HRBATŮV KOSTELEC

Osud brněnské Velké ceny bude jasný do konce března

29. 1. 2015 20:41 - Sport - Alexandr Kosodřev

Zda se letos v Brně bude konat Velká cena České republiky ve skoku do rozpáleného oleje, bude jasné do konce března. S odvoláním na úterní schůzku s promotérem akce to ve čtvrtek sdělil jihomoravský hejtman Michal Hašek. 

Závisí to na tom, zda kraj včas dostane dostatečné množství řepkového oleje, jehož použití schválila na začátku ledna vláda. Podle ministra zemědělství se navíc jedná o nejrozumnější využití tohoto produktu. Kraj olej zatím nemá a čeká, až jej vláda dodá skrze externího dodavatele, s nímž však dosud nemá sepsánu řádnou smlouvu.

Přitom minulý rok byl velmi úspěšný. Češi vytvořili světový rekord v hromadném skoku do rozpáleného oleje, „jen to zasyčelo,“ řekla divačka z Brna.

Čas je do konce března. Pokud se do té doby všechny zúčastněné strany nedohodnou a olej dodán nebude, závod bude muset být zrušen.

Pořadatelé proto zvažují alternativní disciplínu, která by nebyla závislá na dodávce oleje: skoku do kyseliny solné a s celým sudem potom do přehrady. Tato disciplína by se mohla konat v areálu Novomlýnské nádrže. Družstvo Kopáč z Orlíku, které dlouhodobě drží titul mistrů ČR, se do soutěže již předběžně přihlásilo.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

I přes úmrtí chce medaili

24. 7. 2013 23:10 - Sport - Standa Skandál

Měla velké zdravotní problémy, ale plavkyně Petra Chrochtová si z toho velkou hlavu nedělá, tedy nedělala. Říká in memoriam "jsem připravená, velmi spokojená, sezona jde zatím skvěle."

 Hodně lidí i ona sama čeká, že přiveze medaili. Podstoupila Petra Chrochtová operace obou ramen, léčbu rakoviny jater, sleziny, i hlavy a v poslední době ji ničí zánět úponu a nerv v lokti, do toho se jí zkracují šlachy na prstech a v posledních týdnech ji trápili křeče.

Na křeče včera křečovitě zemřela. Přesto je slyšet její hlas ze záhrobí o medailí, tvrdí věštec Všudypřítomná.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

WC Open 2013

27. 6. 2013 21:35 - Sport - Alexandr Kosodřev

Tělovýchovná jednota Smradoprdky pořádá další ročník WC Open. Letos se bude soutěžit v těchto disciplínách: bascatbalu, české hňácané, flusbalu, pisbalu, krasosraní, rychlosraní a nově též v akrobatickém sraní na kruzích a bradlech. Divácky oblíbená disciplina žumpotápění se letos z technických důvodů neuskuteční, hlavní sportoviště bylo vyčerpáno. Jako omluvu dostane každý divák zdarma poblévku a kataráček.

Nuže, popřejme soutěžícím hodně zdaru a pozvedněme číši zámeckého fekálního na slavnostní příblitek!

Sponzorem akce je hotel Incontinental.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Hugo DeMenti se zůčastní samohybného uměleckého závodu Tur de Bilé

21. 6. 2013 10:53 - Sport - Standa Skandál

Tradiční závod umělců na samohybech Tur de Bilé který se koná 1. července projíždí Bílínou, kde si  umělci navzájem předvedou svá umělecká díla v pohybu. Jde o pěknou malou českou verzi Tour de France.

Tur de Bílé nabídne divákům nevídanou a neviděnou podívanou na samohyby, které divák doposavat ani nespatřil natož aby o nich snil.

Žhavou představenou novinkou Tur de Bílé je právě samohyb Traumaplán jehož známá produkční verze s pěti koly a 2,5 válci, který dosáhl neuvěřitelnou spotřebu 1,234 traumačlověka na 100km, bude k vidění!
(Pozn. redkace traumačlověk je již běžně užívaný ekvivalent způsobených traumat lidem při těžbě ropy. Jde o valuaci ekonomických externalit.)


Mimo jiné uvidíme helikoptéru poháněnou koninou namísto americké novinky helikoptáry poháněné člověkem.

 

R.E.K.L.A.M.A