HRBATŮV KOSTELEC

Agrofert kupuje IT firmu AVG a zároveň mění jméno na Agronerd.

26. 11. 2013 08:33 - Finance - Standa Skandál

Agrofert koupí antivirovou firmu AVG, která mu pomůže v boji proti plísním a škůdcům na poli, prozrazuje dosavadní CEO Andrej Babiš. Slibuje si napřesrok zvýšit výnosy z orné půdy o 15,35%

Agrofert je kritizován, že poslední dobou kupuje společnosti, které vůbec nesouvisí s jeho podnikáním.  Opak je ale pravdou vysvětluje Andrej Babiš: "Když chcete prodat low-cost jogurty, salámy, rohlíky, sýry a mléko, musíte dnes již vlastnit média, abyste to těm lidem nějak nacpali. Posledí léta se potýkáme také  s nadměrným zavirováním orné půdy a slibujeme si právě od renomované společnosti AVG, že tento problém vyřeší. AVG nabízí speciální antivirové programy i pro hospodářské využití. Po vsupu na americkou burzu se stali experti na vymýtání mandeliky bramborové, známé jakožto imperialiského brouka rozsévaného během éry Stalina."
 
Po akvizici se stane Agrofert nejen jedničkou v potravinářství, ale teké v IT. Proto se přejmenuje na Agronerd. To, že Agronerd vyvolává představu programátora v holínkách s vidlemi, Andrej již radši nekomentuje.

R.E.K.L.A.M.A

ČEZ koupil Veolia Waters a.s. a Agrofert Holding a.s.

15. 10. 2013 16:11 - Finance - Standa Skandál

PRAHA - Dnes státní společnost ČEZ provedla další dvě akvizice. Po úspěšném šmelení s plynem (ČEZ Gas) a telekomunikacemi (ČEZ Mobil) kupuje ČEZ vodárenskou spoelčnost Veolia Waters a celou skupinu Agrofert Holding a.s. Andreje Babiše.

ČEZ se stane tak jedničkou v dodávkách energií, vody, jídla a telekomunikací i tisku řekl ředitel Beneš. Uvažujeme i o zkoupení rafinerií od PKN Orlen a tak se staneme silnou konkurencí globální korporaci Pap und Deckel dodávající Vše pro Celý život™.

Z kuloárů soudruha Kalouska se proslýchá, že výměnou ředitele ve vedení skupiny ČEZ došlo k úplnému ovládnutí korporace za účelem tzv. recyklace peněz v rámci České Republiky, aby nedocházelo k odlivu kapitálu do zahraničí.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

Beirsdorf AG se soudí s Kosteleckými Mlékárnami n.p.

21. 6. 2013 11:52 - Finance - Standa Skandál

Beirsdorf AG vlastník ochr.známky NIVEA®  podal další žalobu na Kostelecké Mlékárny za matení spotřebitele sýrem NIVA®.

CEO Beirsdorf AG, Gustav Schloss komentuje žalobu takto: Kostelecké mlékárny zašly moc daleko když přebytky zplesnivělého sýra, který už nikdo nechtěl začli řešit tak, že je doporučují k aplikaci pleťových masek podobně jako to dělají s prošlými jogurty. Všichni ale vědí, že jedině  NIVEA® Soft pro ještě hebčí pleť™ je to pravé pro naše ženy!

Naše skupina proto podala žalobu za zneužití podobnosti obchodní registrované značky.

Kostelecké Mlékárny se zatím k věci nevyjadřují, prosákla ale informace, že právě mlékárna dodává Beirsdorf AG syrovátku do již zmiňovaného krému.

Odborníci na spórovitou a virální reklamu se přou zda nejde o další dobře uzrálý krok ze stran obou korporací k ještě většímu zviditelnění.

Pap und Deckel bude nabízet službu Církev na klíč®

16. 5. 2013 19:42 - Finance - Standa Skandál

Pap und Deckel se neomezuje jen na humanitu, ale s církví Snědků Jehounových zakládají Duchovno a.s.®, která bude zajišťovat služby pro budování církví na klíč. Apoštolové církve nyní zajišťují poradenskou činnost v oblasti budování finanční i technické infrastruktury Církve na klíč®

Ptáme se CEO Adolfa Zittlera Pap und Deckel:

Proč právě duchovno?
"Víte, Pap und Deckel je globální korporace s kterou se rodíte, žijete a umíráte. Dnes pokrýváme defakto veškerou výrobu a služby. Duchovní služby zatím ale nebyly zpracovány korporátním způsobem, který zajistí dostatečný start-up kapitál.  Poptávka po duchovnu roste  a Pap und Deckel se stane generálním dodavatelem od zakázkových svatostánků přes krucifiy, knihy, až po svíčky. Vyrobíme cokoliv. Chceme vybudovat globální infrastrukturu pro jakoukoliv církev." Náš produkt nabízí lidem budování církví na klíč. Finacujeme rozjezd pro Duchovno®.

Jaká je budoucnost duchovního světa?
"Pap und Deckel kupuje postupně duchovní práva a přeprodává je církvím. Například výběrem poplatků za Katolicismus® vyděláme ročně asi miliardu dolarů. Nové směry jako je Reiki® nebo Staroegypstká cesta® zaznamenaly růst prodeje práv o neuvěřitelných 250% za rok!" Čekáme, že duchovní služby zaznamenají v další dekádě nebývalý růst tržeb a překonají dynamicky se rozvíjející obchod s hovny.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.


Nepletou si zákazníci dva vaše produkty Duchovno® a DucHovno® ?
"Občas asi ano, radši jsme vydali 560 stránkový seznam našich registrovaných značek. Navíc Pap und Deckel bude nabízet i kursy religionistického stylu: jak mluvit, jak psát, jak se oblékat, jak vypadat a jak se tvářit. Nechceme žádný amatérismus."