HRBATŮV KOSTELEC

Světem hýbe nový trend: mrtvá strava místo živé stravy, svět dobývá morsitariánství (mor vitariánství)

26. 5. 2014 18:26 - Zdraví - Standa Skandál

Podle dávných východních principů harmonické rovnováhy Jin a Jang, i strava musí harmonizovat. Živá a mrtvá strava tak dobývá svět. Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

Po vlně živé stravy (vitariánství), tedy pojídání živných rostlin a zvířat přichází staronový směr: pojídání mrtvého jídla.

"Mrtvá strava je zvláště vhodná pro vzdušná znamení, optimistické a příliš živé lidi, kteří musí hledat půdu pod nohama a připoutat se více k zemi. Pojídání zdechlin zvířat živé lidi usadí, zvláště na pak mísu nebo nemocniční lůžko a o to tu jde. Právě rozkládající se mrtvola je plná uzemňujících energií, kdy přechází v úrodnou zeminu." vysvětluje MUDr. Illona Nemocná.

Nemocná také nasazuje na notorické optimisty anaerobik v kombinaci s mrtvou stravou.

"Nemůžeme strpět v naší spoečnosti příliš velké optimisty!" říká Illona Nemocná.

Mrtvou stravu lze nalézt například v lese, jde převážně o uhynulou zvěř jako je vysoká a divoká prasata. Znalci si pochutnají i na mrtvém hovniválovi. Sanatorium Nemocné ale počítá s rostoucím zájmem uzavřít kontrakt na dodávky konfiskátů s kafilérií z Českých Budějovic.

Pravými morsitariánem je sup Nelson Mandela - mrchožravý.

Sup mrchožravý - morsitarián

Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Rodiče mohou získat příspěvek, pokud pošlou děti na pracovní tábor

22. 5. 2014 20:55 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

Až na dva tisíce korun si mohou přijít rodiče, kteří pošlou své ratolesti na dětský pracovní tábor. Podmínkou je, aby byly děti zdravé, dobře snášely vysokou psychickou i fyzickou zátěž a v případě církevních táborů, aby byly pěkné.

„Výchova dětí podobá se práci se stromy,“ upřesňuje MUDr. Klímová z centra AKTIP, vedoucí projektu. "Jak jistě víte, stromy musíte pravidelně prořezávat, aby nesly ovoce. A stejné je to s dětmi. Na našich táborech používáme nejmodernější pediatrické postupy a metodicky vycházíme z upravených příruček Jaroslava Foglara."

... Když se některým kamarádům udělaly otoky z žízně, Rudý Kohout jim vysvětlil, že to se hlásí o slovo bobřík žízně. To přejde, myslete na práci! vyzval chlapce ...
J. Foglar, Hroši od bobří řeky, reediční korektura MUDr. Klímová

Klímová pokračuje: "Děti se na táborech naučí užitečným dovednostem jako je práce se stromy, dobývání rud či základy práce u lisu. Připravují-li rodiče svou ratolest na kariéru ve státním aparátu, výcvik bobříka mlčení je určen právě pro ně.  Bude zakončen Certifikátem totální mlčenlivosti, na nějž poskytujeme doživotní záruku."

"A nebo, mají-li rodiče zájem o církevní kariéru svého potomka, nechť jej umístí do přidruženého tábora Církve snědků Jehounových. Kněží mají pro děti připraveny také nějaké bobříky," uzavírá Klímová.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Buďte sami sebou!

23. 11. 2013 13:09 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

V centru alternativní medicíny AKTIP byly zahájeny nové kurzy. Mohou se jich zúčastnit všichni, kteří stojí o to, stát se sami sebou.

"Myslíte si, že jste sami sebou? To je klam. Ve skutečnosti podléháte bludu a slepě přejímáte myšlenky jiných autorit," říká MUDr. Klímová. "Abyste se stali sami sebou, musíte napřed zahodit vše, co jste se dosud naučili. Začít od úplných základů. V prvním levelu, který je povinný pro všechny, se proto učíme znovu chodit..

Naučte se používat mozek, tak se jmenuje další level a stejnojmenná publikace Dr. Klímové. „Víc vám k tomu neřeknu, protože dokud si tu knihu nepřečtete, stejně byste nic nepochopili,“ říká Dr. Klímová.

Třetí level, úroveň bytí.
Outsourcujte svou osobu. Buďte sami sebou, nebo i lepšími.
Vyberte si z nabídky tarifů  „Jsem“.
Například: Jsem zodpovědný. Jsem spolehlivý. Jsem schopný.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Léčebna Nemocné otevírá Zvratkové Lázně Poblinec

22. 11. 2013 15:20 - Zdraví - Standa Skandál

Novou metodu léčby různých závažných onemocnění vynalezla Dr. Illona Nemocná. Jde o speciální koupele v odleželých zvratcích. Jelikož je tato metoda velmi složitá na přípravu, otevírá Dr. Nemocná své tzv zvratkové lázně.

Klienti zvratkových lázní se v podstatě louhují ve vlastních nebo dárcovských stařených zvratcích. Nemocná se svěřuje, že metoda je účinná jak na bolesti zad tak maniakální fóbie z nečistot. Na fóbie je ale prý ještě účinější elixír PIIGS, který je vyváženou směsí zvratků, moči a hoven.

lázně

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!