HRBATŮV KOSTELEC

Čtenář píše

19. 4. 2017 14:02 - Obec - Alexandr Kosodřev

Redakce Hrbatova Kostelce byla osočena, že prý píše hatezine.

Ano, jsme nenávistný magazín. Nesnášíme úplně všechny a jako jediný magazín na internetu nesnášíme také své čtenáře. Ba co víc, naše redakce dlouhodobě pracuje na snižení sledovanosti Hrbatova Kostelce a věru že je to práce těžká! Ty mrchy nám sem pořád lezou!

Dále čtenář píše, že prý Hrbatův Kostelec byl dříve skvělý, avšak teď to není ono. Děkujeme za kompliment. Je vidět, že dotyčný čtenář již zřejmě přestal obtěžovat náš server a jsme tomu rádi.

Vzkaz všem případným budoucím čtenářům: Buď budete aktivní v naší redakci nebo zmizte z našeho webu! Nechceme tu žádné pasivní konzumenty obsahu.

A ty, milý čtenáři/řko, už sem taky nikdy nelez! Je ti to jasný? Rozbijeme ti držku!

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Hrbatův Kostelec definitivně přešel na pránu

3. 1. 2016 12:31 - Obec - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - servery deníku i celá redakce přešla na nový rok na pránickou výživu. Servery prostupuje všudypřítomná energetická vibrace, která napájí jejich obvody a vyživuje i celou redakci.

Příprava na přechod našich cloudových řešení na pránu trvala celkem rok a půl. Nakonec se dílo podařilo a již nemusíme odebírat z elektrizační soustavy elektrický proud. Zatopili jsme ČEZu a ČEPSu! Jedeme na pránu.

Novinkou po přechodu na pránu je také přímé napojení do internetu přes vakuum (pod Fermi-Diracovou škálou). Servery Hrbatova Kostelce tak nelze odpojit od internetu, protože se stal defakto všudypřítomným (ubiquitous pozn. redakce).

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Pránické jsou i naše články a myšlenky, takže i pránickým čtenářům přímo vstupují do hlav a pro ně už není potřeba, aby servery vůbec běžely. Defakto to železo funguje jen pro materializované doposud nepránické jedince v tomto časoprostoru.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Na příští pětiletku hodláme zvýšit dimenzionalitu našeho časoprostoru na 5 a tím obsáhneme více paralelních realit než kdy předtím, když jsme pod Fermi-Diracovou škálou odsávali z časoprostoru budoucnost a předpověděli například smrt Ivety Bartošové týden před tím, než skočila pod vlak. Tak předběhneme i Alžbětu Šorfovou. Díky Heisenbergove relaci neurčitosti vhled do budoucnosti nebyl nikdy tak přesný.

Stroj na pránu (na kuličky prány)

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

PF 2016: Memento mori!

31. 12. 2015 16:16 - Obec - Standa Skandál

Pamatuj na smrt, to je motto Hrbatova Kostelce do nového roku!

Vážení a milí čtenáři,


rok s rokem se sešel, málem na nás podal jeden tunelář RNDr. Sedláček z Blanky trestní oznámení takže jsme si vyzkoušeli jaké to je vypouštět tu a tam zasvěcené informace. Pro všechny nenažrance, politiky, takzvaně úspěšné podnikatele i úředníky nášho státu máme jednu zprávu:

Memento Mori.

Na každého z nás jednou přijde. Jednoho dne nás všechny navštíví Anděl smrti a pak budeme hledět tváří v tvář svým činům. uvidíme svůj zpackanej život plnej přetvářky, lží a ojebávek. Možná taky uvidíme to množství "zkurveně vyvezených demokracií" pomocí humanitárního bombardování do jiných států o který nikdo nestál.

Vážení a milí českotuneláři, vládci všehosvěta, po vašich vilách, medailích, postech, smradlavých autech, milionech na kontě pak neštěkne ani pes.

Přejeme vám tedy všem, abyste došli pochopení o čem to tu pozemské plácání je.

Když ojebáváš, nezapomínej na smrt, příjde když to nečekáš!

PF2016 - Memento mori

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Novou tváří Hrbatova Kostelce 2015 se stal Jaromír Posral

19. 3. 2015 20:41 - Obec - Standa Skandál

Jaromír Posral (nar. 1975), který vyhrál sportovní disciplinu žumpotápění WC Open 2013 se stal novou tváří Kosteleckých.

Ptali jsme se Jaromíra jak se mu podařilo vyhrát soutěž Tvář Hrbatova Kostelce pro rok 2015.

"Víte, už pět let sem se bezúspěšně snažil, ale dělal jsem chybu. Takže jsem se poučil a v těch hovnech a sračkách se pořádně vyválel. No a vidíte - stojím na piedestalu!"

Co Jaromír hodlá s tímto novým statusem a výhrou 1 Kčs a 1000 litrů Pravé Hovnovice udělat?

"No já bych se na to nejradši teda vysral, na tohleto. Dělat ze sebe prase nebo svini v této době, aby člověk prorazil mezi přední hrochy to je opravdu nad moje túžby. Umeju se a vyseru se vám na to tady!"

Jaromírovi děkujeme a blahopřejeme!

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!