HRBATŮV KOSTELEC

Nanopohádka

25. 5. 2013 22:48 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Bylo jednou jedno nanokrálovství. (nanozačátek)(nanozápletka)Princ políbil nanoropuchua z ní se stala nanoprincezna.Pravda, nebyla moc vysoká,spíše takový skrček.Takže víc než o styku,dá se hovořit  onanoonanii.

Bylo jednou jedno nanokrálovství. (nanozačátek)

(nanozápletka)

Princ políbil nanoropuchu
a z ní se stala nanoprincezna.

Pravda, nebyla moc vysoká,
spíše takový skrček.

Takže víc než o pohlavním styku,
dá se hovořit o
nanoonanii.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Přejedený kóan o oživování nábytku

18. 5. 2013 14:53 - Kultura - Standa Skandál

Zbaviti se nepotřebného haraburdí, abychom se mohli oprostit nábytku...

Přejedený koan o oživování nábytku

Zbaviti se nepotřebného haraburdí, abychom se mohli oprostit nábytku jenž obestavoval hory onoho bordelu a zakrýval naši podstatu křečka nepotřebného šrotu, který se nerad kouká na hory nakřečkovaného, zřejmě tušíc, že něco není v pořádku a tak pořádek dělá obestavovaním bordelu takzvanou maskovizací či maskováním lakovaným či dýhovaným. Stejně obestavuje svoje kypré zadky a břicha hedvábnou volnou látkou s krásným vzorem, protože na jeho zabordelné tělo zanešené tukem se nedá koukat tak jako na onen bordel skytý v nábytku. Tanec s půstem musí nutně osobu pústující i bystrou přivést k myšlenkám zanešenosti bytu a uvede ho do možná mnohaletého systémového půstování nábytku, až tento vyhládlý nábytek předtím plný a tučný se postí tak dlouho až v něm nic nezbude. Je také nábytek shledán nepotřebným a vyhozen či spálen na ohništi. Spálen stejně jako tuk kyprých zadků při běhu. Mrtvý Nábytek obsahující jen šrot je nahrazen krásnou květinou, která sama dbá o čistotu a tak spolubydlícího každodenně upozorňuje svou skromností na potřebné a nepotřebné.

Howgh

R.E.K.L.A.M.A

Národní Galerie hostí novou výstavu

14. 5. 2013 16:56 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Tak se jmenuje výstava, která probíhá v Národní galerii. Postmodernisticky kritizuje sebe samu. „Je to kvantově-postmoderní výstava,“ upřeňuje Hugo DeMenti, který nápad vymyslel. „Následek předchází příčinu, některé obrazy už jsou prodány, ačkoli ještě nebyly namalovány,“ dodává DeMenti.

Největší množství kritiky však nesklidily DeMentiho obrazy, nýbrž kolekce „24 ročních dob“ od Davida Černého, kterou autor ještě ani nezamýšli vytvořit. Černý si ovšem odmítl převzít cenu Jana Procházky, protože prý nemá žádnou cenu. „Černý nepochopil, že Jan Procházka se teprve stane slavným, ačkoli zatím nic nenamaloval, a ani se nenarodil,“ říká DeMenti. S ním souhlasí i kritici, kteří ještě nesouhlasí: "Černý ne úplně pochopil kvantovou postmodernu, stále ulpívá v pouhé postmoderně a zaostává za kvantovým uměleckým směrem."

Velký ohlas v médiích vzbudila také plastika s názvem Karel Good. Podle kritiky je velmi dobrá, „very good,“ říkají kritici. Tato plastika, nejen že zatím neexistuje, ale ani se neví, který autor ji vytvoří. Vzhledem k názvu se přihlásil Karel Gott. „Rád bych zkusil sochařství, protože ty moje mazaniny už mě nebaví,“ řekl nám soukromě.

redakce také doporučuje:

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

V Hrbatově Kostelci proběhne výstava mrtvých těl

3. 5. 2013 15:03 - Kultura - Standa Skandál

Druhý ročník výstavy mrtvých těl v různém stadiu rozkladu bude možné spatřit v Hrbatově Kostelci na náměstí Karoliny Sešlé. Výstava je rozšířena o další nekonzervativní i nekonzervované exponáty!

Mrtvá těla budou moci návštěvníci opět shlédnout na vlastní oči, nos i ruce a to od 13. května do konce června.  Z klasických úspěšných exponátů jako Den poté, Pitr v lihu, Těsno je mi v sudu, Tři roky na dně Orlíka i nebožtíka zalyká, Nohy naší Dory, Tutanchamon: posezení v soli a Nekrofilova drahá budou k vidění další a další kreativní kusy: V prach jsi a v prach se obrátíš, Dobrák od kosti, Roláda: plot nejen na zahradu, Do roka a do dne, Rodinka psychopata Tuhého (paralelního vraha vraždícího granáty) a zbrusu nová technologie zpracování pozůstalých (tzv. kapání do flaštičky):  DědaMAGGI® a BabiMAGGI® při níž se používá již odstavená hydrolytická linka z Běhavkových závodů n.p. na výrobu sojové omáčky. Nebožtíci se při tomto procesu nejprve rozemelou na kaši a poté rozpustí (hydrolyzují) kyselinou chlorovodíkovou nebo sírovou na aminokyseliny stejně jako při výrobě dochucovadel. Velkou kontroverzi vzbudil exponát Per partes, který je doslova rozházen mezi návštěvníky.


Jelikož výstava minulý rok měla problémy s omdléváním návštěvníků, koná se nyní na čerstvém vzduchu a při zatažené obloze. Vedra masitým nebožtíkům tuze nesvědčí.

Přejeme příjemnou zábavu! Pytlíky a kbelíky vlastní!

Soutež: Kdo nablije nejvíc, vyhraje karton hřbitovních svíček!

Aktualizace: Na skladě se objevili dva měsíční utopenci a jedna trvanlivá spálenina z trafostanice (dle dodacího listu je na uhel). Nabídka bude pestrá.

R.E.K.L.A.M.A