HRBATŮV KOSTELEC

Hrbatův Kostelec definitivně přešel na pránu

3. 1. 2016 12:31 - Obec - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - servery deníku i celá redakce přešla na nový rok na pránickou výživu. Servery prostupuje všudypřítomná energetická vibrace, která napájí jejich obvody a vyživuje i celou redakci.

Příprava na přechod našich cloudových řešení na pránu trvala celkem rok a půl. Nakonec se dílo podařilo a již nemusíme odebírat z elektrizační soustavy elektrický proud. Zatopili jsme ČEZu a ČEPSu! Jedeme na pránu.

Novinkou po přechodu na pránu je také přímé napojení do internetu přes vakuum (pod Fermi-Diracovou škálou). Servery Hrbatova Kostelce tak nelze odpojit od internetu, protože se stal defakto všudypřítomným (ubiquitous pozn. redakce).

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Pránické jsou i naše články a myšlenky, takže i pránickým čtenářům přímo vstupují do hlav a pro ně už není potřeba, aby servery vůbec běžely. Defakto to železo funguje jen pro materializované doposud nepránické jedince v tomto časoprostoru.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Na příští pětiletku hodláme zvýšit dimenzionalitu našeho časoprostoru na 5 a tím obsáhneme více paralelních realit než kdy předtím, když jsme pod Fermi-Diracovou škálou odsávali z časoprostoru budoucnost a předpověděli například smrt Ivety Bartošové týden před tím, než skočila pod vlak. Tak předběhneme i Alžbětu Šorfovou. Díky Heisenbergove relaci neurčitosti vhled do budoucnosti nebyl nikdy tak přesný.

Stroj na pránu (na kuličky prány)

R.E.K.L.A.M.A

PF 2016: Memento mori!

31. 12. 2015 16:16 - Obec - Standa Skandál

Pamatuj na smrt, to je motto Hrbatova Kostelce do nového roku!

Vážení a milí čtenáři,


rok s rokem se sešel, málem na nás podal jeden tunelář RNDr. Sedláček z Blanky trestní oznámení takže jsme si vyzkoušeli jaké to je vypouštět tu a tam zasvěcené informace. Pro všechny nenažrance, politiky, takzvaně úspěšné podnikatele i úředníky nášho státu máme jednu zprávu:

Memento Mori.

Na každého z nás jednou přijde. Jednoho dne nás všechny navštíví Anděl smrti a pak budeme hledět tváří v tvář svým činům. uvidíme svůj zpackanej život plnej přetvářky, lží a ojebávek. Možná taky uvidíme to množství "zkurveně vyvezených demokracií" pomocí humanitárního bombardování do jiných států o který nikdo nestál.

Vážení a milí českotuneláři, vládci všehosvěta, po vašich vilách, medailích, postech, smradlavých autech, milionech na kontě pak neštěkne ani pes.

Přejeme vám tedy všem, abyste došli pochopení o čem to tu pozemské plácání je.

Když ojebáváš, nezapomínej na smrt, příjde když to nečekáš!

PF2016 - Memento mori

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Novou tváří Hrbatova Kostelce 2015 se stal Jaromír Posral

19. 3. 2015 20:41 - Obec - Standa Skandál

Jaromír Posral (nar. 1975), který vyhrál sportovní disciplinu žumpotápění WC Open 2013 se stal novou tváří Kosteleckých.

Ptali jsme se Jaromíra jak se mu podařilo vyhrát soutěž Tvář Hrbatova Kostelce pro rok 2015.

"Víte, už pět let sem se bezúspěšně snažil, ale dělal jsem chybu. Takže jsem se poučil a v těch hovnech a sračkách se pořádně vyválel. No a vidíte - stojím na piedestalu!"

Co Jaromír hodlá s tímto novým statusem a výhrou 1 Kčs a 1000 litrů Pravé Hovnovice udělat?

"No já bych se na to nejradši teda vysral, na tohleto. Dělat ze sebe prase nebo svini v této době, aby člověk prorazil mezi přední hrochy to je opravdu nad moje túžby. Umeju se a vyseru se vám na to tady!"

Jaromírovi děkujeme a blahopřejeme!

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.
R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Živě: Záplavy v Hrbatově Kostelci dosáhly biblické potopy světa

3. 8. 2014 21:45 - Obec - Standa Skandál

Přívalové děště v Hrbatově Kostelci dosáhly apokalyptických rozměrů krátce po příchodu falešného Ježíše Krista 2.0. Z nebe totiž již nepršelo, ale na zem dopadaly souvislé bloky vody.

V kostelci napadalo na metr čtvereční průměrně čtyři metry vodního sloupce.
 Doslova jezera o mocnosti až dva metry a ploše fotbalového stadionu padala na Hrbatův Kostelec. Kostelec se tak ocitnul ve zlomku pár minut nejméně čtyři metry pod vodou. Vyplaveno bylo vše až do druhého patra včetně podkroví, protože většině domů pod náporem padajících kaluží až jezer nevydržel krov a rozlomil se. Domy s plochou střechou jsou zase zaraženy o patro níž včetně propadlého stropu.

Třetina obyvatelstva byla ihned usmrcena vodní masou. Těla postupně odplouvají potokem BLESKem, který již léta je jen blátivou stokou. Zastupitelstvo si již mne ruce, že nebude muset řesit hromadné pohřby a Kosteleckým zbude více peněz z Eurofondů.

MUDr. Illona Nemocná právě provádějící odháčkování naštěstí stihla vyplavat světlíkem Léčebny Illony Nemoncné díky nafukovacímu penisu zn. FEMDOM, který jí vynesl ke stropu. Přiutopená je hospitalizovaná ve 3. patře Ústřední Nemocnice Hrbatův Kostelec. Klient přivázaný řetězy k zemi bohužel nepřežil a utopil se v kosteleckém bahně.  

Ti, co zbyli si objednali ihned kursy Církve Snědků Jehounových.

Fatální blokové srážky objasňuje RNDr. et RNDr. Jiří Grygar, CSc., laureát řádu práce: „Díky značnému průtoku oblohou a viskózním silám ve vodě došlo k formaci megakapek překročením účinného průřezu kompaktace“.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.