HRBATŮV KOSTELEC

Po osmnácté hodině poosmnácté zemřel Václav Klaus 2D

24. 5. 2014 18:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Další ze série mozkových příhod postihla bývalého prezidenta Václava Klause 2D (386 let). „Tentokrát to nebylo vůbec, ale opravdu vůbec příjemné,“ postěžoval si Klaus 2D ihned po propuštění z vojenské nemocnice, odkud ho za půl pasu odvedla manželka Livie, která ruce od minulého úmrtí již také nemá. „Aspoň že už není levačka,“ ironizuje Klaus 2D.

„Nevím, nevím,“ pokračuje Klaus 2D a kdyby mohl, kroutil by hlavou. "Nevím, nevím, ty eurovolby. Musím se přiznat, že jsem snad vůbec prvně za ta léta velmi váhal, jestli mám jít volit," řekl novinářům. Přesto k volbám šel a nezabránila mu v tom ani včerejší příhoda. "Nikdy nevíte, jestli to nejsou vaše poslední volby. Člověk by si měl umět užít každé chvíle," řekl. Přiznal však, že programy stran nečetl, „už dlouho nemám čím“.

Klaus 2D zásadně nesouhlasí s myšlenkou Evropského parlamentu. „A to jistě nezmění ani další mrtvička,“ žertuje. 

Klause 2D k volbě doprovodila švagrová a vnoučata, poté ho uložili zpět do hrobu, kam patří. „Obvykle vstává až se setměním,“ pošeptala nám jeho švagrová tiše, aby ho nevzbudila.


R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Tělo Ivety Bartošové mělo být v úterý vydáno, ale Bartošová vstala z mrtvých

5. 5. 2014 19:52 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ani týden neuplynul od tragické události a Iveta Bartošová 3D (482 let) vstala z mrtvých. Vypadá doslova jako vypadlá ze škatulky, říkají lidé. Svůj velký návrat na výsluní bere Iveta opravdu vážně a už prý nic nebere. A stihla napsat novou kuchařku. Pár receptů na ochutnávku, ostatně, naleznete na konci článku.

"Mám víc elánu než kdy předtím, chce se mi řvát!" potvrzuje. A kolem ní už to opět vře: nejen díky zbrusu nové kuchařce, ale také proto, že naštvala svého manžela, když prohlásila, že na svůj pohřeb rozhodně nepůjde. Nehodlá se prý účastnit jeho mediálních hodů a dodává: "Ještě teď mě bolí hlava a jsem ráda, že už je to všechno za mnou." 

Iveto jaký je váš recept na zmrtvýchvstání?

Ráno si vezmu dávku geriavitu se ženšenem a řasu chlorellu, vypiju hrnek silné černé kávy bez cukru a slupnu misku müsli s ovocem. Všechno to hned proteče a propadne, ale bezpečně mě to nakopne. Pak rychle pudr a řasy a můžu vyrazit do světa. (zdroj: super.cz). Také se chci omluvit mým fanouškům, že jsem zmrtýchvstání nestihla třetího dne, přecijenom stále ještě nejsem Ježíš Kristus.

Vidím že nemáte paže ani ústa, jak s tím bojujete?

Kde nezabere pravidelný pohyb, přichází na řadu zkrášlovací salon. V jednom takovém si nechávám upravovat problémové partie včetně bříška speciální metodou podtlakové masáže. Taky jsem díky tomu dost zhubla.

Podtlaková masáž problémových partií

Podtlaková masáž problémových partií

blesk.cz: Scvrklá Bartošová prozradila recept na hubnutí!

A co zpívání, nechybí vám?

S umělcem a producentem Davidem Černým chystáme nový muzikál. Bude to postmoderní muzikál o Emě Destinové, v němž se nezpívá. A já tam budu nezpívat hlavní roli té Emy. Chci za ni dostat Grammy. Nebo aspoň slavíka.

Ovšem teď asi právě žijete svou novou kuchařkou. Kde jste pro ni brala inspiraci?

Některé recepty mám ještě po babičce, jinak jsem se nechala inspirovat životem.

 Znovuzrozená zpěvačka momentálně také pokračuje v natáčení zombie post-reality 3D show ze svého života, kterou vysílá TV Pětka a má vyvrcholit 23. prosince neživým koncertem v Lucerně. Bude to vyvrcholení roku, píší bulvární slátky.

A nyní již několik slíbených receptů

Svíčková se zapečenými knoty

5 ks svíček
urnička

Do vyhřáté trouby vložíme urničku se svíčkami a zapékáme. Poté co se vosk rozteče přes knoty, zaprášíme popelem dle chuti.

Rakvičky se šódó

1 ks rakvička
1 ks věneček
150 ml šódó

Do předem rozehřáté trouby vložíme rakvičku s věnečkem a pečeme hodinu na 1500 C. Zalijeme šódó a podáváme. Můžeme jíst horké nebo vlažné jako puding.

Ivetin tataráček

1 ks kráva

Vezmeme maso z krávy a ihned po bourání podáváme zastudena.

Ivetiny rozpíčky

1cm plátek Hery nebo obdobného tuku
popel

Popel rozmícháme s Herou a škvaříme dozlatova. Podáváme s mediální omáčkou.

Hřebíčková polévka

5 ks hřebíčků
rakvička

Na popelavou sobotu vaříme pět hřebíčků společně s rakvičkou. Při kousání pozor na jazýčky!

Další recepty naleznete zde:
http://www.labuznik.cz/recept/tvarohovy-kolac-podle-ivety-bartosove/‎
http://www.ahaonline.cz/clanek/recepty/81067/dusene-kotlety-na-pepri-podle-ivety-bartosove.html

 

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor bulváru, byl bruntálně zavražděn

21. 4. 2014 14:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor nejpokleslejšího bulváru byl bruntálně zavražděn, rozřezán a rozvezen po Praze po 666 kusech.

3D Novotný tak skonal pod ostřím šesti břitev, která se nalezla v deseti kousích masa z jeho těla. Odborníci se přou proč právě 666kusů bylo rozvezeno po Praze na 666míst, jejichž propozice jsou doposavad utajené. Všichni se ale shodují, že Novotný bral úplatky od kde jaké celebrity a tak se nad touto rituální vraždou ani nepozastavují.

Z Novotného zbyly doma jen pahýly plosek a dlaně, v podstatě to samé jako kopyta z dobytka. Můžeme se tak ptát, kde bude Novotný podáván. Pachatelé činu jsou doposavad neznámí a síť rychlého občerstvení lidojedů Jakůza odmítá nařčení.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

Části Novotného, které nezplesnivěly jsou nyní draženy spolu s břitvami v aukci na Nekro.cz - Vaše relikvie celebrit z pohodlí domova(TM)

 

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Zemřel zpěvák Pavel Bobek 3D

20. 11. 2013 21:30 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku přežitých 67 let zemřel dnes již potřetí Pavel Bobek 3D. Umělec působil od 60. let až do současnosti a „za celou  kariéru neudělal snad ani jednu sračku,“ připomíná jeho pěvecká kolegyně, Marie Rottrová. „S Bobkem byla vždycky sranda,“ dodává.

Pohřeb se uskuteční ve Strašnickém krematoriu, kde zazní Bobkův největší hit, "Pojď stoupat jak dým..."

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.