HRBATŮV KOSTELEC

Rodiče mohou získat příspěvek, pokud pošlou děti na pracovní tábor

22. 5. 2014 20:55 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

Až na dva tisíce korun si mohou přijít rodiče, kteří pošlou své ratolesti na dětský pracovní tábor. Podmínkou je, aby byly děti zdravé, dobře snášely vysokou psychickou i fyzickou zátěž a v případě církevních táborů, aby byly pěkné.

„Výchova dětí podobá se práci se stromy,“ upřesňuje MUDr. Klímová z centra AKTIP, vedoucí projektu. "Jak jistě víte, stromy musíte pravidelně prořezávat, aby nesly ovoce. A stejné je to s dětmi. Na našich táborech používáme nejmodernější pediatrické postupy a metodicky vycházíme z upravených příruček Jaroslava Foglara."

... Když se některým kamarádům udělaly otoky z žízně, Rudý Kohout jim vysvětlil, že to se hlásí o slovo bobřík žízně. To přejde, myslete na práci! vyzval chlapce ...
J. Foglar, Hroši od bobří řeky, reediční korektura MUDr. Klímová

Klímová pokračuje: "Děti se na táborech naučí užitečným dovednostem jako je práce se stromy, dobývání rud či základy práce u lisu. Připravují-li rodiče svou ratolest na kariéru ve státním aparátu, výcvik bobříka mlčení je určen právě pro ně.  Bude zakončen Certifikátem totální mlčenlivosti, na nějž poskytujeme doživotní záruku."

"A nebo, mají-li rodiče zájem o církevní kariéru svého potomka, nechť jej umístí do přidruženého tábora Církve snědků Jehounových. Kněží mají pro děti připraveny také nějaké bobříky," uzavírá Klímová.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Buďte sami sebou!

23. 11. 2013 13:09 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

V centru alternativní medicíny AKTIP byly zahájeny nové kurzy. Mohou se jich zúčastnit všichni, kteří stojí o to, stát se sami sebou.

"Myslíte si, že jste sami sebou? To je klam. Ve skutečnosti podléháte bludu a slepě přejímáte myšlenky jiných autorit," říká MUDr. Klímová. "Abyste se stali sami sebou, musíte napřed zahodit vše, co jste se dosud naučili. Začít od úplných základů. V prvním levelu, který je povinný pro všechny, se proto učíme znovu chodit..

Naučte se používat mozek, tak se jmenuje další level a stejnojmenná publikace Dr. Klímové. „Víc vám k tomu neřeknu, protože dokud si tu knihu nepřečtete, stejně byste nic nepochopili,“ říká Dr. Klímová.

Třetí level, úroveň bytí.
Outsourcujte svou osobu. Buďte sami sebou, nebo i lepšími.
Vyberte si z nabídky tarifů  „Jsem“.
Například: Jsem zodpovědný. Jsem spolehlivý. Jsem schopný.

R.E.K.L.A.M.A

Léčebna Nemocné otevírá Zvratkové Lázně Poblinec

22. 11. 2013 15:20 - Zdraví - Standa Skandál

Novou metodu léčby různých závažných onemocnění vynalezla Dr. Illona Nemocná. Jde o speciální koupele v odleželých zvratcích. Jelikož je tato metoda velmi složitá na přípravu, otevírá Dr. Nemocná své tzv zvratkové lázně.

Klienti zvratkových lázní se v podstatě louhují ve vlastních nebo dárcovských stařených zvratcích. Nemocná se svěřuje, že metoda je účinná jak na bolesti zad tak maniakální fóbie z nečistot. Na fóbie je ale prý ještě účinější elixír PIIGS, který je vyváženou směsí zvratků, moči a hoven.

lázně

 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Detox jak ho neznáte!

9. 11. 2013 18:44 - Zdraví - Standa Skandál

Na neděli vás nebudeme zatěžovat zprávami z kterých je vám na nic. V neděli si uděláme detox napoblití. Obrazová příloha postačí.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.