštěvníky.


Jelikož výstava minulý rok měla problémy s omdléváním návštěvníků, koná se nyní na čerstvém vzduchu a při zatažené obloze. Vedra masitým nebožtíkům tuze nesvědčí.

Přejeme příjemnou zábavu! Pytlíky a kbelíky vlastní!

Soutež: Kdo nablije nejvíc, vyhraje karton hřbitovních svíček!

Aktualizace: Na skladě se objevili dva měsíční utopenci a jedna trvanlivá spálenina z trafostanice (dle dodacího listu je na uhel). Nabídka bude pestrá.

Nabídka zlevněných kurzů Boží univerzity Dominika Duky

3. 5. 2013 10:49 - Kultura / Náboženství - Alexandr Kosodřev

Humanitární fakulta Boží univerzity Dominika Duky zlevňuje celou řadu kurzů. Kupříkladu Efektivní manažer oveček stojí nyní pouhých 1500 Kč. Úspěšné zmrtvýchvstání pořídíte již za 2500 Kč.

Úspěšné zmrtvýchvstání  V ceně kurzu je plastový kříž, který si účastník sám odnese na horu Sinaj (Klínovec), kde bude provedeno ukřižování (není v ceně). Poté bude následovat zmrtvýchvstání, zakončené titulem Úspěšně zmrtvýchvstalý (ÚZV). Historicky se podařilo pouze v jednom případě, a proto nyní poskytujeme na kurz slevu 500 Kč. Vyjde vás na neuvěřitelných 2500 Kč!

Nanebevzetí kohokoli se jmenuje kurz, který vám zaručí úspěch i po smrti. Garance dostání se alespoň k nebeské bráně. Pravděpodobnost nanebevzetí až 95%. Proti neúspěchu si můžete volitelně zařídit Smrtelné pojištění u České smrtelné pojišťovny - vaše smrt, naše jistota.

Efektivní manažer oveček, zakončený titulem MBA, nyní stojí pouhých 1500 Kč. Za pomoci rotvajlera (není v ceně) se naučíte, jak efektivně zvládnout skupinu až dvaceti nevěřících.

Zlaté houno viděti je název posledního zlevněného kurzu. Postíte se, abyste viděli zlaté prasátko, ale uvidíte zlaté houno - a o to právě jde. Půst je možno kombinovat se sebebičováním a sebekamenováním. Speciální sebebiče a sebekameny jsou k dostání v církevním e-shopu. Titul ÚVZH (Úspěšně viděl/a zlaté houno) nyní získáte za lákavých 3500 Kč!

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Český básník Jasmín Hovínko vystoupí s kapelou HUC.

28. 4. 2013 16:37 - Kultura - Standa Skandál

Jasmín Hovínko se rozhodl vystoupit společně na turné kapely Hovno u Cesty u příležitosti májového festivalu

Velký český básník na prvního máje vystoupí s kapelou Hovno u Cesty na jarním festivalu Všude Nasráno. Jasmín přednese své velkolepé básně z dosud nezveřenjněných sbírek z cest okolo své osy.

Ptáme se organizátora festivalu Přemysla Vyšláplého proč právě je všude nasráno: "Podívejte, to je prosté. Češi jsou prasata a když napadne sníh nikoho ani nenapadne, aby ty hovna po psovi sebral. Bílý závoj zahalí naši podstatu a náš festival si klade za cíl bílý závoj odhrnout."

Vyšláplý také upozorňuje na rizika spojená s festivalem: "Nejen že půjde o fekal party, ale nakonec vystoupí Barotšová s Heja Heja, a to tak pětina lidí ochrne." Pap und Deckel již uzavřel exklusivní práva na humanitární akci po skončení festivalu¨. 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Jak to vidí jasnovidec Angelika Všudypřítomná?

23. 4. 2013 17:52 - Kultura - Standa Skandál

Zeptali jsme se naší prosnulé kartářky, jasnovidky, léčitelky, naší prozřetelné Angeliky, co vidí v budoucnosti.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Pro platící uživatele jasnovidectví, prozřelenictví:

Odpověď je až překvapivě strohá. Svět se řítí do řiti!

Nebo tam už jsme? To se dozvíte v dalším čísle Hrbatova Kostelce!

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

{{ forum 130 }}

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!