HRBATŮV KOSTELEC

Illona Nemocná Óm nadsamice nabízí odháčkování mužům ve věku 18 až 35 let

31. 7. 2014 17:18 - Zdraví - Standa Skandál

Zbavte se háčků či bodlinek svých starých partnerek, které na vás ulpěly! To vše snadno a rychle  v tantrických kursech Illony Nemocné! To vše ve spolupráci s Guru Járou Óm nadsamcem.

Illona Nemocná dosáhla zasvěcení tajné tantrické zasvěcovací techniky, která má očistný charakter od negativních energií ze sexuálního spojení s předcházejícími partnerkami daného muže. Zahrnuje jak niternou složku (vizualizace, řízené holotropní dýchání), tak fyzickou část (penetraci do Nemocné).  „Když se muž vyspí s ženou, vznikne mezi nimi energetické pouto - háček nebo bodlinka a ten je spojuje celý život.“ tvrdí Nemocná.
 
Dr. Nemocná mužům aktem jejich ejakulace odejme negativní energie z jejich disharmonických vztahů a uvede je do harmonické rovnováhy. Nemocná preferuje metodnu Doc. Koníčka, tzv. na koníčka.


Illona Nemocná jako dítě třikrát prožila klinickou smrt (3NDE), také zažívala samovolně přicházející hluboké mystické stavy - samádhí, astrální vidění až po zlaté houno viděti. V létě 1989 emigrovala přes hory z Hrbatova Kostelce na Sicílii, aby se pak osvícená vrátila zpět do vlasti. Několik let žila i v Římě, kde začala její poradenská praxe. Studium ve městě u mnichů kombinovala s pobytem v přírodě. Zde se také intenzivně věnovala  mysticko-meditačním cvičením. V roce 1991 na italské poustevně u Arca „nečekaně“ dosáhla Nirvány, kdy pozřela semeno jaguára načež prozřela a po komplikované cestě po souši přes hory a doly do Egypta údajně dosáhla po noci nelegálně strávené v jedné ze tří hlavních egyptských pyramid staroegyptské zasvěcení. Několik měsíců po zasvěcení v Egyptě měla také dosáhnout Mahámudry - nirvány tantrické cesty. Následně byla donucena svými mistry, aby začala předávat své znalosti a dovednosti lidem. „Založ léčebné středisko Illony Nemocné“, pravil Nemocné duch svatý.
   
Nemocná se také pod vedení guru Járy Dobeše a Davida Černého věnuje Photoshop-mazanicím-kolážím, které prodává pod názvem Astrolocus®. Největší zájem vzdbudili koláže Orál, Anál a Kálí ve vagině.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Nemocná na koníčkaSeriál: Vaření v extrémních podmínkách

31. 5. 2014 00:25 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Vítejte u prvního dílu našeho seriálu o vaření. Dnes si povíme o tom, jak uvařit v extrémních podmínkách hotelového pokoje.

Čtyřhvězdičkový hotel znamená zvláště extrémní podmínky: káva 5 Euro, pivo 6 Euro, chipsy 5 Euro. Jsme Češi spořiví a tohle raději přenecháme Holanďanům. Náš šéfkuchař, Zdeněk Poblrajch si vybral jednoduché jídlo, které zvládne každý Čech v téměř každém hotelovém pokoji: špagety na čínský způsob Yen-Tac. (Nebo spíše jídlo si vybralo jeho - více o tom dále.)

Důležité je, aby byl pokoj vybaven základním kuchyňským náčiním, kupříkladu varnou konvicí. V nejextrémnějších podmínkách se na pokoji může nacházet místo ní kávovar, což situaci znesnadní. Pak záleží na kávovaru - možná půjde přizpůsobit, možná ne - v nejvyšší krizi je možno použít horkou vodu ze sprchy (ale pozor na legionely!)

Co budeme k vaření potřebovat? V našem případě nám postačilo jedno poloprázdné balení špaget. Jak říká Zdeněk Poblrajch, člověk nikdy neví - jedná se o postmoderní vaření, kde oproti klasickému vaření výsledek neovlivňuje kuchař, nýbrž kuchař je pouze nástrojem surovin, které jsou v danou chvíli k dispozici, tedy špaget.

Postup:

1. Do varné konvice nalejeme vodu. Nebojíme se přesáhnout horní maximální rysku.
2. Svazek špaget rozlomíme vejpůl a ponoříme jej do vody. Konvici zapneme a počkáme, až se bude voda vařit.
3. Poté konvici vypneme, přiklopíme a necháme pět minut stát.  Špagety začnou měknout.
4. Konvici znovu zapneme a těsně před tím, než se voda začne vařit, opět konvici vypneme. 
5. Po dalších pěti minutách vodu slijeme. A pozor! Toto je důležitý okamžik! Kdo chce, může vodu slít do hrnečku a vyrobit chutnou polévku. (o Polévce na somálský způsob si povíme v některém z příštích dílů)

Vzhledem k tomu, že žádné další suroviny nejsou (občas se na pokoji sice vyskytuje cukr, ale nikoli sůl), špagety Yen-Tac podáváme jen tak. Můžeme zapíjet vodou.

Vaření v hotelovém pokoji

Vaření v hotelovém pokoji

Zdeněk Poblrajch na závěr radí: když budete chvíli lovit v batohu, možná najdete i jablko.

P.S. Příště nezapomeňte vzít u snídaně jogurt.

 

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Světem hýbe nový trend: mrtvá strava místo živé stravy, svět dobývá morsitariánství (mor vitariánství)

26. 5. 2014 18:26 - Zdraví - Standa Skandál

Podle dávných východních principů harmonické rovnováhy Jin a Jang, i strava musí harmonizovat. Živá a mrtvá strava tak dobývá svět. Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

Po vlně živé stravy (vitariánství), tedy pojídání živných rostlin a zvířat přichází staronový směr: pojídání mrtvého jídla.

"Mrtvá strava je zvláště vhodná pro vzdušná znamení, optimistické a příliš živé lidi, kteří musí hledat půdu pod nohama a připoutat se více k zemi. Pojídání zdechlin zvířat živé lidi usadí, zvláště na pak mísu nebo nemocniční lůžko a o to tu jde. Právě rozkládající se mrtvola je plná uzemňujících energií, kdy přechází v úrodnou zeminu." vysvětluje MUDr. Illona Nemocná.

Nemocná také nasazuje na notorické optimisty anaerobik v kombinaci s mrtvou stravou.

"Nemůžeme strpět v naší spoečnosti příliš velké optimisty!" říká Illona Nemocná.

Mrtvou stravu lze nalézt například v lese, jde převážně o uhynulou zvěř jako je vysoká a divoká prasata. Znalci si pochutnají i na mrtvém hovniválovi. Sanatorium Nemocné ale počítá s rostoucím zájmem uzavřít kontrakt na dodávky konfiskátů s kafilérií z Českých Budějovic.

Pravými morsitariánem je sup Nelson Mandela - mrchožravý.

Sup mrchožravý - morsitarián

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

Rodiče mohou získat příspěvek, pokud pošlou děti na pracovní tábor

22. 5. 2014 20:55 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

Až na dva tisíce korun si mohou přijít rodiče, kteří pošlou své ratolesti na dětský pracovní tábor. Podmínkou je, aby byly děti zdravé, dobře snášely vysokou psychickou i fyzickou zátěž a v případě církevních táborů, aby byly pěkné.

„Výchova dětí podobá se práci se stromy,“ upřesňuje MUDr. Klímová z centra AKTIP, vedoucí projektu. "Jak jistě víte, stromy musíte pravidelně prořezávat, aby nesly ovoce. A stejné je to s dětmi. Na našich táborech používáme nejmodernější pediatrické postupy a metodicky vycházíme z upravených příruček Jaroslava Foglara."

... Když se některým kamarádům udělaly otoky z žízně, Rudý Kohout jim vysvětlil, že to se hlásí o slovo bobřík žízně. To přejde, myslete na práci! vyzval chlapce ...
J. Foglar, Hroši od bobří řeky, reediční korektura MUDr. Klímová

Klímová pokračuje: "Děti se na táborech naučí užitečným dovednostem jako je práce se stromy, dobývání rud či základy práce u lisu. Připravují-li rodiče svou ratolest na kariéru ve státním aparátu, výcvik bobříka mlčení je určen právě pro ně.  Bude zakončen Certifikátem totální mlčenlivosti, na nějž poskytujeme doživotní záruku."

"A nebo, mají-li rodiče zájem o církevní kariéru svého potomka, nechť jej umístí do přidruženého tábora Církve snědků Jehounových. Kněží mají pro děti připraveny také nějaké bobříky," uzavírá Klímová.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!