HRBATŮV KOSTELEC

Po devatenácté hodině podevatenácté zemřel Václav Klaus

27. 6. 2014 10:35 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Včera po devatenácté hodině opět zemřel Václav Klaus (386 let). „Byla to jen menší mrtvička, takové zaškobrtnutí, nestojí ani za řeč,“ prohlásil Klaus hned co ho propustili z nemocnice. Jak se však ukázalo, při onom zaškobrtnutí také ztratil kus nohy, ekonomické schopnosti a soudnost.

„A zase mi špatně přišili hlavu,“ stěžoval si vzápětí. "Nevím co je na tom tak složitého? Za živa jsem dělal horší věci," pokračoval. "Už nevěřím ani odborníkům. Víte, poprvé je to trochu šok, ale podevatenácté už v tom umíte chodit i když nemáte nohu."

O tom, že smrt není nikterak zlá, čtenáře přesvědčila Iveta Bartošová, která nedávno posmrtně vydala nový hit. „Mám novou energii, snad mi vydrží do příští sebevraždy,“ říká. Teď ji prý ale neplánuje, "fanoušci na mě čekají, těším se jak malá holka! A jsem spontánní!„ Na otázku, co vám po smrti nejvíce schází, odpověděla: “Asi ta nová kuchyň."

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A

Po osmnácté hodině poosmnácté zemřel Václav Klaus 2D

24. 5. 2014 18:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Další ze série mozkových příhod postihla bývalého prezidenta Václava Klause 2D (386 let). „Tentokrát to nebylo vůbec, ale opravdu vůbec příjemné,“ postěžoval si Klaus 2D ihned po propuštění z vojenské nemocnice, odkud ho za půl pasu odvedla manželka Livie, která ruce od minulého úmrtí již také nemá. „Aspoň že už není levačka,“ ironizuje Klaus 2D.

„Nevím, nevím,“ pokračuje Klaus 2D a kdyby mohl, kroutil by hlavou. "Nevím, nevím, ty eurovolby. Musím se přiznat, že jsem snad vůbec prvně za ta léta velmi váhal, jestli mám jít volit," řekl novinářům. Přesto k volbám šel a nezabránila mu v tom ani včerejší příhoda. "Nikdy nevíte, jestli to nejsou vaše poslední volby. Člověk by si měl umět užít každé chvíle," řekl. Přiznal však, že programy stran nečetl, „už dlouho nemám čím“.

Klaus 2D zásadně nesouhlasí s myšlenkou Evropského parlamentu. „A to jistě nezmění ani další mrtvička,“ žertuje. 

Klause 2D k volbě doprovodila švagrová a vnoučata, poté ho uložili zpět do hrobu, kam patří. „Obvykle vstává až se setměním,“ pošeptala nám jeho švagrová tiše, aby ho nevzbudila.


R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Tělo Ivety Bartošové mělo být v úterý vydáno, ale Bartošová vstala z mrtvých

5. 5. 2014 19:52 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ani týden neuplynul od tragické události a Iveta Bartošová 3D (482 let) vstala z mrtvých. Vypadá doslova jako vypadlá ze škatulky, říkají lidé. Svůj velký návrat na výsluní bere Iveta opravdu vážně a už prý nic nebere. A stihla napsat novou kuchařku. Pár receptů na ochutnávku, ostatně, naleznete na konci článku.

"Mám víc elánu než kdy předtím, chce se mi řvát!" potvrzuje. A kolem ní už to opět vře: nejen díky zbrusu nové kuchařce, ale také proto, že naštvala svého manžela, když prohlásila, že na svůj pohřeb rozhodně nepůjde. Nehodlá se prý účastnit jeho mediálních hodů a dodává: "Ještě teď mě bolí hlava a jsem ráda, že už je to všechno za mnou." 

Iveto jaký je váš recept na zmrtvýchvstání?

Ráno si vezmu dávku geriavitu se ženšenem a řasu chlorellu, vypiju hrnek silné černé kávy bez cukru a slupnu misku müsli s ovocem. Všechno to hned proteče a propadne, ale bezpečně mě to nakopne. Pak rychle pudr a řasy a můžu vyrazit do světa. (zdroj: super.cz). Také se chci omluvit mým fanouškům, že jsem zmrtýchvstání nestihla třetího dne, přecijenom stále ještě nejsem Ježíš Kristus.

Vidím že nemáte paže ani ústa, jak s tím bojujete?

Kde nezabere pravidelný pohyb, přichází na řadu zkrášlovací salon. V jednom takovém si nechávám upravovat problémové partie včetně bříška speciální metodou podtlakové masáže. Taky jsem díky tomu dost zhubla.

Podtlaková masáž problémových partií

Podtlaková masáž problémových partií

blesk.cz: Scvrklá Bartošová prozradila recept na hubnutí!

A co zpívání, nechybí vám?

S umělcem a producentem Davidem Černým chystáme nový muzikál. Bude to postmoderní muzikál o Emě Destinové, v němž se nezpívá. A já tam budu nezpívat hlavní roli té Emy. Chci za ni dostat Grammy. Nebo aspoň slavíka.

Ovšem teď asi právě žijete svou novou kuchařkou. Kde jste pro ni brala inspiraci?

Některé recepty mám ještě po babičce, jinak jsem se nechala inspirovat životem.

 Znovuzrozená zpěvačka momentálně také pokračuje v natáčení zombie post-reality 3D show ze svého života, kterou vysílá TV Pětka a má vyvrcholit 23. prosince neživým koncertem v Lucerně. Bude to vyvrcholení roku, píší bulvární slátky.

A nyní již několik slíbených receptů

Svíčková se zapečenými knoty

5 ks svíček
urnička

Do vyhřáté trouby vložíme urničku se svíčkami a zapékáme. Poté co se vosk rozteče přes knoty, zaprášíme popelem dle chuti.

Rakvičky se šódó

1 ks rakvička
1 ks věneček
150 ml šódó

Do předem rozehřáté trouby vložíme rakvičku s věnečkem a pečeme hodinu na 1500 C. Zalijeme šódó a podáváme. Můžeme jíst horké nebo vlažné jako puding.

Ivetin tataráček

1 ks kráva

Vezmeme maso z krávy a ihned po bourání podáváme zastudena.

Ivetiny rozpíčky

1cm plátek Hery nebo obdobného tuku
popel

Popel rozmícháme s Herou a škvaříme dozlatova. Podáváme s mediální omáčkou.

Hřebíčková polévka

5 ks hřebíčků
rakvička

Na popelavou sobotu vaříme pět hřebíčků společně s rakvičkou. Při kousání pozor na jazýčky!

Další recepty naleznete zde:
http://www.labuznik.cz/recept/tvarohovy-kolac-podle-ivety-bartosove/‎
http://www.ahaonline.cz/clanek/recepty/81067/dusene-kotlety-na-pepri-podle-ivety-bartosove.html

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor bulváru, byl bruntálně zavražděn

21. 4. 2014 14:10 - Zemřeli - Standa Skandál

Pavel 3D Novotný, šéfredaktor nejpokleslejšího bulváru byl bruntálně zavražděn, rozřezán a rozvezen po Praze po 666 kusech.

3D Novotný tak skonal pod ostřím šesti břitev, která se nalezla v deseti kousích masa z jeho těla. Odborníci se přou proč právě 666kusů bylo rozvezeno po Praze na 666míst, jejichž propozice jsou doposavad utajené. Všichni se ale shodují, že Novotný bral úplatky od kde jaké celebrity a tak se nad touto rituální vraždou ani nepozastavují.

Z Novotného zbyly doma jen pahýly plosek a dlaně, v podstatě to samé jako kopyta z dobytka. Můžeme se tak ptát, kde bude Novotný podáván. Pachatelé činu jsou doposavad neznámí a síť rychlého občerstvení lidojedů Jakůza odmítá nařčení.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Části Novotného, které nezplesnivěly jsou nyní draženy spolu s břitvami v aukci na Nekro.cz - Vaše relikvie celebrit z pohodlí domova(TM)

 

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz