HRBATŮV KOSTELEC

Hledá se šestý čtenář

10. 5. 2017 - Obec - Alexandr Kosodřev

Průměrná čtenost stránek Hrbatovka Kostelce je v posledních měsících neuvěřitelných 10 čtenářů denně. Když odpočteme přispěvatele (J. Hovínko, A. Kosodřev, S. Skandál), zbývá šest čtenářů. Pět z nich se přiznalo - známe je osobně - ale co ten šestý?

Kdo z vás je oním šestým hledaným čtenářem? Prosíme přiznejte se nebo si vás najdem!

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Čtenář píše

19. 4. 2017 14:02 - Obec - Alexandr Kosodřev

Redakce Hrbatova Kostelce byla osočena, že prý píše hatezine.

Ano, jsme nenávistný magazín. Nesnášíme úplně všechny a jako jediný magazín na internetu nesnášíme také své čtenáře. Ba co víc, naše redakce dlouhodobě pracuje na snižení sledovanosti Hrbatova Kostelce a věru že je to práce těžká! Ty mrchy nám sem pořád lezou!

Dále čtenář píše, že prý Hrbatův Kostelec byl dříve skvělý, avšak teď to není ono. Děkujeme za kompliment. Je vidět, že dotyčný čtenář již zřejmě přestal obtěžovat náš server a jsme tomu rádi.

Vzkaz všem případným budoucím čtenářům: Buď budete aktivní v naší redakci nebo zmizte z našeho webu! Nechceme tu žádné pasivní konzumenty obsahu.

A ty, milý čtenáři/řko, už sem taky nikdy nelez! Je ti to jasný? Rozbijeme ti držku!

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.
R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Hrbatův Kostelec definitivně přešel na pránu

3. 1. 2016 12:31 - Obec - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - servery deníku i celá redakce přešla na nový rok na pránickou výživu. Servery prostupuje všudypřítomná energetická vibrace, která napájí jejich obvody a vyživuje i celou redakci.

Příprava na přechod našich cloudových řešení na pránu trvala celkem rok a půl. Nakonec se dílo podařilo a již nemusíme odebírat z elektrizační soustavy elektrický proud. Zatopili jsme ČEZu a ČEPSu! Jedeme na pránu.

Novinkou po přechodu na pránu je také přímé napojení do internetu přes vakuum (pod Fermi-Diracovou škálou). Servery Hrbatova Kostelce tak nelze odpojit od internetu, protože se stal defakto všudypřítomným (ubiquitous pozn. redakce).

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Pránické jsou i naše články a myšlenky, takže i pránickým čtenářům přímo vstupují do hlav a pro ně už není potřeba, aby servery vůbec běžely. Defakto to železo funguje jen pro materializované doposud nepránické jedince v tomto časoprostoru.

Na příští pětiletku hodláme zvýšit dimenzionalitu našeho časoprostoru na 5 a tím obsáhneme více paralelních realit než kdy předtím, když jsme pod Fermi-Diracovou škálou odsávali z časoprostoru budoucnost a předpověděli například smrt Ivety Bartošové týden před tím, než skočila pod vlak. Tak předběhneme i Alžbětu Šorfovou. Díky Heisenbergove relaci neurčitosti vhled do budoucnosti nebyl nikdy tak přesný.

Stroj na pránu (na kuličky prány)

PF 2016: Memento mori!

31. 12. 2015 16:16 - Obec - Standa Skandál

Pamatuj na smrt, to je motto Hrbatova Kostelce do nového roku!

Vážení a milí čtenáři,


rok s rokem se sešel, málem na nás podal jeden tunelář RNDr. Sedláček z Blanky trestní oznámení takže jsme si vyzkoušeli jaké to je vypouštět tu a tam zasvěcené informace. Pro všechny nenažrance, politiky, takzvaně úspěšné podnikatele i úředníky nášho státu máme jednu zprávu:

Memento Mori.

Na každého z nás jednou přijde. Jednoho dne nás všechny navštíví Anděl smrti a pak budeme hledět tváří v tvář svým činům. uvidíme svůj zpackanej život plnej přetvářky, lží a ojebávek. Možná taky uvidíme to množství "zkurveně vyvezených demokracií" pomocí humanitárního bombardování do jiných států o který nikdo nestál.

Vážení a milí českotuneláři, vládci všehosvěta, po vašich vilách, medailích, postech, smradlavých autech, milionech na kontě pak neštěkne ani pes.

Přejeme vám tedy všem, abyste došli pochopení o čem to tu pozemské plácání je.

Když ojebáváš, nezapomínej na smrt, příjde když to nečekáš!

PF2016 - Memento mori

R.E.K.L.A.M.A