HRBATŮV KOSTELEC

Pražský Hrad kupuje likérku Božkov a sklepy Valtice

10. 12. 2013 08:53 - Finance - Standa Skandál

Po nástupu prezidenta Miloše Zemana do funkce stoupla několikanásobně spotřeba tvrdého alkoholu a vína a proto jsme se rozhodli investovat do samotných dodavatelů, říká mluvčí Hradu Zapocený. Miloš Zeman je silná osobnost a při jednání zvláště s rusy zatahuje všechny zůčastněné do pití.

Pražský Hrad chce optimalizovat tyto vzůstající náklady (již třikrát vyšší než před nástupem Zemana) a kupuje tak 25% podíl v likérce Božkov a 51% podíl ve vinných sklepech Valtice. Zapocený tvrdí, že je to výhodná investice, která se vrátí do 10let a pak bude jen vydělávat. Zeman totiž strhne svým opilstvým nakonec celý národ a spotřeba alkoholu dle statistického úřadu jen za poslední rok stoupla o 18,2%.

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Agrofert kupuje IT firmu AVG a zároveň mění jméno na Agronerd.

26. 11. 2013 08:33 - Finance - Standa Skandál

Agrofert koupí antivirovou firmu AVG, která mu pomůže v boji proti plísním a škůdcům na poli, prozrazuje dosavadní CEO Andrej Babiš. Slibuje si napřesrok zvýšit výnosy z orné půdy o 15,35%

Agrofert je kritizován, že poslední dobou kupuje společnosti, které vůbec nesouvisí s jeho podnikáním.  Opak je ale pravdou vysvětluje Andrej Babiš: "Když chcete prodat low-cost jogurty, salámy, rohlíky, sýry a mléko, musíte dnes již vlastnit média, abyste to těm lidem nějak nacpali. Posledí léta se potýkáme také  s nadměrným zavirováním orné půdy a slibujeme si právě od renomované společnosti AVG, že tento problém vyřeší. AVG nabízí speciální antivirové programy i pro hospodářské využití. Po vsupu na americkou burzu se stali experti na vymýtání mandeliky bramborové, známé jakožto imperialiského brouka rozsévaného během éry Stalina."
 
Po akvizici se stane Agrofert nejen jedničkou v potravinářství, ale teké v IT. Proto se přejmenuje na Agronerd. To, že Agronerd vyvolává představu programátora v holínkách s vidlemi, Andrej již radši nekomentuje.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

ČEZ koupil Veolia Waters a.s. a Agrofert Holding a.s.

15. 10. 2013 16:11 - Finance - Standa Skandál

PRAHA - Dnes státní společnost ČEZ provedla další dvě akvizice. Po úspěšném šmelení s plynem (ČEZ Gas) a telekomunikacemi (ČEZ Mobil) kupuje ČEZ vodárenskou spoelčnost Veolia Waters a celou skupinu Agrofert Holding a.s. Andreje Babiše.

ČEZ se stane tak jedničkou v dodávkách energií, vody, jídla a telekomunikací i tisku řekl ředitel Beneš. Uvažujeme i o zkoupení rafinerií od PKN Orlen a tak se staneme silnou konkurencí globální korporaci Pap und Deckel dodávající Vše pro Celý život™.

Z kuloárů soudruha Kalouska se proslýchá, že výměnou ředitele ve vedení skupiny ČEZ došlo k úplnému ovládnutí korporace za účelem tzv. recyklace peněz v rámci České Republiky, aby nedocházelo k odlivu kapitálu do zahraničí.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Beirsdorf AG se soudí s Kosteleckými Mlékárnami n.p.

21. 6. 2013 11:52 - Finance - Standa Skandál

Beirsdorf AG vlastník ochr.známky NIVEA®  podal další žalobu na Kostelecké Mlékárny za matení spotřebitele sýrem NIVA®.

CEO Beirsdorf AG, Gustav Schloss komentuje žalobu takto: Kostelecké mlékárny zašly moc daleko když přebytky zplesnivělého sýra, který už nikdo nechtěl začli řešit tak, že je doporučují k aplikaci pleťových masek podobně jako to dělají s prošlými jogurty. Všichni ale vědí, že jedině  NIVEA® Soft pro ještě hebčí pleť™ je to pravé pro naše ženy!

Naše skupina proto podala žalobu za zneužití podobnosti obchodní registrované značky.

Kostelecké Mlékárny se zatím k věci nevyjadřují, prosákla ale informace, že právě mlékárna dodává Beirsdorf AG syrovátku do již zmiňovaného krému.

Odborníci na spórovitou a virální reklamu se přou zda nejde o další dobře uzrálý krok ze stran obou korporací k ještě většímu zviditelnění.