HRBATŮV KOSTELEC

Šestý čtenář se našel!

16. 6. 2017 16:06 - Obec - Salmonela Lisá

Šestý čtenář Sernato Strupnapič se po strašně dlouhé době a důrazném výslechu přiznal, že byl tím posledním a čtenářem Hrbatova Kostelce.

Sešel se s ním osobně starosta Julius a osobně mu se slzami v oku a ječným zrnem políbil prdel.

"Je to takový tradiční zvyk u nás na úřadě, že kdo přijde, tomu políbíme prdel a nebo on nám. Vycházíme si vstříc aniž bychom k tomu potřebovali uplatňovat brachyální násilí či sanitární keramiku. Teď to vyšlo s krásným kulatým výročím šestého čtenáře, který je nám naprosto ukradený. Za barákem továrna jak hovado, sousedce vyrostla druhá brada a třetí hlava, tak proč si jen tak při pochybném a pro nás absolutně bezvýznamném výročí nezapolíbit co se zamane.

Vyzývám tímto širokou veřejnost. Líbejte si prdel o sto šest a buďte blond."

Hledá se šestý čtenář

10. 5. 2017 - Obec - Alexandr Kosodřev

Průměrná čtenost stránek Hrbatovka Kostelce je v posledních měsících neuvěřitelných 10 čtenářů denně. Když odpočteme přispěvatele (J. Hovínko, A. Kosodřev, S. Skandál), zbývá šest čtenářů. Pět z nich se přiznalo - známe je osobně - ale co ten šestý?

Kdo z vás je oním šestým hledaným čtenářem? Prosíme přiznejte se nebo si vás najdem!

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.

Čtenář píše

19. 4. 2017 14:02 - Obec - Alexandr Kosodřev

Redakce Hrbatova Kostelce byla osočena, že prý píše hatezine.

Ano, jsme nenávistný magazín. Nesnášíme úplně všechny a jako jediný magazín na internetu nesnášíme také své čtenáře. Ba co víc, naše redakce dlouhodobě pracuje na snižení sledovanosti Hrbatova Kostelce a věru že je to práce těžká! Ty mrchy nám sem pořád lezou!

Dále čtenář píše, že prý Hrbatův Kostelec byl dříve skvělý, avšak teď to není ono. Děkujeme za kompliment. Je vidět, že dotyčný čtenář již zřejmě přestal obtěžovat náš server a jsme tomu rádi.

Vzkaz všem případným budoucím čtenářům: Buď budete aktivní v naší redakci nebo zmizte z našeho webu! Nechceme tu žádné pasivní konzumenty obsahu.

A ty, milý čtenáři/řko, už sem taky nikdy nelez! Je ti to jasný? Rozbijeme ti držku!

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Hrbatův Kostelec definitivně přešel na pránu

3. 1. 2016 12:31 - Obec - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec - servery deníku i celá redakce přešla na nový rok na pránickou výživu. Servery prostupuje všudypřítomná energetická vibrace, která napájí jejich obvody a vyživuje i celou redakci.

Příprava na přechod našich cloudových řešení na pránu trvala celkem rok a půl. Nakonec se dílo podařilo a již nemusíme odebírat z elektrizační soustavy elektrický proud. Zatopili jsme ČEZu a ČEPSu! Jedeme na pránu.

Novinkou po přechodu na pránu je také přímé napojení do internetu přes vakuum (pod Fermi-Diracovou škálou). Servery Hrbatova Kostelce tak nelze odpojit od internetu, protože se stal defakto všudypřítomným (ubiquitous pozn. redakce).

R.E.K.L.A.M.A

Pránické jsou i naše články a myšlenky, takže i pránickým čtenářům přímo vstupují do hlav a pro ně už není potřeba, aby servery vůbec běžely. Defakto to železo funguje jen pro materializované doposud nepránické jedince v tomto časoprostoru.

R.E.K.L.A.M.A

Na příští pětiletku hodláme zvýšit dimenzionalitu našeho časoprostoru na 5 a tím obsáhneme více paralelních realit než kdy předtím, když jsme pod Fermi-Diracovou škálou odsávali z časoprostoru budoucnost a předpověděli například smrt Ivety Bartošové týden před tím, než skočila pod vlak. Tak předběhneme i Alžbětu Šorfovou. Díky Heisenbergove relaci neurčitosti vhled do budoucnosti nebyl nikdy tak přesný.

Stroj na pránu (na kuličky prány)

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.